Skip to main content

На цій сторінці сталася помилка сценарію як виправитиДомашній комп'ютер є дійсно багатофункціональним пристроєм, за допомогою якого вирішується досить широке коло завдань. Сьогодні це і джерело інформації, і засіб розваги і ігровий центр. Тим прикріше користувачам стикатися з неполадками такого важливого пристрою. Так, наприклад, при запуску ігор іноді можна спостерігати спливаюче вікно з написом «На цій сторінці сталася помилка сценарію». Про причини її виникнення та необхідні заходи щодо виправлення піде мова далі.

Основное окно ошибки сценария
Вікно помилки сценаріюЗміст статті:

У чому суть і можливі причини помилки «На цій сторінці сталася помилка сценарію»

Для простого користувача далеко не очевидним є той факт, що стабільна робота комп'ютера - це результат одночасної взаємодії десятків, а часом і сотень різних програм, скриптів і утиліт. Простий запуск операційної системи пов'язаний з необхідністю проведення великої кількості обчислень, не кажучи вже про інсталяції складних і ресурсномістких додатків, на кшталт 3D-ігор.

При цьому слід враховувати, що розробники ПЗ намагаються мінімізувати можливі невідповідності програмного коду свого дітища, що забезпечить його безперебійну роботу на будь-якої версії операційної системи. На жаль, це вдається не завжди і в деяких випадках відбуваються неполадки. Саме це і відбувається, коли система видає повідомлення «На цій сторінці сталася помилка сценарію». При цьому лідерами по які стикуваннях є онлайн-ігри з власними клієнтами для виходу в мережу Zombs.io , Cursor.io і Moomoo.io .

Клиент WoT
Вікно помилки клієнта

Як приклад можна привести невдалу спробу запуску знаменитої гри World of Tanks. Однак є ймовірність того, що подібне станеться і під час простого використання браузера.Важливо знати: Як дізнатися чи піде гра на моєму ПК .

Способи усунення помилки сценарію

Розглядаючи питання про те, як виправити помилки сценарію сторінки, необхідно відзначити, що алгоритм дій буде залежати від конкретних обставин виникнення проблеми.

Браузер Internet Explorer

Якщо розглянута проблема «На цій сторінці сталася помилка сценарію» виникла під час завантаження сторінки браузером від компанії Microsoft, то, перш за все, слід оновити сторінку. Виробляється це за допомогою натискання на круглу стрілочку, яка розташована недалеко від пошукового рядка.


Обновление страницы
перезавантаження сторінки

У разі, якщо це не допомогло, необхідно зробити наступне:

  1. Зайти в розділ налаштувань (невелика шестерня в правому верхньому куті);
  2. Вибрати пункт «Властивості браузера»;
  3. Вибрати розділ меню «Додатково»;
  4. Простежити за відмітками пунктів «Вимкнути налагодження сценаріїв»;
  5. Перезавантажити браузер.
Настройки браузера IE
налаштування браузера

У більшості випадків це вирішує проблеми завантаження сторінки.

Сторонні додатки та ігри

Якщо ж помилка сценарію відбувається під час спроби запуску якоїсь робочої програми, антивіруса або клієнта онлайн-ігри, то проблему слід шукати в ресурсах системи. Варто відзначити, що якщо немає впевненості в тому, що наведені нижче дії можуть бути здійснені самостійно, то від їх вчинення краще відмовитися. Зазвичай, якщо проблема дійсно полягає в конфлікті коду програми і операційної системи, то розробники усувають недоліки в найближчому патчі. Подібне рішення проблеми в деяких випадках може бути найбільш доцільним варіантом, але передбачає очікування.

Якщо ж базові навички щодо поводження з ПК є, то все можна вирішити і самостійно. І спочатку необхідно відкрити командний рядок. Залежно від версії операційної системи її розташування може дещо відрізнятися. Наприклад, в Windows 7 для цього необхідно відкрити меню пуск, а в Windows 8 слід натиснути правою кнопкою миші по цьому значку, так як стандартне дію відкриває змінений меню.

  1. Отже, в командному рядку необхідно ввести команду «regedit», після чого натиснути кнопку «enter».
  2. У вікні, слід вибрати папку «HKEY_LOCAL_MACHINE», після чого клацнути її правою кнопкою миші.
  3. У контекстному меню потрібно натиснути на пункт «Дозволи».
Устранение ошибки
Усунення помилки сценарію

Відкриється ще одне контекстне меню, де необхідно вибрати пункт «Все» і надати повний доступ, встановивши відповідні галочки.

Настройка разрешений
зміна дозволів

Далі необхідно зайти у вкладку «Додатково», вибрати пункт «Все» і клацнути «Змінити».

Настройка разрешений
зміна дозволів

Після чого потрібно перейти в «Загальні дозволу» і встановити галочку на «Загальний доступ». Потім слід збереження змін і перезавантаження ПК.

Завершальним дією буде прописування в командний рядок «regsvr32 msxml.dll» і підтвердження через клавішу «Enter». Якщо все було зроблено, вірно, то помилка сценарію сторінки буде усунена.

висновок

Робота додатків і запуск ігор - це складний процес, що вимагають точної відповідності безлічі параметрів, тому ймовірність виникнення помилок досить висока. Однак за умови базових навичок користування ПК, всі необхідні дії по їх усуненню можуть бути зроблені самостійно.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "На цій сторінці сталася помилка сценарію як виправити"

  1. На жаль, одного рішення для всіх випадків немає, тому спершу потрібно знати або визначити в якій програмі з'являється ця помилка. Якщо це браузер, то на якому саме ресурсі, в якому місці і т.д. Якщо проблема виникла з браузером Internet Explorer, то це не дивно, адже цей браузер уславився як один з багів і нестабільних навігаторів у всьому інтернеті. Цю репутацію кілька виправляють останні версії. В цьому випадку і думати нічого - міняйте його на будь-який інший браузер, це буде першим, що ви можете зробити в разі появи помилки.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.