Skip to main content

Код помилки: 0400400017 в розрахунку по страхових внесках - як виправити

». Після відправки в ФНС звіту «Розрахунок по страхових внесках» податкова може повідомити про знайдену в звіті помилку 0400400017. Остання супроводжується повідомленням «Порушено умова рівності ...». Зазвичай це пов'язано з виявленими податковою службою невідповідністю між показником загальної річної суми, і сумою за перші 9 місяців, до якої додана сума за решту 3 місяці року (IV квартал). Давайте розберемося, як виправити помилку 0400400017 при подачі звітності по страхових внесках. (далі ...)

g.co/parentaccess Family Link батьківський контроль код доступу

Інтернет - це цифрове відображення реального життя. Крім різноманіття позитивних сторін він має і негативні, зустріч з якими небажана для хиткого дитячої свідомості. Бажаючи захистити наших дітей від одіозного впливу мережі, ми задіємо різні програмні інструменти, одним з яких є додаток «Family Link» від компанії Гугл. Можливості цього додатка дозволяють задати міру допустимого для дитини в мережі, і тим самим уникнути впливу на нього небажаних сервісів і програм. Давайте розберемося, як працює g.co/parentaccess Family Link батьківський контроль код доступу, і як встановити або видалити вказаний додаток (далі ...)

Інструкція за адресою "0x00000000» звернулася до пам'яті за адресою *. Пам'ять не може бути «written»

При виході з ладу компонентів комп'ютера користувачі не завжди можуть помітити це відразу. Ми ще деякий час працюємо в системі, після чого з'являються різні збої. Так само може статися і з цією помилкою: Інструкція за адресою "0x00000000» звернулася до пам'яті за адресою *. Пам'ять не може бути «written». Як розв'язати цю проблему - ви дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця. (далі ...)

Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали як прибрати на айФоні

За останні кілька років соціальна мережа ВКонтакте сильно змінилася. Можливо це пов'язано з тим, що змінився її власник. Тому ми спостерігаємо нововведення як в кращу сторону, так і деякі обмеження, які не до смаку пересічному користувачеві. Йдеться про повідомленні «Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали». Як прибрати на айФоні його, ви дізнаєтеся з цієї статті. (далі ...)

Код помилки 30007 - Чи не вдалося запустити гру

При запуску будь-якої гри, що працює через систему «Easy Anti-Cheat», користувач може зіткнутися з повідомленням «Не вдалося запустити гру», що супроводжується кодом помилки 30007. Дана проблема часто пов'язана з драйвером для одного з системних пристроїв, для якого відсутня відповідна цифровий підпис. Давайте детально розберемося, чому з'являється помилка 30007, і як її можна виправити.

Ошибка 30007 (далі ...)

ВАТ МТТ що за організація

Користувачі інтернету, мобільного зв'язку та інших подібних послуг часто зустрічають маловідоме назва компанії - ВАТ МТТ. Що це за організація, і що вона пропонує - про це ви дізнаєтеся з цієї статті. Ви також зможете детально ознайомитися з відгуками користувачів про якість надаваних послуг і інші подробиці по темі. (далі ...)

Код помилки: 30005 (CreateFile failed with 32.)

З кожним днем ​​розробники намагаються здивувати користувачів новими іграми і навіть ігровими жанрами. З ростом їх кількості, збільшується і число нових, до цього невідомих помилок. При запуску таких популярних ігор, як Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, CrossOut, Dead by Daylight, Fortnite і інших в комп'ютері з'являється повідомлення з кодом помилки 30005 (CreateFile Failed with 32.). Як її вирішити - читайте в цій статті. (далі ...)

2147221005 (0x800401F3): Неприпустима рядок із зазначенням класу - що робити

При виконанні будь-яких завдань з комплексом 1С (фоновий обмін даними між компонентами, запуск потрібної конфігурації, перевірки виконання коду etc) може з'явитися повідомлення про помилку 2147221005 (0x800401F3). » и связана с неверным кодом программы, не зарегистрированными в системе компонентами и другими релевантными факторами. Остання зазвичай супроводжується рядком «Неприпустима рядок із зазначенням класу» і пов'язана з невірним кодом програми, які не зареєстровані в системі компонентами і іншими релевантними факторами. Давайте розберемося, що робити при появі помилки 2147221005 (0x800401F3) у вашій 1С.

error (далі ...)

Об'єкт: undefined Номер помилки: -2146828275 Опис: Невідповідність типу

». При спробі увійти в один з державних інтернет-порталів (зазвичай це «ФС РАР») користувач може зіткнутися з повідомленням про помилку «Об'єкт: undefined Номер помилки: -2146828275 Опис: Невідповідність типу». У багатьох випадках це пов'язано з використанням старої версії Internet Explorer, яка не відповідає вимогам нових протоколів безпеки сайту. Давайте розберемо, суть виниклої дисфункції, а також як виправити помилку «2146828275 Невідповідність типу» на ваших ПК. (далі ...)

Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM

». При виконанні будь-яких дій в системі 1С (відкритті документа, установки бібліотеки, оновленні БД та інших суміжних операцій) користувач може зіткнутися з повідомленням «Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM». Зазвичай це пов'язано з технічним збоєм в роботі 1С, і лікуватися поруч способів, описаних нами нижче. У цьому матеріалі ми розберемо, в чому суть даної дисфункції, і як її виправити.

Помилка configversion (далі ...)