Skip to main content

Код помилки 30007 - Чи не вдалося запустити груПри запуску будь-якої гри, що працює через систему «Easy Anti-Cheat», користувач може зіткнутися з повідомленням «Не вдалося запустити гру», що супроводжується кодом помилки 30007. Дана проблема часто пов'язана з драйвером для одного з системних пристроїв, для якого відсутня відповідна цифровий підпис. Давайте детально розберемося, чому з'являється помилка 30007, і як її можна виправити.

Ошибка 30007Зміст статті:

Код помилки 30007 - що це значить?

» (в переводе «Принудительное подписание драйверов устройств»). Починаючи з операційної системи Windows Vista компанія Майкрософт ввела додатковий захист своїх 64-бітних ОС під назвою «Device Driver Signature Enforcement» (в перекладі «Примусове підписання драйверів пристроїв»). Дана технологія передбачає, що в модерних версіях ОС Віндовс 64 повинні бути встановлені тільки ті драйвера, які пройшли сертифікацію в Майкрософт і мають відповідну цифровий підпис. При спробі установки непідписаного драйвера система заблокує його установку, а користувач отримає повідомлення про помилку.

Пильна увага сумнівним драйверам приділяється з боку популярної антічітінговой системи «EasyAntiCheat». Якщо «EasyAntiCheat» виявляє, що в системі відключена згадана «Device Driver Signature Enforcement». ». Вона припиняє роботу ігрової програми з помилкою 30007 і сполученням «Easy Anti-Cheat can not run if Driver Signature Enforcement has been disabled ». У перекладі текст повідомлення виглядає як «Easy Anti-Cheat не може запуститися якщо Driver Signature Enforcement відключена».

Форма вывода сообщения об ошибке
Форма виведення повідомлення про помилку

Відповідно, основними причинами помилки 30007 є:


  • Відключений в системі технологія «Driver Signature Enforcement»;
  • Встановлений в системі драйвер, який не має цифрового підпису;
  • Збій в роботі «Easy Anti-Cheat»;
  • Невстановлені в системі оновлення ОС Віндовс;
  • Наявність на ПК вірусних програм.

Давайте розберемо, як виправити помилку 30007 «Не вдалося запустити гру».

Це цікаво: помилка при запуску програми 0xc000009a в іграх.

Задіюйте технологію «Device Driver Signature Enforcement»

Насамперед рекомендуємо активувати технологію DDSE, що відповідає за перевірку підпису цифрових драйверів. Запустіть від адміна командний рядок, і в ній послідовно наберіть наступні команди:bcedit

Перезавантажте ваш PC. Якщо не допомогло позбутися від помилки 30007, тоді йдемо далі.

Переінсталюйте «Easy Anti-Сheat» у вашій системі

Виправити помилку 30007 допомагає переустановка «Easy Anti-Cheat». ». Перейдіть в директорію гри, там знайдіть папку «EasyAntiCheat», і запустіть в ній виконуваний файл «EasyAntiCheat_Setup». Після запуску програми виберіть потрібну гру для установки.

Переустановите программу
Переінсталюйте зазначену програму

Інсталює в систему свіжі драйвера

Також рекомендуємо перевірити в системі наявність свіжих підписаних драйверів для компонентів вашого ПК. Гарною підмогою тут стане використання напівавтоматичних програм для установки драйверів рівня «драйверпаков Солюшн». Такі програми перевірять всі драйвера для компонентів вашого ПК, і встановлять найсвіжіші їхньою версією. Іноді це допомагає вирішити помилку 30007 «Не вдалося запустити гру».

Встановіть всі необхідні оновлення для вашої ОС

Також важливо встановити для ОС всі необхідні оновлення. Особливо рекомендується оновлення KB3033929 для користувачів з ОС Віндовс 7 64 біт. Зазначене оновлення безпосередньо пов'язано з питаннями безпеки сертифікатів, і ігровий клієнт не запуститься без наявності в системі зазначеного поновлення.

Читайте також: як вирішити помилку Internal error 0x06.

Перевірте PC на наявність зловредів

Також рекомендуємо перевірити ваш PC на наявність вірусів. Допоможуть AdwCleaner , Trojan Remover, Dr.Web CureIt! і інші аналоги, що добре справляються з вірусними зловредів.

перевстановіть гру

Також рекомендуємо перевстановити саму гру. Можливо, її тіло було пошкоджено внаслідок різних причин (вірус, осипання диска, випадковий збій ПК), тому переустановка допоможе вирішити помилку 30007.

Корисно знати: Помилка +1073 в 4game - що робити.

Напишіть лист в технічну підтримку

Ну і останнім кроком, що дозволяє позбутися від помилки 30007 є звернення в технічну підтримку EAC (знадобиться знання англійської мови). Перейдіть за вказаним URL, в пошуковому полі вписати назву гри, з якої у вас виникають проблеми і клікніть на її зображенні. У меню праворуч виберіть «Технічна підтримка» і в спеціальній формі викласти суть виниклої проблеми. В кінці клікніть на «Надіслати повідомлення» і чекайте відповіді на ваш е-мейл.

Письмо техподдержка
Напишіть лист в техпідтримку

висновок

Причиною коду помилки 30007 «Не вдалося запустити гру» зазвичай є присутність в системі непідписаного драйвера або попереднє відключення технології «Device Driver Signature Enforcement». Масові позитивні відгуки заслужила активація DDSE за допомогою команди bcdedit. Також повторно програму «EasyAntiCheat», що допомагає усунути помилку 30007 на вашому ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.