Skip to main content

ERR_CACHE_MISS - як виправити помилку?При роботі в браузері Google Chrome користувачі можуть зіткнутися з такою проблемою, коли замість завантаження потрібної сторінки на екрані з'являється повідомлення про помилку ERR_CACHE_MISS. До цього може призвести одна з причин, які розглянуті нижче, тому необхідно виконувати кожен із запропонованих кроків, щоб з'ясувати, на якому етапі вилітає помилка. Отже, з'ясовуємо, як же звичайному користувачеві можна виправити помилку ERR_CACHE_MISS.

Сообщение об ошибке ERR_CACHE_MISS
Помилка ERR_CACHE_MISSЗміст статті:

Причини появи помилки ERR_CACHE_MISS

Серед причин появи помилки ERR_CACHE_MISS користувачі відзначають наступні:

 • нездатність браузера занести в кеш відкривається додаток або сторінку;
 • активна робота Adblock та інших розширень, які блокують рекламу в Google Chrome;
 • деякі баги в самому браузері;
 • збій налаштувань.

У будь-якому випадку, для того щоб шукати рішення, необхідно спочатку знайти причину помилки ERR_CACHE_MISS. З першого погляду це зробити не вдасться, тому потрібно запастися терпінням і ретельно опрацювати запропоновані нижче кроки. На будь-якому з етапів рішення обов'язково знайдеться.

Як повернутися до нормальної роботи Google Chrome після вильоту помилки ERR_CACHE_MISS

Отже, починаємо детально розбирати причини появи помилки ERR_CACHE_MISS і здійснювати певні дії, щоб від неї позбутися. Найпростіший крок в даній ситуації - очищення кеша.Очистимо кеш Google Chrome

Щоб очистити кеш, виконайте наступне:

 1. подивіться у правий верхній кут браузера і знайдіть три точки, які стоять вертикально;
 2. натисніть на них і виберіть пункт "Налаштування" - вони відкриються в новій вкладці;
 3. нам потрібні додаткові налаштування - вони розкриваються при натисканні на слово "Додаткові" внизу сторінки;
 4. в розділі "Конфіденційність та безпека" буде пункт "Очистити історію", на який і потрібно натиснути;
 5. в меню, виберіть час, за яке необхідно виконати очистку, і встановіть прапорці, якщо потрібні вам віконця не активовані;
 6. в даному вікні знову натисніть на "Очистити історію".
Меню очистки кэша в Google Chrome
Очищення кеш-пам'яті в Google Chrome

Все, кеш очищений. Цей крок вирішив вашу проблему? Продовжуйте роботу в улюбленому браузері. Якщо ж помилка ERR_CACHE_MISS продовжує вилітати, зробимо наступне.

Шлях до позбавлення від помилки ERR_CACHE_MISS через командний рядок

Викличте командний рядок (адміністратор) способом, відповідним для вашої ОС. Вводите по черзі наступні команди та доводить кожну з них натисканням на Enter:


 • ipconfig / release;
 • ipconfig / all;
 • ipconfig / flushdns;
 • ipconfig / renew;
 • netsh int ip set dns;
 • netsh winsock reset.

  Ввод данных в командной строке
  Командний рядок (адміністратор)

Після останнього натискання Enter перезавантажте ПК, щоб внесені в систему зміни вступили в силу. Перевірте, зважилася проблема - відкрийте в Google Chrome будь-який сайт. Якщо помилка ERR_CACHE_MISS досі присутній, зробіть те, що пропонується далі.

Виправимо помилку ERR_CACHE_MISS за допомогою оновлення браузера

Спробуємо відновити браузер. Знову заходимо в налаштування і шукаємо пункт "Довідка". Зліва випливе меню, в якому потрібно натиснути на "Про браузері Google Chrome". Якщо оглядач потребує оновлення, то воно почне встановлюватися автоматично. Після закінчення операції вам запропонують перезапустити браузер, щоб завершити установку оновлень.

Где найти информацию о необходимости обновления Google Chrome
Як оновити браузер Google Chrome

Спробуємо вирішити проблему ERR_CACHE_MISS шляхом відключення всіх розширень

Щоб позбутися від помилки ERR_CACHE_MISS, можна ще відключити всі розширення, що діють в браузері. Для цього знову зайдіть в настройки і наведіть курсор на "Додаткові інструменти". У відкритому зліва віконці натисніть на пункт "Розширення". Зніміть прапорці у всіх віконцях і таким чином відключіть все (!) Розширення. Перезапустіть браузер і перевірте, чи продовжує виникати проблема.

Где в браузере Google Chrome выключить все расширения
Як відключити розширення в Google Chrome

Перезапустити мережеве обладнання

Якщо обладнання, за допомогою якого здійснюється доступ в Мережу (роутер, модем) працює довгий час без перерви, це може викликати збої в з'єднанні. Як ще один із способів позбавлення від помилки ERR_CACHE_MISS спробуємо перезапуск пристрою. Вимкніть ваше обладнання від харчування, потім знову запустіть його. Перевірте, вискакує помилка. Якщо так, то потрібно застосувати крайній спосіб.

Перевстановити браузер для ліквідації помилки ERR_CACHE_MISS

Для початку видалимо Google Chrome з комп'ютера. Деінсталяція браузера повинна бути повною. Тобто не обмежимося одним лише видаленням софта через меню "Програми та засоби", так як залишкові файли можуть залишитися в реєстрі системи. Для їх повної ліквідації використовуємо який-небудь деинсталлятор (наприклад, Revo Uninstaller) або редактор реєстру Windows. Після завершення операції перезавантажити ПК і заново Завантажити браузер з офіційного сайту або встановимо з диска.
На будь-якому кроці ви обов'язково зможете самостійно позбавитися від помилки ERR_CACHE_MISS.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.