Skip to main content

Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE в CSGOCounter Strike: Global Offensive (CS: GO) - безперечно одна з найпопулярніших молодіжних онлайн-шутерів для комп'ютера. У грі зареєстровано більше 14 мільйонів гравців, щодня заходять на сервера гри до 700 000 унікальних користувачів, щоб змагатися з іншими гравцями в реальному часі. Після напруженого навчального або робочого дня ми поспішаємо додому, щоб скоріше запустити улюблену гру. Але при старті система повідомляє про помилку - «Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE». Таке повідомлення може вивести з себе навіть самого врівноваженого людини. Тому щоб не нервувати, давайте скоріше вирішимо цю проблему.

Ошибка в CS
Помилка в CSВарто ще зазначити, що при вирішенні будь-якої помилки варто розуміти причини, через які вона з'являється. Така помилка найчастіше з'являється через застарілих драйверів відеокарти від виробника NVidia, а також при збої в роботі драйверів. Причому код помилки може трохи відрізнятися - 0xFFFFFFFF, тобто змінюватися закінчення. Це одна і та ж помилка.

Зміст статті:

Причина виникнення помилки в Counter Strike: Global Offensive

Текст помилки по-російськи переводиться так - «Система не змогла запустити NVidia API», які необхідні при роботі вашої відеокарти. При цьому драйвера застаріли або дали збій. Так при запуску CS: GO виник конфлікт додатки і бібліотеки NVidia. Розробники гри часто випускають оновлення до своїх програм, щоб відповідати останнім розробкам графічних чіпів, ніж викликають необхідність оновлювати навіть старі моделі відеокарт. Щоб подібних помилок у вас більше не виникало, скористайтеся спеціальним додатком від виробника відеокарт GeForce Experience. Вона за вас буде знаходити необхідні оновлення, завантажувати їх, а також встановлювати. За допомогою її можна додатково налаштовувати налаштування відео в системі.

Приложение Geforce Experience
Додаток Geforce Experience

Способи вирішення помилки «Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE»

З вищесказаного ясно, що нам потрібні свіжі драйвера для відеокарти NVidia. Щоб отримати якісне ПЗ, потрібно брати їх тільки на офіційному сайті. Перейдіть по посиланню - http://www.nvidia.ru/page/home.html .


 1. Знайдіть і завантажте останню версію драйверів.
 2. Встановіть їх на свій комп'ютер. Встановлювати бажано на системну частину диска.
 3. Тепер перезавантажте свій комп'ютер і знову запустіть гру.

Якщо помилка «Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE» нікуди не поділася, значить йдемо далі. Будемо видаляти непотрібні файли, які можуть викликати конфлікт в роботі відеокарти.

 1. Необхідно знайти папку зі встановленою грою на вашому ПК. Якщо ви не знаєте куди встановлювалася гра, відкрийте «Мій комп'ютер» і справа вгорі в рядку пошуку введіть CS: GO.
 2. Після того, як ви знайшли потрібну папку шукаємо в ній пару файлів «d3dfx», а другий - «dxqi.dll». Тепер їх потрібно видалити або прибрати в іншу папку.
 3. Закрийте всі вікна і запустіть гру.

Якщо ці файли відсутні в папці, але ви їх не видаляли раніше - зайдіть в «Панель управління», далі натисніть «Властивості папки». Перейдіть на вкладку «Вид» і налаштуйте відображення прихованих файлів і папок.

Файлы, которые необходимо удалить
Файли, які необхідно видалити

У тому випадку, якщо жоден спосіб не вирішив вашу проблему, можна піти радикального способу - перевстановити гру, повністю видаливши всі файли гри з комп'ютера. Такий спосіб часто є дієвим і допомагає у багатьох критичних ситуаціях, пов'язані з помилкою в додатку. Для цього можна скористатися популярними програмами, на кшталт Uninstall Tool. Вона здатна видалити програму або гру з комп'ютера, але і видалити всі файли, які були пов'язані з віддаленої програмою. Також ця утиліта здатна очистити реєстр від файлів програми, які можуть в подальшій роботі системи викликати помилки інших програм і збої системи.Інші способи усунути помилку «Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE»

У всіх версіях Windows, починаючи з 7 повинні допомогти наступні дії:

 1. Натисніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер», після чого виберіть «Управління» і зайдіть в «Диспетчер пристроїв». Також можна його відкрити через «Панель управління».
 2. Зі списку пристроїв виберіть пункт з рядком «Відеоадаптери» і нижче виберіть свою модель.
 3. Тепер натисніть на модель відеокарти правою кнопкою миші і виберіть зі списку перший пункт «Оновити драйвера», необхідно підключення до інтернету. Система автоматично почне пошук в мережі необхідного ПО, а також самостійно встановить їх.
 4. Тепер перезавантажте свій комп'ютера і спробуйте запустити гру. Помилки бути не повинно.
Скриншот ошибки в CS:GO
Скріншот помилки в CS: GO

Скориставшись цими нескладними вказівками ви повинні усунути помилку «Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE», яка з'являється під час запуску гри CS: GO. Якщо жоден з варіантів не допоміг, то вам може знадобитися заміна існуючої відеокарти.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” Коментар "Failed to initialize NVAPI with error 0xFFFFFFFE в CSGO"

 1. Доброго дня! Допоможіть, мені зайти на аккаунт по електронній пошті anfzad202 (собака) gmail.com, тому що коли вводжу пароль, пише неверний.У мене на стільниковому, не виходить вхід. Тому додаток заводське. не дає далі входу, просить через Google аккаунт зайті.Создала новий акаунт, все одно не виходить зайти.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.