Skip to main content

Код помилки 0000000002 Декларація (розрахунок) містить помилки і не прийнята до обробкиПри відправці декларації або розрахунку до податкової служби часто відбувається помилка 0000000002, яка має зміст про неприйняття до обробки. Такі декларації отримують відмову через кілька днів. Мало хто знає, що означає помилка «Декларація (розрахунок) містить помилки і не прийнята до обробки» і як її виправити, тому в цій статті ми в цьому розберемося.

Налоговая служба
Федеральна податкова службаЗміст статті:

Усуваємо помилку 0000000002 в декларації

В першу чергу необхідно переконатися в тому, що ім'я файлу ідентично з ідентифікатором всередині файлу. В ідентифікатор також не повинно бути розширення .xls на закінчення файлу. Це дуже важливо і може стати ключовими причинами появи помилки.

Сама помилка «Декларація (розрахунок) містить помилки і не прийнята до обробки» з кодом 0000000002 при відправці позначає, що в ваших розрахунках всередині документа все-таки містяться неточності. Тому відкрийте документ і перевірте заново свої дані. Коли ви зробите це і будете на сто відсотків упевнені, що розрахунки правильні і документ не містить ніяких помилок, значить необхідно написати в технічну підтримку лист з проханням про допомогу.

Схожа помилка: 0400300003 Порушено умова обов'язковості присутності елемента (атрибута) в залежності від значення іншого елемента (атрибута) .Технічна підтримка 1С звітність

Якщо у вас виникли проблеми з декларацією, але в правильності своїх розрахунків і оформленні ви впевнені, значить необхідно написати в технічну підтримку 1С звітність. Для цього перейдіть на сайт https://1c.ru/rus/support/support.htm , виберіть версію програми із запропонованих і перейдіть на потрібний розділ для вирішення проблеми.

Техподдержка
Технічна підтримка 1С звітність

Багатьох цікавить, які наслідки будуть поширені на платника, якщо декларація не надано вчасно. Таким чином, якщо платник не надасть декларацію в зазначені терміни з нього буде утриманий штраф у розмірі п'яти відсотків від суми, яку необхідно було сплатити, але не менше 1 тисячі рублів.

Податкова декларація може бути надана платником у вигляді поштових відправлень з описаним вкладенням, а також переслана в електронному вигляді по спеціальних каналах зв'язку, використовуючи особистий кабінет платника.Самі терміни подання декларації залежать від системи, в якій здійснюється оподаткування. Якщо була використана спрощена система оподаткування, то платник зобов'язується сплатити податок не пізніше 25 числа місяця, який слідує за місяцем. У ньому по повідомленню була припинена підприємницька діяльність, до якої було застосовано спрощена система.

Помилка «Не ідентифікований шаблон по відношенню до коду документа»

Часто у користувачів виникає ще одна помилка крім «Декларація (розрахунок) містить помилки і не прийнята до обробки», коли вони намагаються відправити декларації. Тут ситуація трохи складніше через те, що декларація подаються за 2017 рік, але використовується форма з 2016.

Це відбувається через наказу Федеральної податкової служби, де декларації, які заповнені за формою 2016 року мають силу до лютого 2018 року, але деякі установи ФНС самовільно перестали приймати такий звіт. Що ж робити в цьому випадку? Необхідно трохи почекати, потім створити новий звіт в оновленій версії програми. Зробити це можна після 18 лютого.

На сайті ФНС існує програма від ГНІВЦ «Декларації 2017». Вона може відмінно вам підійти для того, щоб заповнювати документи в автоматичному режимі з податку доходів фізичних осіб. Її можна знайти, разом з інструкціями на сайті https://www.nalog.ru/rn91/program//5961249/ .

Автоматизация отчетов
Програма автоматизації звітів

Ось ми і вирішили з вами помилку 0000000002 і «не ідентифікується шаблон з кодом документа». Для отримання більш детальної інформації відвідайте офіційний сайт, де ви можете звернутися в технічну підтримку, а також дізнатися про останні новини з приводу продукту.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Код помилки 0000000002 Декларація (розрахунок) містить помилки і не прийнята до обробки"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.