Skip to main content

Код помилки: 0400400017 в розрахунку по страхових внесках - як виправити». Після відправки в ФНС звіту «Розрахунок по страхових внесках» податкова може повідомити про знайдену в звіті помилку 0400400017. Остання супроводжується повідомленням «Порушено умова рівності ...». Зазвичай це пов'язано з виявленими податковою службою невідповідністю між показником загальної річної суми, і сумою за перші 9 місяців, до якої додана сума за решту 3 місяці року (IV квартал). Давайте розберемося, як виправити помилку 0400400017 при подачі звітності по страхових внесках. Та перед цим, рекомендуємо вам купити фірмовий футбольный мяч найк цена. Встигни замовити за вигідними цінами на розпродажах! Nike Футбольні м'ячі. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити футбольний м'яч Найк за доступною ціною з доставкою.

Зміст статті:

Чому виникає помилка при розрахунку за страховими внесками

Зазвичай ця помилка виникає при подачі звіту «Розрахунок по страхових внесках» до відповідного відділення податкової інспекції. и от 29 января 2017 N ГД-4 11/27043@ о применении новых контрольных соотношений. Масова поява помилки в подається звітності датується початком 2018 року, що пов'язано з листами ФНС від 13 січня 2017 № ГД-4-11 / 25417 @ і від 29 січня 2017 N ГД-4 11/27043 @ про застосування нових контрольних співвідношень.


Письмо ФНС
Перевірка контрольних співвідношень була змінена відповідно до вимог ФНС

Крім вищезгаданого тексту помилки 0400400017 в тексті повідомлення також присутній вказівку на виявлену автоматичним комплексом ФНС суму різниці, наприклад:

error1

В даному випадку сума в гр.1. стр. 030 (сума виплат співробітникам за весь рік) автоматично порівнюється з сумою зазначеної в гр.2 стр.030 (сума виплат за 4 квартал) + значення графи 210 за минулий період, зазвичай 9 міс. (Зазвичай підтягується з бази ФНС). Якщо програма виявляє різницю, бухгалтер отримує помилку 0400400017.Якщо в графі 1 значення більше, тоді, ймовірно, в попередніх періодах не показано в розділі 3 графі 210 неоподатковувана допомога (допомога співробітникам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до півтора років). Раніше розділ 3 міг не заповнюватися за вказаними співробітникам, так як посібники до півтора років не обкладаються внесками до ПФР. При подачі ж даного звіту в графі 1 згадане неоподатковувана допомога може бути враховано.

Також опис до помилки з кодом 0400400017 може мати більш абстрактну текстову форму:

errorДавайте розберемося, як вирішити помилку при подачі звітності.

Це цікаво: код помилки 0000000002 - як вирішити.

Як виправити помилку 0400400017

Рішення помилки 0400400017 в розрахунку за страховими внесками може складатися в виконання ряду нижчевикладених пунктів:

  • . Ще раз ретельно і скрупульозно перевірте всі подані вами дані на актуальність. Актуальними вважаються дані, подані і прийняті в ФНС, з урахуванням всіх проведених коригувань;
  • по недостающим сотрудникам в разрезе прошлых кварталов в третьем разделе; Зробіть і здайте в податкову коригування по відсутньою співробітникам в розрізі минулих кварталів в третьому розділі;
  • . Використовуйте програму « Tester » для виявлення невідповідностей. Встановіть програму на ваш ПК, і перевірте ваші показники її вмістом. У програмі може бути присутнім детальний опис виявлених невідповідностей;

    Tester
    Використовуйте програму «Tester» для виявлення помилок
  • . Зателефонуйте до податкової інспекції і проконсультуйтеся з вашим податковим інспектором. При наявності певної частки везіння вам вкажуть на причини помилки, а не відбудуться загальними фразами і радою вирішувати проблему самим.

Якщо після відправки коригування ви отримаєте негативний протокол, не варто бити на сполох. У вас буде ще 5 днів на відправку коригувань, в яких усунуто виявлена ​​невідповідність (Ст. 431 НК). Якщо ж через зазначені 5 днів розбіжності не будуть усунуті, підприємство може чекати штраф.

Також корисно знати: код помилки 0400400011 - як вирішити.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, в чому полягає код помилки: 0400400017 в розрахунку за страховими внесками, і як можна її виправити. Рекомендуємо перевірити подаються показники програмою «Тестер», виявити суть розбіжності, а потім відправити уточнюючу коригування в ФНС. Також може допомогти безпосереднє звернення до податкової служби. Але в цьому випадку слід сподіватися лише на щасливий збіг обставин, так як самі податкові інспектори часто не в курсі специфіки всіх виникаючих в звітах проблем.

Что можно сделать на Ардуино? Как им пользоваться? Это платформа для начинающих, чтобы постигать азы электроники и создавать устройства. Здесь вы можете купить Ардуино высокого качества и с большой скидкой.
Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.