Skip to main content

Модуль завантажений ... але точка входу DLLRegisterServer не знайденоВкрай неприємна помилка в Windows «Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer не знайдено» пов'язана, як правило, з некоректним функціонуванням динамічно підключається бібліотеки (скор., «.Dll»), до якої звертається програма в процесі своєї роботи. В результаті вбудований в Windows процес відповідає за реєстрацію бібліотеки в ОС, відмовляється її прийняти або не може знайти. А програма, яка звертається до непрацюючих модулів, відповідно, не функціонує. Тому, пропоную розкласти по поличках дану проблему для того, щоб зрозуміти, яким чином її можна виправити.

Сообщение о проблеме на экране компьютера
Повідомлення про проблему на екрані комп'ютераЗміст статті:

У чому суть помилки «Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer входу не знайдено»?

Отже, пояснення сенсу даної помилки закономірно буде почати з визначення «бібліотеки«. Бібліотека або в деяких мовах програмування, модуль (модулі) - це набір підпрограм, які використовуються в розробці програмного забезпечення. Простіше кажучи, це сукупність невеликих і незалежних блоків, кожен з яких є функціонально закінченим фрагментом коду.

Для чого вони призначені? Існує величезна кількість підпрограм або процедур, що виконують найрізноманітніші завдання. Деякі з них містять стандартні для багатьох програм обчислювальні операції. Наприклад, відкриття діалогових вікон в Windows або знаходження квадратного кореня з будь-якого числа - це стандартні, часто зустрічаються процедури. Так ось, щоб не писати код таких підпрограм кожен раз при створенні ПЗ, були придумані заздалегідь заготовлені файли, які отримали назву «бібліотеки». За допомогою спеціальної функції їх можна підключити до програми, при цьому виконані код цієї бібліотеки не буде впроваджуватися в код програми, що дозволяє заощадити пам'ять ПК.

Dynamic Link Library - динамически подключаемая библиотека
бібліотека dll

Динамічні бібліотеки DLL, що вбудовуються в Windows, належать до модулів загального користування (shared library). Відмінні їх особливості для користувача полягають у наступному:


 • Функції, прописані в таких бібліотеках, можуть використовуватися декількома програмами одночасно;
 • Завантажуються вони за запитом відповідного процесу, тобто динамічно, що не споживаючи без потреби ресурси ПК.

На жаль, у DLL модулів є і недоліки. Не будемо говорити про так званому «DLL Hell», так як на даний момент, не дивлячись на порушення самого ідейного принципу динамічних бібліотек загального користування, розробники Microsoft дозволили цю проблему. Набагато важливіше в даній статті відзначити наступні недоліки:

 • При внесенні в бібліотеку змін програми, що використовують її можуть перестати працювати. Цей недолік є улюбленим у розповсюджувачів вірусів. Адже сама Windows функціонує на основі модулів і, пошкодивши їх код, можна вплинути на роботу ОС.
 • При відсутності бібліотеки або її некоректною версії програма, яка використовує даний модуль, відповідно, буде або неправильно функціонувати, або відмовиться працювати.
 • Функції, прописані в бібліотеці Dll, отримують одну адресу в оперативній пам'яті для всіх процесів, що викликають їх, що спрощує експлуатацію вразливостей модульного методу організації ПО;

Тепер про те, що таке точка входу. Точкою входу називається адреса в оперативній пам'яті, за яким зберігається перша команда програми. Насправді, функцій в одній бібліотеці може бути кілька і кожна з них має свою точку входу, до якої і звертається процес, що викликає певну підпрограму.

Таким чином, скомпонувавши все вищеописане в єдине ціле, ми можемо розкрити суть помилки «Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer входу не знайдено». Ця проблема виникає при реєстрації бібліотеки в системі. Процес «Regsvr32.exe», який відповідає за інсталювання інтерфейсів об'єктів в ОС, не може виявити функцію реєстрації бібліотеки «DLLRegisterServer» в проблемному dll.


 • Код функції, яка запитується програмою, пошкоджений. Це може бути викликано як некоректної версією реєстрованої вами бібліотеки, так і вірусною атакою, зіпсувала код модуля, шлях до бібліотеки в реєстрі або її ідентифікатор GUID.
 • Функція DLLRegisterServer може спочатку бути відсутнім в коді реєстрованої вами бібліотеки;
 • Відсутність в коді бібліотеки інтеграції з компонентами COM / ActiveX, які керують реалізацією dll в Windows;
 • Процес реєстрації взагалі полягає в тому, щоб прописати шлях до підключається модулю (модулів) в реєстрі Windows, для того, щоб ОС могла «побачити» бібліотеку і оповістити програму, яка запитує її, про наявність чи відсутність певного модуля в системі. Крім того, кожному класу або об'єктом, що входить до складу підпрограми, присвоюється унікальний ідентифікатор GUID, він також необхідний для реєстрації, оскільки програми працюють не з самими бібліотеками dll, а з функціональними компонентами, що входять до її складу. Це говорить про те, що при неправильній реєстрації бібліотеки значення, прописані в реєстрі, залишаться невірними, в результаті ОС не зможе «упізнати» бібліотеку, щоб ПО мало можливість підключити її.

Розглянувши основні причини, за якими виникають неполадки з видимістю ОС бібліотеки, можна перейти до шляхів їх вирішення.

Виправляємо проблему при якій модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer не знайдено

Отже, для того щоб самостійно впоратися з проблемою "Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer не знайдено", необхідно завантажити бібліотеку , яка була пошкоджена в результаті дій вірусів або інших чинників. Її назву можна подивитися в вискакує повідомлення про помилку.

Сообщение от RegSvr32 об ошибке
Точка входу в бібліотеку thumbcache.dll не знайдено

Викачуємо бібліотеки dll

Завантажуючи бібліотеки, обов'язково спочатку уточніть розрядність вашої версії Windows (х32 / х64). Якщо ви знайдете і встановіть невідповідні файли dll, помилка "Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer не знайдено" виправлена ​​не буде. Додайте викачані вручну файли в папках SysWOW64 і System32, що знаходяться C: \ Windows.

Один дуже важливий нюанс - при скачуванні бібліотек dll ніколи не користуйтеся підозрілими ресурсами. По-перше, дані з таких сайтів можуть просто не підійти для вашої ОС (вони часто являють собою усічену версію потрібного файлу), а, по-друге, найімовірніше, вони містять шкідливий код, який не тільки не позбавить вас від проблем, але ще і додасть нових. Завжди при найменшій підозрі перевіряйте сайт (для цього існують різні онлайн-сервіси), читайте відгуки та коментарі користувачів. Якщо скачаний файл dll не працює, візьміть його з іншого ресурсу.

Реєструємо бібліотеки dll

У разі, коли бібліотека на комп'ютері в повному порядку, але точка входу все одно не знайдена, спробуємо зареєструвати dll в RegSvr32. Розглянемо шляхи позбавлення від проблеми на основі вищевказаного зображення. Реєструємо файл thumbcache.dll, що знаходиться C: \ Windows \ SysWOW64.
Перший спосіб - викликати командний рядок і ввести потрібні дані:

 1. натискаємо win + x і знаходимо в меню командний рядок;
 2. після кліка на останню з'являється чорне вікно;
 3. після слова "Комп'ютер>" вводимо слово regsvr32 і через пробіл шлях до проблемного файлу C: \ Windows \ SysWOW64 \ thumbcache.dll.
Ввод регистрации RegSvr при помощи командной строки
Реєстрація бібліотеки dll через командний рядок

Натискаємо Enter і чекаємо закінчення процесу реєстрації бібліотеки. Якщо даний метод не допомагає, спробуйте повторити ті ж дії, але вже в командному рядку від імені адміністратора. Можливо, вам не вистачає прав для внесення змін до системи.

Другий спосіб - використовувати рядок "Виконати":

 • натискаємо win + r і викликаємо потрібну нам рядок;
 • в полі, що з'явилося вводимо назву файлу RegSvr32.exe і шлях до відсутньої бібліотеці;
 • натискаємо OK і чекаємо результату.
Ввод команды на регистрацию в строке "Выполнить"
Реєструємо dll через рядок «Виконати»

Встановлюємо оновлення для Windows

Спосіб, до якого можна звертатися вже після того, як вищевказані методи не принесли бажаного результату - оновлення компонентів вашої ОС. Для цього знайдіть на своєму комп'ютері Центр оновлення. Перегляньте всі доступні оновлення і прогрузити їх. Процес довгий, але необхідний. Бути може, проблема була в спочатку неправильному коді dll-файлів, і розробники вже знайшли рішення на своєму рівні. Не вимикайте з'єднання з інтернетом і сам ПК під час установки оновлень, інакше результату не буде. Переконайтеся, що всі файли прогружени і при необхідності повторіть операцію.

Часто для виправлення помилки "Модуль завантажений, але точка входу DLLRegisterServer не знайдено" розробники випускають різне додаткове ПО: моди, патчі, пакети установки. В цьому випадку знайдіть і скачайте останню версію програмного забезпечення, з яким у вас виникли проблеми. І наостанок про вкрай небажаному варіанті - перевстановлення всієї Windows. Звичайно, цього без потреби не хочеться робити нікому, але, якщо система не відкриває бібліотеку dll, а всі вищевказані методи вже випробувані, то зносити встановлену і ставте іншу збірку ОС (з перевірених джерел).Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оцінок, середнє: 2,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.