Skip to main content

Код помилки: sec_error_ocsp_invalid_signing_certПри переході на який-небудь сайт (зазвичай за допомогою браузера Firefox) користувач може зіткнутися з помилкою відкриття даного сайту, і відповідним повідомленням «Невірний сертифікат підпису OCSP в OCSP-відповіді. (Код помилки: sec_error_ocsp_invalid_signing_cert) ». Зазвичай це означає ситуацію, коли браузер з певних причин порахував, що сертифікат даного сайту відкликаний, тому, з міркувань безпеки, заблокував доступ на даний ресурс. В даному матеріалі я розповім, що за помилка sec_error_ocsp_invalid_signing_cert, які її причини, і як виправити цю помилку на ваших ПК.

Ошибка в браузере sec_error_ocsp_invalid_signing_cert
Помилка в браузері sec_error_ocsp_invalid_signing_certЗміст статті:

Що значить ця помилка?

У перекладі з англійської мови текст даної помилки звучить як «Помилка безпеки. Невірно підписаний OCSP сертифікат ». Аналогічними помилками з сертифікатом SSL є ssl_error_rx_record_too_long і ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH .

Нагадаю читачеві, що абревіатура OCSP є скороченням від «Online Certificate Status Protocol» (в перекладі - «Протокол статусу онлайн-сертифікату»). Даний протокол призначений для перевірки статусу сертифіката на предмет його відкликання, коли виданий раніше сертифікат для будь-якого сайту, що засвідчує безпеку роботи з даним сайтом, може бути відкликаний у вказаного сайту з яких-небудь причин (наприклад, Центр сертифікації порахував роботу з таким сайтом не безпечною).

Таким чином, браузер, переходячи на даний сайт з «відкликаним» сертифікатом, може видати вам помилку і повідомлення «sec_error_ocsp_invalid_signing_cert».Які ще можуть бути причини появи подібного повідомлення про помилку? Я б відзначив наступне:

  • Випадковий збій в роботі комп'ютера;
  • Некоректні системні дата і час;
  • Тимчасові неполадки на потрібному мережевому ресурсі.

    Устраняем ошибку
    усуваємо помилку

Як позбутися від sec_error_ocsp_invalid_signing_cert

Перш за все, рекомендую переконатися, що дата і час на вашому комп'ютері встановлено правильно. Якщо немає, тоді наведіть курсор миші на демонстровані дату і час внизу екрану праворуч, правою клавішею миші, виберіть «Налаштування дати і часу» - «Змінити дату і час», і встановіть їх коректні значення.Якщо ж дата й час на ПК коректно, то виникнення помилки sec_error_ocsp_invalid_signing_cert може мати тимчасову природу, не залежну від звичайного користувача (проблеми на конкретному мережевому ресурсі). Зазвичай ця помилка досить швидко усувається самою адміністрацією сайту, і при подальшому переході на такий сайт користувач не зустріне ніяких проблем.

Якщо ж ви не маєте бажання чекати, тоді вимкніть повідомлення OCSP, для чого в браузері Mozilla введіть в адресному рядку:

about: config - і натисніть на «Enter». При необхідності клікніть на «Я приймаю на себе ризик», знайдіть у списку налаштувань «security.ssl.enable_ocsp_stapling», і, двічі клікнувши на даний рядок, встановіть значення даного показника в «false». Після цього зазначена помилка не буде доступний широкому, і ви зможете виконати вхід на раніше недоступний ресурс.

Установите значение парамера security.ssl.enable_ocsp_stapling в "False"
Встановіть значення параметра security.ssl.enable_ocsp_stapling в «False»

Як я вже писав вище, подібна ситуація з сертифікатом досить швидко буває вирішена адміністрацією сайту, тому через якийсь час поверніться в зазначені настройки браузера, і знову встановіть даний показник на «true».

висновок

Зазвичай причиною помилки sec_error_ocsp_invalid_signing_cert є невірне встановлені дата і час на комп'ютері, а також тимчасові проблеми конкретного мережевого ресурсу з виданим йому сертифікатом безпеки. Для усунення даної мною дисфункції перевірте коректність системних дати і часу, а також тимчасово вимкніть вказаний мною параметр в налаштуваннях браузера, це дозволить уникнути появи повідомлення _error_ocsp_invalid_signing_cert на вашому ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (19 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 5 Коментарі "Код помилки: sec_error_ocsp_invalid_signing_cert"

  1. Цей хром ужас какой то з часом стає. З кожним відкриттям цього браузера справа вгорі (де ім'я), знак оклику в жовтому трикутнику. і вимагає раз по раз ввести пароль і логін. Правда, задовбало логінитися з кожним входом. Нові закладки це взагалі щось. Про коректній роботі закладок взагалі немає мови. Але це вдалося вирішити відключенням цих нових закладок, на звичайні як раніше. Думаю міняти браузер, так як останнім часом все набагато гірше стає і вирішення проблеми можна отримати .. (якщо можна), тільки через дикі танці з бубном. А це час. А я ціную свій час.

  2. В гугл хромі є розширення «Стрілка для прокрутки сторінки Вгору», видаліть це розширення і у Вас пропаде реклама в соц. мережах і хром перестане гальмувати.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.