Skip to main content

API WebGL заблокований в Яндекс браузері що робитиПри роботі в мережі Інтернет користувач може зіткнутися з тимчасової дисфункцією свого «яндекс.браузер», яка комплектується сполученням «Треба ж! API WebGL заблокований ». Зазвичай це пов'язано з тимчасовим збоєм в роботі вашого браузера, а також рядом його невірних налаштувань, що викликають появу зазначеної помилки. В даному матеріалі я розповім, що таке «API WebGL», що є причиною подібної проблеми, і як виправити помилку «API WebGL заблокований» в Яндекс браузері.

API WebGL заблокирован в Яндекс браузере
"Треба ж! API WebGL заблокований »Зміст статті:

Що значить API WebGL?

Даний термін складається з двох основних абревіатур.

Перша - «API» ( «Application Programming Interface» - «інтерфейс програмування додатків») - являє собою набір готових функцій і процедур, які надаються даним додатком, і використовуються в інших програмних продуктах.

Друга - «WebGL» - є абревіатурою англійських слів «Web Based Graphics Library» (в перекладі - «що базується на веб графічна бібліотека»). Під цією абревіатурою розуміється програмна бібліотека для мові JavaScript, що дозволяє створювати повноцінну 2Д і 3Д-графіку в робочому вікні вашого браузера.За рахунок особливостей функціоналу такий бібліотека частина програмного коду «WebGL» виконується безпосередньо на графічній карті ПК, що дозволяє більш оптимально використовувати ресурси вашого комп'ютера.

"WebGL" является API на "JavaScript", применяемым для рендеринга интерактивной 2Д и 3Д графики внутри элементов HTML5
«WebGL» є API на «JavaScript», застосовуваним для рендеринга інтерактивної 2Д і 3Д графіки всередині елементів HTML5

Вам може бути корисно ознайомитися з інструкціями щодо виправлення помилки HTML5 і HTML5 Video not properly encoded .

Причини помилки «API WebGL заблокований»

Причини виникнення помилки «API WebGL заблокований» можуть бути наступними:


 • Випадковий збій в роботі вашого «яндекс.браузер»;
 • Невірні налаштування вашого браузера (зокрема, відключені параметри, пов'язані з активацією «WebGL» і апаратним прискоренням системи);
 • Застаріла версія «Java» на вашому ПК.

  Исправляем ошибки "WebGL" в работе "Яндекс.Браузер"
  Виправляємо помилки «WebGL» в роботі «яндекс.браузер»

Як виправити проблему «API WebGL заблокований»

Для вирішення проблеми з «API WebGL заблокований» рекомендую виконати наступне:

 • Перезавантажте ваш комп'ютер. Стандартного поновлення проблемної сторінки може бути недостатньо, тому перезавантажте ваш ПК, запустіть «яндекс.браузер», і знову спробуйте відкрити проблемну сторінку;
 • Активуйте компоненти «API WebGL». Наберіть в адресному рядку browser: // flags, знайдіть компоненти, пов'язані з «WebGL» (натисніть Ctrl + F, в рядку пошуку введіть WebGL, і натисніть на введення), якщо оні відключені, натисніть на «Включити». Після їх включення натисніть на «Запустити знову зараз» для задіяння змін в роботі браузера.

Обов'язково задійте тут прапор «WebGL 2.0» (якщо він був до того відключений). Також активуйте апаратне прискорення в настройках браузера «(« Налаштування »-« Показати додаткові налаштування »- поставте галочку поруч з« Використовувати апаратне прискорення коли можливо »).

Потім наберіть в адресному рядку browser: // gpu, і переконайтеся, що статус «WebGL» виставлений як «Hardware Accelerated» (це означає, що «WebGL» працює коректно);

 • Очистіть кеш і куки вашого «яндекс.браузер». Натисніть на клавіші Ctrl + H, потім на «Очистити історію» праворуч. У вікні, зверху виберіть «За весь час», встановіть галочку поруч з «файли cookie та інші дані ..», а потім натисніть на кнопку «Очистити історію» внизу;
 • Запустіть ваш браузер в режимі «Інкогніто» ( «Налаштування» - «Режим інкогніто»);
 • Встановіть на комп'ютер свіжу версію « Java »;

  Установите на ваш ПК свежую версию "Java"
  Встановіть на ваш ПК свіжу версію «Java»
 • Якщо зовсім нічого не допомогло, спробуйте інший браузер, який не використовує ядро ​​«хромиум» (наприклад, Firefox або IE).

висновок

Якщо у вас виникла помилка «API WebGL заблокований» в Яндекс браузері, тоді слід перейти в настройки прапорів і задіяти компоненти, пов'язані з «WebGL». Також рекомендую спробувати інші, описані мною вище, способи, вони допоможуть позбутися від помилки на вашому ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оцінок, середнє: 4,86 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.