Skip to main content

Downloading: Do not turn off target на Samsung скільки чекатиБезліч власників мобільних девайсів Samsung і Nexus могли помітити, що їх пристрої раптово перезавантажити, після чого на екрані з'явилося повідомлення «Downloading: Do not turn off target». Вже згадана дисфункція може бути викликана різними причинами, від випадкових збоїв в роботі вашого «Android» до невірних натискань поєднань кнопок самим користувачем. Нижче розберемо причини проблеми і варіанти її вирішення.

Варианты рассматриваемого уведомления
Варіанти розглянутого повідомленняЗміст статті:

Що означає і коли з'являється повідомлення на Самсунг

Дослівний переклад повідомлення Do not turn off target виглядає як «Завантаження. Не вимикайте мета ».

На телефонах від Самсунг режим «Downloading» (також відомий як режим «Оdin») є спеціалізованим режимом прошивки пристрою, призначеним для рутінгових завдань і повернення телефону до його стоковому станом.

Режим "Один" на Самсунг
Режим «Один» на Самсунг

Якщо з'являється «Downloading» не варто чекати, поки девайс закінчить якусь уявну завантаження. Навпаки, пристрій очікує, що ви підключите його до ПК, і самі здійсните установку необхідних вам системних файлів.Які причини переходу мобільного пристрою в режим «Downloading»? Зазвичай вони такі:

 • Випадковий збій в роботі пристрою;
 • Є серйозні проблеми в роботі внутрішнього системного софта телефону;
 • Користувач намагався перейти в режим «Recovery Mode», але замість потрібної комбінації кнопок Power + Home + Гучність вгору натиснув на комбінацію Power + Home + Гучність вниз;
 • Важливі системні файли пошкоджені, і девайс більш не здатний завантажитися в стандартному режимі. Це може бути викликано порушенням цілісності внутрішніх розділів пам'яті, відсутністю необхідних даних в папці EFS, некоректної прошивкою гаджета і так далі.

Після того, як ми з'ясували причини помилки Do not turn off target на Самсунг, перейдемо до варіантів її вирішення.

Рекомендую прочитати: Galaxy Apps що це за програма .Як виправити Do not turn off target

Розберемо список способів, що дозволяють позбутися від помилки Do not turn off target на Самсунг.

Вийдіть з завантажувального режиму

 1. Якщо ви потрапили в режим «Downloading» випадково (натиснувши не на ті кнопки), тоді вийти з нього буде досить просто.
 2. Переконайтеся, що ви перебуваєте в режимі «Downloading», після чого одночасно затисніть комбінацію кнопок Power + Home + Гучність вниз.
 3. Чи не віджимайте їх до тих пір, поки екран не стане чорним, після чого відпустіть зазначені кнопки.
 4. Смартфон перезавантажиться в стандартному режимі.
Нажмите указанные сочетания кнопок
Натисніть зазначені поєднання кнопок

Використовуйте чисту перезавантаження

 1. Затисніть кнопку харчування на 10-20 секунд поки ваш девайс не відключиться.
 2. Потім зніміть з нього кришку, вийміть батарею, сім-карту і карту пам'яті (SD).
 3. Тепер затисніть кнопку харчування не менше ніж на 20 секунд (Не віджимаючи), щоб максимально розрядити телефон від залишився електрики.
 4. Після закінчення процедури вставте назад SIM і SD-карту, батарею, зробіть завантаження вашого телефону в нормальному режимі.
 5. Це може допомогти вирішити проблему Do not turn off target на смартфонах від Samsung.

Очистіть розділ кеша

Якщо два попередні способи не допомогли, то проблеми вашого девайса можуть бути викликані некоректною роботою його прошивки. Якщо ваша ОС недавно оновлювалася, або ви намагалися перепрошити ваш девайс, то поява повідомлення «Downloading» можуть бути викликані саме цими факторами.

У такому випадку може допомогти очищення розділу кеша. Виконайте наступне:

 • Вимкніть пристрій. Якщо звичайним шляхом не виходить, тоді вилучіть батарею або натисніть і утримуйте одночасно поєднання кнопок Power і Гучність вниз;
 • Після виключення апарату вставте назад його батарею (якщо вилучали), і одночасно затисніть комбінацію кнопок Power + Home + Гучність вгору;
 • Коли ваш девайс завібрує, і з'явиться екран відновлення (system recovery), відіжміть всі зазначені кнопки;
 • За допомогою кнопки «Гучність вниз» встановіть курсор на опції «Wipe cache partition», натисніть на кнопку Power і дочекайтеся закінчення процесу;
 • Потім виберіть опцію «Reboot system now» (допоможуть ті ж кнопки гучності), і натисніть на кнопку Power для активації опції. Система виконає перезавантаження, і помилка Downloading на Самсунг може бути виправлена.

  Активируйте данную опцию
  Активуйте цю опцію

Виконайте загальний скидання

Якщо зазначений спосіб також не допоміг, то залишилися рішенням є виконання апаратного скидання вашого девайса. Врахуйте, що реалізація останнього повністю видалить з пам'яті телефону ваші персональні дані (фото, відео, музику, контакти, дані додатків і т.д.). Тому перше піти на цей крок, ретельно зважте все, і прийміть правильне рішення.

Якщо зважилися, то завантажитеся в режимі відновлення, як описано в попередньому способі. Але замість згаданої опції «wipe cache partition» виберіть опцію «wipe data / factory reset», підтвердіть ваш вибір, після чого виберіть опцію «Yes - delete all user data». Дочекайтеся закінчення процесу (може зайняти близько 15 хвилин), після чого натисніть на Power для перезавантаження пристрою.

Выполните аппаратный сброс
Виконайте апаратний скидання

Зверніться в сервісний центр

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, віднесіть телефон в найближчу сертифіковану майстерню. Якщо телефон на гарантії - не соромтеся користуватися гарантійним талоном, і зверніться в магазин (центр) для обміну або ремонту проблемного пристрою.

висновок

При появі помилки Downloading: Do not turn off target на телефонах Samsung рекомендується спробувати перезавантажити пристрій в стандартному режимі (допоможуть перших два способи). Якщо ж ви відчули всі програмні засоби, і вони не дали будь-яких результатів, то варто звернутися в сервісний центр - можливо, проблема має апаратний характер, а ваш девайс потребує ремонту.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оцінок, середнє: 4,38 з 5)
Завантаження ...

” 6 Коментарі "Downloading: Do not turn off target на Samsung скільки чекати"

 1. здрастуйте у мене samsung SM-G955F. або простіше С8 плюс. тут немає у Вас опису як в ручну спробувати вийти з описаного вище режиму. кнопки home у мене на гаджеті немає
  ДЯКУЄМО

 2. Дуже дякую! дуже допомогли, а то трохи подумала, що зламався телефон (((йти в сервісний центр на ремонт і т. д.
  Вам дуже вдячна за допомогу)))

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.