Skip to main content

Epic Games Launcher: Схоже виникли проблеми з мережевим підключеннямПри запуску «Fortnite» через «Epic Games Launcher» гравець може зустрітися з повідомленням «Схоже виникли проблеми з мережевим підключенням», після чого запуск зазначеної гри стає неможливий. Відносно вітчизняних користувачів дана проблема часто пов'язані з діяльністю «Роскомнадзора», провідного безуспішну боротьбу з популярним месенджером «Телеграм». Розберемося, як можна виправити помилку мережевого підключення в «Epic Games Launcher».

Шаблонное уведомление такого плана
Шаблонне повідомлення такого плануЗміст статті:

Суть і причини виникнення проблеми за допомогою мережі

Починаючи з середини квітня «Роскомнадзор» веде безуспішну кампанію з обмеження доступу до популярного месенджера «Telegram». Під «гарячу руку» потрапили безліч серверів і IP-адрес, які використовуються іншими компаніями і програмами. З перебоями працювали Viber і Skype, Yandex і Mail.ru, постраждали навіть Google і Amazon, частина мережевих адрес яких була заблокована Роскомнадзором. Оскільки сервера двох останніх компаній використовуються для авторизації в іграх від Epic Games, мережевий доступ до таких ігор стає неможливий, а користувач отримує повідомлення «Схоже, виникли проблеми з мережевим підключенням».

Серед інших причин зазначеної помилки (зустрічаються набагато рідше) можна відзначити наступне:

 • Ви використовуєте інтернет-підключення з низькою швидкістю зв'язку;
 • Ваш антивірус або брандмауер блокує нормальний доступ до мережі;
 • При підключенні до ігрових серверів ви використовуєте проксі, який працює нестабільно;
 • Є проблеми в роботі вашого модему або роутера.

  Гугл заблокировали? Таки да!
  Гугл заблокували? Таки да!

Як виправити помилку за допомогою мережі в Epic Games Launcher

Оскільки в більшості випадків проблеми за допомогою мережі в Epic Games Launcher пов'язані з діяльністю Роскомнадзора, то залишається написати лист Роскомнадзор на zapret-info@rkn.gov.ru з проханням вирішити виниклі питання. Іншим варіантом в даному випадку залишається банальне очікування моменту, коли руки неповороткою державної структури дійдуть до вирішення зазначеної проблеми.Якщо ні те, ні інше для вас не варіант, тоді рекомендую зробити наступне:

 • Перевірте швидкість вашого Інтернету, і переконайтеся, що вона стабільна і становить не менше 4 Мбіт / с; (визначити швидкість допоможуть сайти рівня speedtest.net );
 • Відвідайте офіційний твіттер гри, а також ресурс downdetector.com з метою переконатися, що в дану хвилину не спостерігається проблем з ігровими серверами. Якщо такі є, буде необхідно почекати якийсь час, поки проблема не буде вирішена службою технічної підтримки;

  Как видим, ночью наблюдались проблемы с серверами игры
  Як бачимо, вночі спостерігалися проблеми з серверами гри
 • Тимчасово деактивуйте ваш брандмауер і антивірус. Якщо це допоможе, створіть правило виключення в обох програмах, що дозволяє «Epic Games Launcher» безперешкодно підключатися до ігрових серверів;
 • Змініть сервера DNS на публічні від Гугл. Натисніть на Win + R, введіть ncpa.cpl. У вікні, знайдіть ваше інтернет-підключення, наведіть на нього курсор, клацніть ПКМ, після чого виберіть «Властивості».

У переліку компонентів знайдіть «IP версії 4», двічі клікніть на ньому, і встановіть настройки ДНС серверів так, як вказано на зображенні нижче.

Используйте некоторые публичные ДНС, например от Гугл
Використовуйте ДНС від Гугл

Натисніть на «Ок», і перезавантажте комп'ютер, це може вирішити проблему «виникли проблеми з мережевим підключенням» на вашому ПК.


 • Вимкніть (деактивуйте) проксі в разі його використання;
 • Змініть настройки ярлика «Epic Game Launcher». Наведіть курсор на ярлик лаунчер на робочому столі, натисніть праву клавішу мишки, виберіть «Властивості». У вкладці «Ярлик» в рядку «Об'єкт» праворуч поставте в кінці пробіл, після якого додайте наступне:

-http = wininet

Натисніть внизу на «Ок» і спробуйте знову запустити лаунчер.

Измените свойства ярлыка лаунчера
Змініть властивості ярлика лаунчер
 • Використовуйте VPN, непогані результати дає використання ВПН-програм, що дозволяють позбутися від помилки «виникли проблеми з мережевим підключенням» в «Epic Game Launcher». Непогано себе зарекомендувала програма « Windscribe », яку необхідно завантажити, встановити на ПК, запустити, вибрати закордонне розташування (наприклад, США) і активувати.

висновок

Виникнення помилки «Виникли проблеми з мережевим підключенням» для вітчизняного користувача зазвичай пов'язана з діяльністю Роскомнадзора, блокуючого роботу частини ресурсів Гугл і Амазон, пов'язаних з «Epic Games». Спробуйте використовувати VPN - в нашому випадку це найбільш швидкісний варіант вирішення даної проблеми на призначених для користувача ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.