Skip to main content

Виявлено порушення цілісності системи в 1C що робитиПри запуску популярної програми 1С однієї зі свіжих версій (зазвичай це версії 8.3.10.2699 або 8.3.11.2899) користувач може зіткнутися з раптово з'явилося сполученням «Виявлено порушення цілісності системи». Програма пропонує завершити роботу або перезапустити систему, в останньому випадку вказане повідомлення з'являється знову. З чим пов'язано його поява? Давайте розбиратися.

Уведомление о нарушении целостности системы
Повідомлення про порушення цілісності системиЗміст статті:

1С і пірати

Як відомо, компанія «1С» - виробник популярної програми «1С Бухгалтерія» несе значні втрати від неліцензійного використання її продуктів. У мережі гуляє безліч піратських копій 1С, з зламаними збірками, що пропонують скористатися функціоналом програми всім бажаючим.

Сформована кон'юнктура змусила компанію піти на радикальні кроки по боротьбі з піратами. Що вийшли на початку грудня 2017 року версії програми 8.3.10.2699 і 8.3.11.2899 отримали вбудований механізм, що дозволяють ідентифікувати нелегальні (піратські) копії продукту, а потім і заблокувати їх роботу. Зокрема, це досягається завдяки перевірці стану бібліотеки backbas.dll, а також виявлення емулятора, що дозволяє неліцензійний запуск «1С».

При ідентифікації піратської копії продукту користувач отримує повідомлення «Виявлено порушення цілісності системи». Перевантаження ПК і перезапуск продукту не дасть рівним рахунком нічого.Також бувають ситуації, коли дане повідомлення виникає у користувача ліцензійної версії продукту. Пояснюється це раніше встановленої на даному ПК піратською версією програми, а також випадковими збоями в роботі свіжою і не до кінця «обкатаній» ліцензійної версії даного софта.

Фирма "1С" намерена полностью разобраться с пиратами
Фірма «1С» має намір повністю розібратися з піратами

Інструкції щодо виправлення помилок в 1C: 0000000002 і 0400300003 .

Як обійти повідомлення «Виявлено порушення цілісності системи»

Щоб вирішити проблему необхідно зробити приблизно наступне:


 • Відкотити програмну платформу до старішої версії (наприклад, 3.10.2667). Тривалість роботи на старих версіях програми точно не визначена, але як тимчасове, паліативне, рішення воно цілком підійде;
 • Скористайтеся мережевий альтернативою у вигляді «1С: Хмара». Ціна за щомісячне користування продуктом становить близько 500-1000 рублів на місяць;

  Используйте альтернативу в виде "1С:Облако"
  Використовуйте альтернативу у вигляді «1С: Хмара»
 • Видаліть з вашого ПК сліди минулих піратських патчів 1С. Переконайтеся, що по шляху: Windows \ system32 \ DRIVERS відсутня файл vusbbus.sys, а також в «Диспетчері пристроїв» в гілці «Системні пристрої» відсутня «Virtual Usb Bus Enumerator». При наявності останнього, клацніть на ньому ПКМ, і виберіть опцію видалення драйвера програми. Не забудьте також видалити і сам файл vusbbus.sys;
 • Видаліть з системи емулятор HASP (мультиплатформенной системи захисту програм). Для цього знайдіть і видаліть з ПК файли VUsb.sys і vusbbus.sys (шлях до останнього був уже вказано вище), а також запустіть командний рядок від адміна, і в ній послідовно наберіть:

loaddrv.exe -stop haspflt
loaddrv.exe -remove haspflt
del% systemroot% \ system32 \ drivers \ haspflt.sys

Також знайдіть і видаліть гілку реєстру:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ haspflt \

Перезавантажте ваш ПК.

 • Використовуйте піратський ріпак однієї зі свіжих версій 1С (8.3.11.3034 ). За відгуками піратів ріпак добре працює і оновлюється, і розглядається в даній статті помилки не виникає. Врахуйте, що ви встановлюєте подібний ріпак на свій страх і ризик, і гарантії його повної працездатності ніхто не дасть (як і відсутність в ньому вірусів);
 • Радикальним вирішенням питання є повна перевстановлення ОС Віндовс, а потім і установка на неї свіжої зламаної версії 1С. З огляду на крайність такого кроку, він підійде далеко не всім, незважаючи на те, що у деяких користувачів він дав необхідний результат.

  висновок

Поява повідомлення про порушення цілісності системи в 1С зазвичай сигналізує про виявленні ідентифікатором піратської версії продукту «1С», встановленого на комп'ютері користувача. Рекомендується або відкотити систему до колишньої працездатною версії, або використовувати альтернативну зламану версію продукту. Найбільш же ефективним рішенням стане покупка офіційної ліцензії, яка зніме з вас головний біль роботи з сумнівними піратськими релізами.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 4 Коментарі "Виявлено порушення цілісності системи в 1C що робити"

 1. Дякуємо. Пішов по шляху вичещенія «слідів» злому, тому що Зараз була встановлена ​​осіб. версія. Зробив все строго по інструкції, відображеної в стстье - ДОПОМОГЛО!

 2. Дякую вам за статтю. Здуру оновила на 10.2772 і отримала таку картинку. У мене базова 8.3, ліцензійна. Провозилася півдня, тому що не особливо фахівець. Слава Богу, відкат на 10.2667 допоміг. Інакше довго довелося б розбиратися. Всім удачі!

 3. Купівля офіційної ліцензії один головний біль зніме, але, на жаль, додасть багато інших головних, а то і жопние болів.

 4. Зате позбавить від головняков з ліцензіями. Якщо не розглядати супровід і сервіси, в іншому вони ідентичні

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.