Skip to main content

Netsh winsock reset - що робить команда?Наші комп'ютери постійно потрапляють під вірусні атаки, так як хакери не дрімають і намагаються отримати доступ до особистої інформації користувачів. Або ми самі часом експериментуємо, налаштовуючи мережеві карти. В результаті подібних дій можуть пошкодитися деякі програми або настройки ПК, зокрема, WinSock. І сьогодні я розповім про те, як повернути комп'ютер до нормального функціонування за допомогою команди netsh winsock reset.

Использование командной строки для решения проблемы
Введення команди netsh winsock resetЗміст статті:

Що відбувається при некоректності налаштувань WinSock

Якщо настройки WinSock збилися в результаті дій користувача або шпигунських програм, то вихід в мережу з комп'ютера стає неможливим. Як це проявляється?

 • Пропадають всі мережеві підключення, які були створені користувачем.
 • Автоматично не визначається IP. Підключення до мережі здійснюється тільки при ручному режимі. При цьому DHCP-клієнт активований.
 • Параметри мережі доступні комп'ютера в повному обсязі.
 • Відбувається запуск і зупинка майже всіх мережевих служб.
 • Комп'ютера доступні IP-адреси, але не імена, хоча DNS-клієнт активний.
 • Після введення IP-адреси в командний рядок система відповідає "Обмін пакетами з", після чого слідують різноманітні символи, що не мають відношення до комп'ютера і програмування (сердечка, гачки і т. П.).
 • ПК, взаємодіючи з простором APIPA, отримує IP-адреса не після деякого очікування, а майже відразу після підключення до мережі.

Один або декілька з цих "симптомів" говорить про некоректність налаштувань WinSock.

У чому справжня причина нестандартної поведінки комп'ютера

Справжня причина такої поведінки комп'ютера полягає в тому, що в результаті спрямованих або випадкових дій пошкоджуються розділи реєстру, призначені для зберігання конфігурації WinSock. (WinSock - це ПЗ, за допомогою якого створюються і застосовуються двосторонні з'єднання (сокети) через мережу). Відповідно, порушується і робота здійснювати підключення до мережі, так як збиваються коректні настройки і ПК не бачить можливості виходу в Інтернет. Як це виправити за допомогою команди netsh winsock reset, розглянемо далі.Так як служба WinSock задумана для того, щоб в процесі обробки інформації дані проходили через всі засоби їх обробки, встановлені на комп'ютері, то саме на це і спрямований удар при вірусній атаці. У ланцюжок обробників вбудовується шкідливий код і порушує коректну роботу. Тому не використовуйте для його видалення антивірусне програмне забезпечення, так як разом зі шпигунським додатком вона прибере і необхідна ланка. Після цього пропаде зв'язок з Інтернетом і доведеться відновлювати видалені дані. Набагато надійніше скинути параметри мережі за допомогою netsh winsock reset.

Выполнение команды Netsh winsock reset
Виконання команди Netsh winsock reset

Рішення проблеми за допомогою команди netsh winsock reset

Для того, щоб відновити коректну роботу WinSock, скористаємося командним рядком від імені адміністратора. Відкриємо її і після слів system32 введемо netsh winsock reset і натиснемо Enter. Система видасть повідомлення про те, що каталог WinSock успішно скинуто і для завершення операції необхідно перезавантажити комп'ютер.

Що саме робить команда netsh winsock reset?

Команда netsh winsock reset служить для:


 • уповільнення швидкості поширення різних шкідливих кодів, в результаті чого у антивірусних програм з'являється додатковий час для пошуку методів лікування WinSock;
 • обмеження максимальної кількості створюваних підключень - такі запити виконуються по черзі з певною частотою;
 • введення ліміту на передачу даних за допомогою сокетів, щоб попередити відправку інформації від чужого імені і DoS-атак.

Таким чином за допомогою команди netsh winsock reset можна відновити підключення до мережі.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

4 Коментарі "Netsh winsock reset - що робить команда? "

 1. Величезне спасибі. Вже зневірився, скачував різні репаки, пробував танцювати з бубном. Нічого не допомагало а тут все просто.СПАСІБООО кричу не можу

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.