Skip to main content

Помилка Error 503 Backend fetch failed що робитиКомп'ютер потрібен нам в першу чергу для виходу в Інтернет, де на кожному кроці підстерігає велика кількість небезпек. – ошибке Error 503 Backend fetch failed, и расскажу, что нужно делать, чтобы от нее избавиться. Сьогодні я поділюся інформацією про одну з таких загроз - помилку Error 503 Backend fetch failed, і розповім, що потрібно робити, щоб від неї позбутися. Неприємно те, що дана проблема може виникнути абсолютно на будь-якому пристрої, що використовується для виходу в Мережу, включаючи і мобільні гаджети. Але, як завжди, раз є помилка, то є й рішення, створені розумними головами, якими ми і скористаємося.

Сообщение об ошибке Varnish cache server
Повідомлення про помилку Varnish cache serverЩоб підібрати правильне рішення, необхідно спочатку зрозуміти причини, через які вилітає помилка Error 503.

Зміст статті:

Причини появи проблеми

Error 503 Backend fetch failed означает, что сервер по каким-то внутренним причинам не в состоянии ответить на обращенный к нему запрос. Код помилки Error 503 Backend fetch failed означає, що сервер з якихось внутрішніх причин не в змозі відповісти на звернений до нього запит. Найчастіше це пов'язано з:

 • короткочасним збоєм при запуску онлайн-додатки;
 • нездатністю ресурсів віддаленого сервера впоратися з величезною кількістю запитів, зроблених одночасно;
 • нестачею пам'яті сервера, необхідної для обробки спрямованих до нього запитів;
 • закінченням терміну дії сертифіката SSL;
 • проведенням технічних робіт на інтернет-ресурсі.

Як бачимо, помилка Error 503 Backend fetch failed вилітає через збої в технічному стані віддаленого сервера з не залежних від користувача обставинам.Error 503 Backend fetch failed Способи вирішення помилки Error 503 Backend fetch failed

Зрозуміло, що від звичайного користувача, що сидить за екраном свого комп'ютера або тримає в руках мобільний гаджет, майже нічого не залежить - він не зможе за допомогою своїх засобів вирішити технічну сторону помилки Error 503 Backend fetch failed. Проте варто зробити кілька кроків, за допомогою яких іноді можна відразу вирішити проблему.

 1. Насамперед слід спробувати виконати перезавантаження сторінки, натиснувши F5 (зазвичай при роботі в будь-якому браузері) або на стрілочку, що виконує функцію оновлення ↻.

  Как обновить страницу в браузере не только F5, но и соответствующей стрелочкой
  Як оновити сторінку в браузері
 2. Якщо перший спосіб не допомагає, то поверніться до проблемного сайту через якийсь час, може бути, фахівці вже встигнуть налагодити зі свого боку технічну складову цю проблему.
 3. Як рекомендація - намагайтеся відвідувати проблемні сторінки в моменти, коли інші користувачі найменш активні, це дасть можливість сервера нормально впоратися з кількістю спрямованих до нього запитів.
 4. Якщо помилка 503 продовжує вилітати, перезавантажте ПК або мобільний пристрій / ноутбук, а також обладнання, за допомогою якого виходите в Мережу.
 5. У разі, коли сервер все ж не відповідає на звернені до нього запити, знайдіть контактні дані проблемного сайту або самого ресурсу і відправте повідомлення про помилку Error 503 Backend fetch failed, приклавши скріншот, якщо в формі зворотного зв'язку для нього передбачено поле.
 6. Якщо рішення довго не знаходиться, а вам обов'язково потрібно потрапити на проблемний сайт, використовуйте безкоштовні DNS-сервери. Для цього введіть в рядку пошуку свого робочого браузера "як змінити адресу DNS-сервера в (назва використовуваної на пристрої операційної системи)" і пошукайте рішення на запропонованих ресурсах. будет подробная инструкция по изменению DNS-сервера. Наприклад, якщо ви використовуєте Windows 10, то на першому ж сайті у видачі Яндекса буде докладна інструкція зі зміни DNS-сервера.

  Инструкция по изменению адреса DNS-сервера в Windows 10
  Як змінити адресу DNS-сервера в Windows 10
 7. Проблема може бути і в якості послуг, що надаються провайдером. В цьому випадку вирішуйте всі питання з ним.

Не забувайте перезавантажувати комп'ютер після кожних внесених до нього змін. Це дозволить коректно встановити всі оновлення.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.