Skip to main content

Неможливо побудувати ланцюжок сертифікатів для довіреної кореневого центруПри оформленні документів або реєстрації організації користувачі стикаються з помилкою - «Не вдається побудувати ланцюжок сертифікатів для довіреної кореневого центру». Якщо повторити спробу, помилка з'являється знову. Що робити в цій ситуації, читайте далі в статті.

Скриншот сообщения с веб-страницы
Скріншот повідомлення з веб-сторінкиЗміст статті:

Причини помилки в ланцюжку сертифікатів

Помилки можуть виникати з різних причин - проблеми з Інтернетом на стороні клієнта, блокування програмного забезпечення Захисником Windows або іншими антивірусами. Далі, відсутність кореневого сертифіката засвідчується Центру, проблеми в процесі криптографічного підпису та інші.

Усунення помилки при створенні створення ланцюжка сертифікатів для довіреної кореневого центру

В першу чергу переконайтеся, що у вас немає проблем з інтернет-підключенням. Помилка може з'являтися при відсутності доступу. Мережевий кабель повинен бути підключений до комп'ютера або роутера.

 1. Натисніть кнопку «Пуск» і напишіть в пошуку «Командний рядок».
 2. Виберіть її правою кнопкою миші і натисніть «Запуск від адміністратора».
 3. ». Введіть в DOS-вікні наступну команду «ping google.ru».

При підключеному інтернеті у вас повинні відобразитися дані про надіслані пакетах, швидкості передачі та інша інформація. Якщо Інтернету немає, ви побачите, що пакети не дійшли до місця призначення.Тепер перевіримо наявність кореневого сертифіката засвідчується Центру. Для цього:

 • відкрийте КріптоПро, виберіть тут «Сертифікати»;

  Путь к корневому сертификату
  Шлях до кореневого сертифікату
 • далі виберіть необхідний центр;
 • «Довірені кореневі сертифікати»;
 • «Реєстр» і «Сертифікати»;
 • в наступному списку виберіть кореневі сертифікати необхідного УЦ.

Якщо сертифіката немає, його необхідно завантажити. У більшості випадків він знаходиться в кореневих сертифікатах і користувачеві необхідно його тільки встановити. Також варто пам'ятати, що найкраще користуватися браузером Internet Explorer, щоб в процесі роботи відбувалося менше помилок і збоїв. Спробуйте знайти УЦ в кореневих сертифікатах, після цього вам залишиться тільки натиснути кнопку «Встановити», перезапустіть свій браузер, і ви вирішите проблему з помилкою - «Не вдається побудувати ланцюжок сертифікатів для довіреної кореневого центру».

Установка корневого сертификата
Установка кореневого сертифіката

Перевірка кореневого сертифіката УЦ в браузері

Перевірку можна виконати в браузері.


 1. Виберіть в меню пункт «Сервіс».
 2. Далі натисніть рядок «Властивості оглядача».
 3. Натисніть на вкладку «Зміст».
 4. Тут потрібно вибрати «Сертифікати».
 5. Наступну вкладка «Довірені центри сертифікації». Тут повинен бути кореневий сертифікат УЦ, зазвичай він знаходиться на дні списку.

Тепер спробуйте знову виконати ті дії, в процесі яких виникла помилка. Щоб отримати кореневий сертифікат, необхідно звернутися до відповідного центру, де ви отримали СКП ЕП.

Інші способи виправити помилку ланцюжка сертифікатів

Розглянемо, як правильно завантажити встановити і використовувати КріптоПро. Щоб переконатися, що програма не встановлена ​​на вашому ПК (якщо користувачів комп'ютером кілька), потрібно відкрити меню «Пуск». Потім виберіть «Програми» і пошукайте в списку «КріптоПро». Якщо її немає, то встановимо її. Завантажити програму можна за посиланням https://www.cryptopro.ru/downloads . Тут вам потрібна «КріптоПро CSP» - виберіть версію.

Список версий КриптоПро
Список версій КріптоПро

У наступному вікні ви повинні побачити повідомлення про попередню реєстрацію.

Сообщение о необходимости пройти предварительную регистрацию
Повідомлення про необхідність пройти попередню реєстрацію

Натисніть на відповідне посилання і введіть дані в форму попередньої реєстрації. Підтвердіть ліцензійну угоду, і ви отримаєте посилання на скачування пакета програми.

установка КріптоПро

Коли інсталяційний файл скачав, його потрібно запустити для установки на ваш комп'ютер. Система відобразить попередження, що програма запитує права на зміну файлів на ПК, дозвольте їй це зробити.

Перед установкою програми на свій комп'ютер, всі ваші токени повинні бути вилучені. Браузер повинен бути налаштований на роботу, винятком є ​​браузер Opera, в ньому вже проведені всі настройки за замовчуванням. Єдине, що залишається користувачеві - це активувати спеціальний плагін для роботи. У процесі ви побачите відповідне вікно, де Opera пропонує активувати цей плагін.

Після запуску програми, потрібно буде ввести ключ в вікні.

Кнопка для ввода лицензионного ключа
Кнопка для введення ліцензійного ключа

Знайти програму для запуску можна буде за наступним шляхом: «Пуск», «Усі програми», «КріптоПро», «КріптоПро CSP». У вікні, натисніть кнопку «Введення ліцензії» і в останній графі введіть ключ. Готово. Тепер програму необхідно налаштувати відповідним чином під ваші завдання. У деяких випадках для електронного підпису використовують додаткові утиліти - КріптоПро Office Signature і КріптоАКМ. Можна вирішити проблему - немає можливості побудувати ланцюжок сертифікатів для довіреної кореневого центру - простий перевстановлення КріптоПро. Спробуйте це зробити, якщо інші поради не допомогли.

Помилка все ще з'являється? Надішліть запит в службу підтримки, в якому потрібно розмістити скріншоти ваших послідовних дій і пояснити докладно свою ситуацію.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.