Skip to main content

Неможливо створення об'єкта сервером програмування об'єктівПри виконанні пов'язаних з звітністю мережевих операцій користувач може зіткнутися з повідомленням «Неможливо створення об'єкта сервером програмування об'єктів». Проблема викликана відсутністю бібліотек для подачі звітності в призначеній для користувача системі, застарілою версією використовуваного веб-браузера, а також різними розладами в роботі ПК. Нижче розберемо суть даної проблеми, а також перерахуємо способи її вирішення.

Уведомление о проблемах с сервером
Повідомлення про проблеми з серверомЗміст статті:

Суть і причини дисфункції з сервером

Вже згадана проблема зазвичай спостерігається на веб-браузерах, і пов'язана зі спробою користувача виконати будь-яку операцію на ресурсах, пов'язаних з звітністю. Зокрема, помилка виникає при:

 • Здійсненні цифрового підпису електронного документа (скорочено - ЕЦП);
 • Відправлення або збереженні звіту для Фонду соціального страхування (ФСС);
 • При проходженні процедури реєстрації в особистому кабінеті на сайті податкової служби (ФПС);
 • При підключенні до бази 1С;
 • При запуску різних CRM-систем та інше.

Для зв'язку з відповідними мережевими ресурсами тут використовувався веб-браузер Internet Explorer, на якому і виникала ця помилка.

Ошибка часто возникает при попытке электронной подписи цифрового документа
Помилка часто виникає при спробі електронного підпису цифрового документа

Як виправити помилку «Неможливо створення об'єкта сервером»

Оскільки розглянута проблема виникає в різних формах звітності на різноманітних інтернет-порталах, то універсальних ліків для вирішення проблеми «Неможливо створення об'єкта сервером» не існує. Але перш ніж приступати до перерахування «точкових» способів позбутися від помилки «Неможливо створення об'єкта сервером програмування об'єктів» рекомендую виконати кілька стандартних операцій, а саме:


 • Переконайтеся, що ви користуєтеся найсвіжішою версією вашого браузера. При необхідності оновіть браузер до найновішої версії;
 • Тимчасово вимкніть ваш антивірус і брандмауер. Зазначений софт може блокувати зв'язок між відповідними програмами та інтернет-серверами;
 • Якщо жорстких вимог до версії використовуваного веб-браузера немає, спробуйте використовувати альтернативний веб-браузер (наприклад, замість Мозилли використовуйте IE або Edge);
 • Переконайтеся, що у вашій системі встановлені всі необхідні бібліотеки для подачі звітності (при необхідності установки таких).

  Временно деактивируйте ваш брандмауэр
  Тимчасово деактивуйте ваш брандмауер

Якщо проблем з перерахованими пунктами немає, перейдемо до опису точкових алгоритмів вирішення проблеми.

При використанні цифрових продуктів ТОВ «Роліс»

Зокрема, при роботі з цифровими продуктами ТОВ «Роліс» необхідно закрити браузер (зазвичай використовувався IE), скачати і розпакувати файл capicom.zip . З даної папки буде необхідно запустити файл register.bat, після чого необхідні бібліотеки «CAPICOM» будуть встановлені в системі. Чи залишиться запустити браузер і підписати необхідний вам електронний документ.

При використанні системи «Контурн.Екстерн»

При використанні системи звітності «Контурн.Екстерн» необхідно переустановити програмні компоненти «Контурн.Екстерн». Для цього спочатку видаліть зазначені компоненти стандартним шляхом в ОС Віндовс (допоможе натиснення на Win + R, і введення команди appwiz.cpl). Далі перезавантажте ПК, а потім встановіть необхідний вам софт з сайту kontur-extern.ru . Якщо ж дане рішення не допомогло, рекомендується скористатися спеціальним діагностичним інструментом від компанії-виробника, розташованому на сторінці help.kontur.ruПри роботі з плагінами від «КріптоПро»

При роботі з плагіном розробника «КріптоПро», призначеними для створення цифрового підпису, необхідно перейти на ресурс cryptopro.ru і перевірити роботу плагіна. Якщо помилка продовжує виникати, необхідно зробити скріншот помилки, і відправити його на адресу служби технічної підтримки , що допоможе позбутися від помилки «Неможливо створення об'єкта сервером» на вашому ПК.

Також подібна помилка може виникати при відсутності встановленої бібліотеки «КріптоПро CADESCOM» (призначена для здійснення ЕЦП). Рекомендується встановити відсутню бібліотеку з https://www.cryptopro.ru/downloads .

При підключенні до бази 1С

Встановіть спеціальну утиліту http://www.community.terrasoft.ua/system/files/1c_230512.zip для інтеграції з 1С відповідно до інструкції з її встановлення (знаходиться всередині архіву). За допомогою функції глобального пошуку знайдіть рядок:

Param.Con1C = new ActiveXObject (Param.Version + '.ComConnector');

і замініть її на:

//Param.Con1C = new ActiveXObject (Param.Version + '.ComConnector');
Param.Con1C = new ActiveXObject ( 'V83.ComConnector');

висновок

Помилка «Неможливо створення об'єкта сервером програмування об'єктів» зазвичай викликана різними розладами, що з'являються при підключенні користувача браузера до відповідних інтернет-порталам. У кожному конкретному випадку є відповідний алгоритм рішення, який і необхідно виконати для усунення помилки «неможливе створення об'єкта сервером» на вашому ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.