Skip to main content

Помилка 0x80070017 при установці Windows 7 як виправитиКожен користувач Windows намагається підвищити використовувану версію до більш нової, адже в цьому випадку ми отримуємо більш нові і сучасні версії інших програм, які поставляються в комплекті з операційною системою. Також варто знати, що чим вище і новей ваша версія Віндовс, тим менше ймовірності зіткнутися з вірусами і збоями, це одні з основних причин випуску оновлень компанією Microsoft. Але при зміні ОС користувачі часто стикаються з помилкою 0x80070017 при установці Windows 7. Як виправити її ми поговоримо далі в статті.

Скриншот ошибки при установке Виндовс 0x80070017
Скріншот помилки при установці Віндовс 0x80070017Зміст статті:

Що означає помилка 0x80070017

Це повідомлення, яке виникає при перевстановлення Windows, повідомляє користувачеві, що у системи немає можливості перемістити потрібні їй компоненти для подальшої установки. Це повідомлення з кодом 0x80070017 найчастіше зустрічається в двох випадках:

 • При установці або перевстановлення операційної системи з компакт-диска або іншого зовнішнього джерела, на кшталт флешки.
 • Така помилка виникає при роботі центру оновлення системи, де вона також оперує файлами і стикається з проблемою.

  Работа центра обновления системы
  Робота центру оновлення системи

Усуваємо помилку 0x80070017 при установці Windows 7

Найчастіше помилка 0x80070017 виникає саме при перевстановлення Віндовс. При роботі центру поновлення файли завантажуються по мережі, потім розпаковуються з архіву і встановлюються на жорсткий диск. А при чистій установці використовується різні зовнішні носії даних, які часто і є причиною появи помилки.

Якщо ви використовуєте компакт-диск для установки ОС і в процесі спостерігаєте помилку 0x80070017, то його варто витягти і обстежити на наявність глибоких подряпин, потертостей або тріщин. Часто причиною є також і забруднення поверхні дзеркала диска, які перегороджують шлях до зчитування інформації лазерною головкою приводу. Очистіть його до блиску. Найпопулярніший спосіб - мило і вода. Звучить дивно, але цей спосіб допомагає відмити диск до блиску. Не переживайте, мило не зашкодить диску. Важливо розуміти, що не можна використовувати грубі поверхні для натирання диска. Після промивання спробуйте зробити установку заново.


Пример поцарапанного компакт-диск
Приклад подряпаного компакт-диск

У тому випадку, якщо ви виявили на поверхні подряпини, тріщини - найкращим рішення буде відмовитися від установки. Для того щоб продовжити зміну ОС скористайтеся флешкою. Використовуючи цей носій, ви можете встановити Windows 7 без збоїв з більшою ймовірністю, ніж з CD. Флешка надійніше. Щоб встановити операційну систему таким способом вам необхідно завантажити образ диска (ISO) і записати його на компакт-диск. Записати можна популярною програмою від компанії Microsoft USB Download Tools. Флешка

Виправляємо помилку з кодом 0x80070017, що виникає при роботі центру поновлення

Як ми вже говорили вище, помилка 0x80070017 може виникнути навіть при роботі центру оновлення, адже процеси встановлення та оновлення схожі між собою. Але не дивлячись на це помилка може бути викликана окремими системними збоями. Щоб дати можливість центру поновлення успішно завершити свою роботу, виконайте нескладні маніпуляції:

 • Викличте командний рядок, натиснувши «Пуск», «Командний рядок». 2 спосіб - клавіші WIN + R. Важливо щоб вона була запущена від імені адміністратора.

  Командная строка в меню "Пуск"
  Командний рядок в меню «Пуск»
 • Тепер потрібно вводити команди і підтверджувати їх виконання, натискаючи клавішу «Enter» після кожної: «net stop wuauserv», «Net Starn wuasurv», «CD% systemroot% \ SoftwareDistribution», «Ren download download.old».

Тепер повертайтеся в центр оновлень і продовжите роботу системи по оновлень, помилка вас більше не потурбує, в тому випадку, якщо ви все зробили правильно.Інші причини виникнення помилки 0x80070017

Помилка може переривати процес установки Windows 7 через розбіжність деяких контрольних сум в образі диска. Часто такі випадки бувають, коли образ був викачаний без відповідної перевірки, може також був завантажений з другого разу, в зв'язку з чим деякі пакети файлів загубилися по дорозі. Навіть якщо ви ним користувалися раніше, а тепер виникає помилка, то можливо він був пошкоджений вже після роботи з ним. Образ міг також постраждати від частих переміщень по розділах диска, в зв'язку з копіювання, дефрагментацією і т.д.

Кабели для подключения дисков IDE и SATA
Кабелі для підключення дисків IDE і SATA

Файли могли бути пошкоджені під час запису образу на компакт-диск. Часто DVD-приводи не здатні відтворювати файли, які були записані на CD ними ж на максимальній швидкості. Спробуйте перезаписати образ з ОС з мінімальною швидкістю запису. Часто саме цією швидкістю необхідно записувати, щоб уникнути подібних випадків. Також можливо, що ваш привід не в змозі записувати файли по терміну служби або виходу з ладу. Щоб переконатися в працездатності вашого приводу скачайте спеціальні програми для тесту і перевірки. Так ви будете знати напевно, чи справний ваш привід. Не зайвим буде перевірити кабель, яким привід підключений до системної платі IDE або SATA ( SATA 2 і SATA 3 в чому різниця ). Можливо причина саме в ньому.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.