Skip to main content

Код помилки: 0400500003 «Відомості по зазначених осіб не відповідають» як виправитиПри поданні податкової звітності в місцеву ИФНС (Інспекцію федеральної податкової служби) відповідальна особа може отримати повідомлення про відмову прийняття даної звітності з формулюванням «Відомості по зазначених осіб не відповідають (відсутні) відомостями, наявними в податковому органі» код помилки: 0400500003. У деяких випадком до даного тексту додається «Не знайдений СНІЛС» ( «Страховий Номер Індивідуального Особового Рахунку»). Зазвичай це пов'язано як з рядом дрібних неточностей, допущених особою, яка подає звітність (зазвичай це головний бухгалтер), так і з особливостями перевірки звітних даних в самому податковому органі. У цьому матеріалі я розповім, у чому суть помилки 0400500003, які її причини, і як виправити помилку 0400500003 на вашому ПК.

Исправляем ошибку "Сведения по указанным лицам не соответствуют"
Виправляємо помилку «Відомості по зазначених осіб не відповідають»Зміст статті:

Відомості по зазначених осіб не відповідають »як виправити - суть і причини помилки

Як відомо, в податковій сфері існує «Класифікатор ПОМИЛОК форматно-ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ Фото ПОДАТКОВОЇ І бухгалтерської ЗВІТНОСТІ» (скорочено - «КОФО»), в якому міститься перелік помилок, які може бути допущені при наданні податкової та бухгалтерської звітності.

У жовтні 2016 року в даний класифікатор був доданий ряд нових помилок це помилка 0400400011 , в тому числі і помилка з кодом 0400500003 «Відомості по зазначених осіб не відповідають (відсутні) відомостями, наявними в податковому органі».

Зазвичай вона виникає в ситуації, коли в наданої звітності вказано ряд СНІЛС працівників, номери яких відсутні в базі ФНС (Федеральної Податкової Служби), дані працівники мають іншої страхової номер (СНІЛС), або в разі, коли ПФР передав ФНС некоректні бази даних (таке також трапляється).


Исправляем ошибку 0400500003 в подаче налоговой декларации
Виправляємо помилку 0400500003 в подачі податкової декларації

Як вирішити помилку 0400500003

Відповідно до вищевикладеного, рекомендую, виконати наступне:

  1. Перевірте точність поданих звітних даних (звірте дані по співробітниках в звіті, перевірте точність зазначених СНІЛС, досить часто бувають ситуації, коли вказані однакові СНІЛС у кількох людей);
  2. Перевірте формат поданих вами СНІЛС. Зазвичай вказаний формат повинен бути представлений у вигляді: 000-000-000 00;
  3. А деякі бухгалтера подають у вигляді: 000-000-000-00 - (остання риса зайва);
  4. Приберіть останню межу в номерах СНІЛС, переробіть звітність, і повторно надішліть повідомлення в ИФНС;
  5. Зверніться до місцевого УНФС (Управління Федеральної Податкової Служби) за консультацією та роз'ясненнями в даному питанні. У деяких випадках виникнення даної помилки було викликано з тим, що органи Пенсійного Фонду Росії передають до податкових органів некоректні бази даних, в які відсутні ряд необхідних СНІЛС. У таких випадках НФС рекомендує просто почекати кілька днів, поки не будуть отримані коректні бази, і система не відновить свою нормальну роботу;
  6. У деяких випадках, як в нижчеподаному, ИНФС для підтвердження даних попросить вас надати копії СНІЛС, Свідоцтво про постановку на облік фізичної особи, і паспорт із зазначенням місця проживання. Після підтвердження потрібної інформації ваша звітність буде прийнята.
Одно из уведомлений по данному вопросу
Одне з повідомлень з даного питання

висновок

Помилка 0400500003 виникає в ситуації, коли подані в звітності СНІЛС вказані невірно, некоректно записаний їх формат, або ПФР передав до податкових органів некоректні бази даних. Скористайтеся комплексом перерахованих мною рад, це дозволить позбутися від помилки 0400500003, забезпечивши, тим самим, безвідмовну подачу звітності до відповідних компетентних органів.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Код помилки: 0400500003« Відомості по зазначених осіб не відповідають »як виправити"

  1. Кожен квартал отримую протокол з цією помилкою через відсутність ІПН у співробітників. Вважаю, це буде тривати вічно, я ж не можу працівників зобов'язати отримувати і надавати цей документ.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.