Skip to main content

Код помилки 50 в СЗВ-СТАЖ - РішенняЕлектронний документообіг так само, як і паперовий, не виключає появи різного роду помилок. Зокрема, проблеми з'являються на етапі здачі відомостей про страховий стаж співробітників організації в органи ПФР. Якщо при відправці форми СЗВ-СТАЖ були допущені неточності, то звіт повертається відправнику з негативним протоколом, кодом допущеної помилки 50 і рекомендаціями щодо її виправлення. Сьогодні ми розглянемо ситуацію, коли з'являється код помилки 50 в СЗВ-СТАЖ (звіт повністю не прийнятий), і визначимо основні шляхи її вирішення.

Отрицательный протокол
Скріншот помилкиЗміст статті:

Причини появи помилки з кодом 50 в СЗВ-СТАЖ

Користувачі, що зіштовхуються з кодом помилки 50 в СЗВ-СТАЖ, так пояснюють причини виникнення проблеми:

  • Порушення структури посилається на перевірку файлу.
  • Некоректний введення ІПН організації.
  • Присвоєння Пенсійним фондом невірних цифр в реєстраційному номері файлу.
  • Відсутність потрібних блоків або позначок в елементах форми.
  • Невірний формат поставленої ЕП.
  • Наявність неправильної позначки в коректуємими звіті.
  • Некоректне вказівку періоду.

А тепер розглянемо рішення вищевказаних проблем.

Способи усунення помилки з кодом 50

Для початку варто відзначити, що в будь-якій системі є недоробки і збої. Але важливу роль грає і людський фактор. Буває, що начебто і дивилися уважно, і заповнювали правильно, а файл повернувся з ПФР з негативним протоколом і описом помилок. Фонд так само, як і організації, зацікавлений у швидкій і коректної здачі звіту. Тому звіт з помилками необхідно якомога швидше скорегувати і знову здати.Використання актуального ПО

Якщо помилка 50 в СЗВ-СТАЖ вийшла в разі неправильного заповнення XML-документа або невідповідності схемою XSD, то необхідно перевірити встановлене ПЗ і використовувати тільки ті програми, які оновлюються самостійно. У цьому випадку формат здаються звітів завжди буде вірним.

Виправлення ситуації з ЕП

Якщо стався збій в електронного підпису, або інформація подавалася представником, які не мають довіреності, то звіт теж не приймуть. Необхідно якнайшвидше опрацювати ці моменти і вирішити проблему - підписати документ дійсної ЕП або відправити до Пенсійного фонду довіреність представника.

Коригування структури документа

Також помилка може з'явитися в разі відсутності потрібного блоку в що надсилається на перевірку документі. Звіт повертається з кодом помилки 50 і повідомленням формату "Згідно DTD і схеми, вміст елемента" {...} ЗЛ "неповно. Потрібно: "{...} стажевий період". Весь файл проглядається заново і додається не знайдений системою блок з інформацією про стажевий періоді працівників.відповідність ІПН

Програма Пенсійного фонду перевіряє ІПН або реєстраційний номер компанії на відповідність інформації, що міститься в базі. У разі розбіжностей звіт також повертається на коригування. Необхідно терміново перевірити відомості і відправити звіт назад.

Вірна постановка коду

Буває, що співробітник, який відповідає за подачу документів, в рядку "Тип форми" невірно ставить код, і замість вихідної форми в ПФР йде доповнює, що теж є помилкою.

Использование различных типов формы
Порядок введення типів форми при здачі звіту

У перший раз за місяць завжди здається вихідна форма з типом "ісхд". У разі, коли в який повернувся звіт були внесені доповнення та коригування, тип відомостей змінюється на "доп" (додаткові), а коли інформація скасовується - на "отмн". Якщо організація вперше здає щомісячний звіт з будь-яким типом відомостей, крім "ісхд", то фонд відразу поверне його з негативним протоколом.

Правильні терміни здачі звіту

Не рекомендується здавати звіт достроково (хоча це не заборонено законом), так як в цьому випадку він теж повернеться відправнику з негативним протоколом. Встановлений термін здачі - пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним.

Когда представлять отчет
Терміни здачі СЗВ-СТАЖ

Якщо організації з яких-небудь причин треба здати звіт раніше, робити це можна, починаючи з першого числа наступного місяця.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 2,33 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Код помилки 50 в СЗВ-СТАЖ - Рішення"

  1. А у мене таке опис до коду 50: cvc-complex-type.2.4.a: Invalid content was found starting with element 'ДатаЗаполненія'. One of '{ «http: //пф.рф/ВС/СЗВ-СТАЖ/2017-01-01»: ОснованіяДНП, «http: //пф.рф/ВС/СЗВ-СТАЖ/2017-01-01»: керівник} 'is expected.
    Хто-небудь знає-що це?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.