Skip to main content

0400300003 Порушено умова обов'язковості присутності елемента (атрибута) в залежності від значення іншого елемента (атрибута)При оформленні звіту в податкову службу користувачі стикаються з помилкою 0400300003 та повідомленням: «Порушено умова обов'язковості присутності елемента (атрибута) в залежності від значення іншого елемента (атрибута)», залежно від значення іншого елемента. Така помилка ставить багатьох в глухий кут, адже мало хто знає, що робити в цій ситуації. Найчастіше подібна проблема виникає під час спроби заповнити 3-ПДФО форму через сайт. У цій статті ми обов'язково вирішимо цю проблему.

Зміст статті:

Причина появи помилки 0400300003

Помилка в більшості випадків при створенні звітів говорить про те, що в декларації некоректно заповнені деякі поля, наприклад, «Місце знаходження об'єкта», «Номер об'єкта», «Дані об'єкта» і т.д. Ця помилка властива документам, які заповнювалися в особистому кабінеті користувача на сайті.


Ошибка 0400300003
Помилка 0400300003 при оформленні декларації

Усунення помилки при оформленні декларації

Щоб усунути помилку «Порушено умова обов'язковості присутності елемента (атрибута)», перевірте свою декларацію на наявність некоректно заповнені полів, які описані вище, а також весь документ в цілому. Спробуйте заповнити форму інакше.

Цілком можливо, що ваш програмний продукт вже застарів і є причиною подібних помилок. На офіційному сайті напевно вже є реліз нової версії, яка доступна для скачування. Такі оновлення відбуваються досить часто і відвідавши офіційний сайт 1c.ru ви зможете ознайомитися з усіма новинами, що стосуються вашого продукту.

При заповненні звітності можуть виникати помилки: 0300300001 і код помилки 50 в СЗВ-СТАЖ .Як отримати оновлення програми 1С

Отримати інформацію по своїм договорами і терміном експлуатації можна в особистому кабінеті на офіційному сайті 1С. Щоб перевірити чи маєте ви можливість отримати оновлення, перейдіть на сторінку http://1c.ru/rus/support/support.htm і введіть свій реєстраційний номер в форму.

Форма для проверки рег. номера
Форма для заповнення реєстраційного номера

Якщо ви не маєте прав на отримання оновлених версій програм, зверніться до офіційних партнерів 1С в своєму регіоні. Щоб вибрати пакет послуг і розрахувати заздалегідь повну його вартість для ваших цілей можна на https://portal.1c.ru/applications/calculation цій сторінці.

Щоб отримати оновлення 1С:


  • Зверніться до офіційних партнерів. Список їх можна знайти на сторінці https://its.1c.ru/db/aboutits#content:23:hdoc ;
  • Придбати спеціальне програмне забезпечення, яке автоматично оновить ваш продукт по мережі Інтернет. Його також можна знайти на офіційному сайті;

    Автообновление 1С
    Програма для автоматичного оновлення продуктів 1С
  • Самостійно скачайте пакет оновлень з сайту 1С.

Отримання пакета оновлень для продукту користувача включено в групу інформаційно-технічної підтримки. Для тих, хто володіє базовими версіями програмних система 1С, можуть отримати оновлення на порталі без інформаційно-технологічного супроводу. Клієнти, які користуються орендної версією програми у партнерів 1С, оплачують сервіс поновлення в складі інших за умовами оренди. Ціну встановлює партнер.

Напишіть в техпідтримку 1С

Для того, щоб вирішити будь-які проблеми, пов'язані з програмним продуктом 1С, ви можете написати на адресу електронної пошти webits-info@1c.ru. В темі листа напишіть «Інтернет-підтримка» для того, щоб оператори змогли визначити характер письма і швидше відреагувати на нього.

Якщо ви визначили помилки в тестовій версії продукту, тоді вам необхідно звертатися за адресою:

  • для України - testua@1c.ua;
  • для Казахстану - testcfg@1c.kz;
  • для РФ - testcfg@1c.ru.

Підтримка тестових релізів програми здійснюється тільки для партнерів в рамках конференції. Якщо ви користуєтеся стандартною версією продукту і у вас виникла помилка 0400300003 «Порушення умов обов'язкової присутності елемента, в залежності від значення іншого елемента», напишіть на офіційну адресу фірми 1С.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.