Skip to main content

Помилка c0000145 application error в Windows 7, як виправитиУ 2015 році, після виходу оновлень у багатьох користувачів почала з'являтися помилка «c0000145 application error» в Windows 7. Відбувається вона після того, як користувач вимкнув або перезавантажив комп'ютер. За твердженнями тих, хто стикався з помилкою, найчастіше схильні до цього ті, у кого встановлена ​​піратська версія операційної системи Windows, рідше проблема виникає з справжньої версією.
Якщо помилка c0000145 виникла на комп'ютері з ліцензійною Windows, то краще звернутися в службу техпідтримки на офіційному сайті Microsoft. З піратськими версіями системи, помилка виникає через невідповідність цифрового підпису оновлень і збірки. У цьому випадку кращим рішенням буде відкотитися до попередньої робочої версії системи і встановити в настройках заборона на установку автоматичних оновлень.

Зміст статті:

Як усунути c0000145 application error

В першу чергу необхідно кілька разів перезавантажити комп'ютер, щоб на вашому екрані з'явилося повідомлення про відновлення системи. Після цього виберіть один з варіантів, наприклад, «Відновлення запуску», щоб повернути комп'ютер в робочий стан.

Восстановление Windows
Відновлення запуску Windows

Якщо цей варіант не допоміг, спробуйте зробити відкат до попередньої робочої версії Windows до спроби встановлення проблемних оновлень. Якщо збережені точки немає, вам доступний єдиний варіант відкоту системи - це відкат з завантажувального диска або флешки. Для цього:


 1. Перезапустіть Windows і утримуйте клавішу F8 (в залежності від моделі ноутбука, комп'ютера може змінюватися), щоб викликати безпечний режим;
 2. Вставте диск в привід комп'ютера або ноутбука;
 3. Виберіть із запропонованих варіантів завантажувального диска пункт «Відновлення системи»;

  Восстановление системы

   Пункт «Відновлення системи»
 4. Далі буду запропоновані варіанти, виберіть «Відновлення образу системи»;
 5. Після цього почнеться відновлення вашої системи в первісний стан;

Багато виробників ноутбуків забезпечують свої пристрої операційною системою, до якої завжди можна відкотитися. Запустити відкат можна за допомогою того ж безпечного режиму. Зазвичай в самому низу списку є такий варіант.

Восстановление системы
Відновлення системи до заводських налаштувань

Натиснувши на нього, потрібно вибрати в наступному вікні «повернути комп'ютер до початкової версії ПЗ, встановленими виробником». Важливо знати, що при використанні цих двох варіантів всі ваші файли на комп'ютері будуть знищені, тому що система форматує жорсткий диск перед відновленням системи.Видалення оновлення, яке викликає помилку Windows 7

Щоб видалити оновлення, яке викликає в операційній системі Windows 7 помилку c0000145 application error, необхідно знову скористатися диском або флешкою.

 • Вставте диск і при запуску виберіть із запропонованих варіантів «Командний рядок».

  Выберите командную строку
  Пункт «Командний рядок»
 • Тепер потрібно знайти оновлення, ввівши в рядку наступну команду «dism / image: буква диска з Windows: \ / Get-package.
 • Далі система повинна показати вам рядок з оновленням. Воно буде містити щось подібне - «KB4155998».
 • Нам необхідно видалити його, для цього знову вводимо команду «dism / image: буква диска з Windows: \ / remove-package / і далі рядок з назвою поновлення.
 • Повинен запуститися процес, який видалить оновлення з вашого ПК.

Коли оновлення буде видалено, обов'язково вимкніть автоматичне оновлення Windows, інакше це оновлення знову спробує встановитися на ваш комп'ютер. Це потрібно зробити для виправлення помилки c0000145 application error.

Як вимкнути автоматичне оновлення Windows 7

У Windows 7 відключити поновлення досить просто. Ви також можете відключити автоматичну установку оновлень, але вирішувати їх встановлювати тільки на вашу вирішенню. Щоб відключити оновлення, необхідно зупинити службу, яка за цю функцію відповідає.

Для цього:

 • натисніть «Пуск», далі виберіть «Панель управління», потім відшукайте «Адміністрування» і «Служби»;
 • можна викликати служби через рядок введення, для цього натисніть клавіші WIN + R і напишіть команду «services.msc»;
 • тут нам потрібно відшукати службу «Центр оновлення Windows», після цього натисніть по ній правою кнопкою миші, вибравши «Властивості»;

  Служба обновлений
  Служба Windows Update
 • у вікні, виберіть пункт «Зупинити», щоб завершити роботу цієї служби.
  Остановка службы обновлений
  Зупиняємо службу оновлень Windows

  Підтвердіть свої дії, натиснувши «Ок». Перезавантажте комп'ютер.

Щоб мати можливість самому керувати оновленнями, можна налаштувати систему таким чином, щоб вона запитувала у вас дозволу на установку того чи іншого оновлення. Для цього:

 1. Виберіть «Пуск», «Панель управління», потім натисніть «Центр оновлення»;
 2. Тепер тут виберіть пункт з можливих «Не перевіряти оновлення» або «Питати мене про встановлення». Виберіть підходящий варіант.
 3. Приберіть галочки з пунктів нижче «Скачивать рекомендовані оновлення».
 4. Підтвердіть нижче ваші дії, натиснувши «Ок».
 5. Перезавантажте комп'ютер.

Тепер ви не будете отримувати оновлень, які можуть нашкодити системі. Помилка c0000145 application error у вашій Windows 7 більше вас турбувати не буде.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Помилка c0000145 application error в Windows 7, як виправити"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.