Skip to main content

Як виправити Failed to update Unity Web Player помилку в Контра СітіБагато гравців, які грають в Контра Сіті стикалися з помилкою «Failed to update Unity Web Player». Це може відбуватися через те, що ваша система або браузер блокують файли, які плеєр Unity викачує для своїх потреб. Цими файлами є поновлення, які розробники створюють досить часто. Програма їх не отримує, а ви отримуєте помилку. Далі в статті ми дізнаємося, як усунути цю проблему і продовжимо насолоджуватися грою.

Ошибка в Контра Сити
Помилка в Контра СітіЗміст статті:

Усуваємо помилку з Unity Web Player

Бувають випадки, коли навпаки Юніті самостійно оновлюється через Інтернет, але розробники ще не створили оновлень під нову версію плеєра. В результаті цього з'являється вже відома нам помилка.

В першу чергу ми вирішимо поточну проблему, коли плеєру не вдалося отримати пакет з файлами для поновлення. Зараз нам потрібно відобразити приховані папки у вашій системі Windows, тому-як потрібна нам папка за замовчуванням прихована.

 1. Відкрийте системний диск на вашому комп'ютері, відкриваємо папку з ім'ям «Користувачі».
 2. Виберіть своє ім'я, під яким ви використовуєте ПК. Для того, щоб дізнатися своє ім'я, натисніть кнопку «Пуск» і зверніть увагу на верхню частину цього вікна, тут зазвичай написано ваше ім'я облікового запису.
  Имя пользователя
 3. Виберіть папку з вашим ім'ям облікового запису.
  Папка главного пользователя
 4. Тут натисніть вгорі відкритої папки вкладку «Вид», потім «Параметри».

  Настройка папок
  Налаштування папок
 5. У наступному вікні натисніть вкладку «Вид» і в самому низу виберіть пункт «Показувати приховані файли і папки». Підтвердіть свої дії, натиснувши «Ок».

  Настройка папки
  Налаштування папки
 6. Знайдіть і відкрийте папку «AppData», яка повинна відобразитися після ваших налаштувань.
 7. Далі знайдіть і відкрийте папку «LocalLow».
 8. Шукаємо папку «Unity», після чого видаляємо в ній папку «WebPlayer».

Тепер нам потрібно завантажити нову версію Unity Web Player і покласти її на місце старої. Для того, щоб завантажити останню версію веб-плеєра, перейдіть за посиланням на офіційний сайт - https://unity3d.com/ru/webplayer . Прокрутіть сторінку в самий низ, виберіть вашу систему з 2 запропонованих варіантів і натисніть синю кнопку «Завантажити». Версія плеєра більше не змінюється, тому що розробка його припинена. Це для нас хороша новина, тому що вона остання і стабільна. Після скачування файлу відкрийте папку «LocalLow» і перетягніть файл з оновленням в неї. Запустіть гру, помилка повинна зникнути.Читайте також: Система VAC не змогла перевірити вашу ігрову сесію в CS: GO .

Інші способи усунути помилку в Контра Сіті

Помилка c Unity Web Player може виникати через застарілої версії вашого браузера. Для того, щоб оновити браузер Mozilla Firefox, натисніть «Довідка» у верхньому рядку панелі меню. Після цього натисніть «про Firefox» в самому низу вікна. Відкриється вікно, де ви зможете визначити версію браузера. Інформацію оновлюється автоматично.

Обновления Firefox
Вікно оновлення браузера Firefox

Для того, щоб перевірити оновлення в браузері Google Chrome, натисніть справа вгорі кнопку меню. У вікні, виберіть довідка, у випадаючому меню натисніть «Про браузері Google Chrome». За замовчуванням браузер почне завантажувати оновлення самостійно, після того, як перевірить наявність оновлень на сервері.


Обновление Google Chrome
Оновлення браузера Google Chrome

Щоб перевірити версію браузера Opera, запустіть його, натисніть вгорі кнопку «Opera». У меню наведіть курсор миші на пункт «Довідка» і в меню натисніть на рядок «Про програму». Якщо для браузера потрібні оновлення, то з'явиться спеціальне вікно, в якому вам буде запропоновано «Завантажити та встановити» браузер або «Нагадати пізніше».

Обновление Opera
Оновлення браузера Opera

Вибравши «Завантажити», програма почне завантажувати пакет оновлень, після установки відбудеться перезавантаження. Помилка «Failed to update Unity Web Player» в грі Контра Сіті після оновлень зникає. Тому частіше звертайте увагу на версію своїх браузерів.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Як виправити Failed to update Unity Web Player помилку в Контра Сіті"

 1. Нічого не допомогло, як не працював так і не працює! Чи не вбачає Юніті, вимагає скачати хоча все вже завантажено!

 2. У мене теж не працює і неподержівается всі браузери побував хамелеон махтрон 360 мозила опера хром Яндекс не фіга

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.