Skip to main content

Помилка HTML5 як виправитиПри перегляді різних відеороликів в мережі користувач може зіткнутися з помилкою HTML5, при появі якої перегляд потрібного відео стає неможливий. Як позбутися від даної проблеми користувач не знає, часто звертаючись до пошукових систем за допомогою в даному питанні. В даному матеріалі я постараюся допомогти таким користувачам і розповім, що таке HTML5, коли виникає ця помилка HTML5, і як її виправити на ваших ПК.

Исправляем ошибку HTML5
Виправляємо помилку HTML5Зміст статті:

особливості HTML5

HTML5 являє собою сучасний цифровий мову для структурування і демонстрації інформації в глобальній мережі (World Wide Web). Як випливає з його назви, HTML5 являє собою п'яту версію HTML, яка активно використовується в роботі браузерів ще з 2013 року.

Мета розробки HTML5 - поліпшення роботи з мультимедійним контентом. Зокрема, завдяки їй можна вставляти відео на сторінках різних сайтів, і програвати дане відео в браузерах без залучення сторонніх плагінів і розширень (Flash Player, Silverlight, Quicktime).Технологія HTML5 підтримує безліч відеоформатів, відрізняється досить стабільною роботою і якістю відтворення, тому деякі розробники (наприклад, компанія Google) практично відмовилися від Adobe Flash на користь HTML5. Дізнатися про відмінності HTML5 від HTML4 можна тут .

HMTL5
використовуємо HMTL5

Причини помилки HTML5

Але, як відомо, ніщо не буває ідеальним, тому деякі з користувачів при спробі відтворити будь-яку відео в мережі можуть зустрітися з помилкою мови розмітки гіпертексту. Зазвичай вона виникає при збої в функціоналі HTML5 і може бути викликана наступними причинами:

 • Некоректна робота браузера (випадковий збій в його роботі);
 • Застаріла версія браузера (браузер своєчасно не оновлюється);
 • Неполадки на необхідному мережевому ресурсі (збій роботи ресурсу, технічні роботи на ньому і так далі);
 • Вплив сторонніх розширень браузера, які блокують нормальну роботу останнього з HTML5 (наприклад, Adblock).

Після того, як ми розібралися, що означає помилка з html5 і які її причини, перейдемо до питання про те, що робити з нею робити.


Ошибка воспроизводства видео
Помилка відтворення відео

Як виправити помилку HyperText Markup Language, version 5

Щоб позбутися від помилки в п'ятій версії HTML рекомендую виконати наступне:

 1. Для початку спробуйте просто оновити сторінку браузера (натиснувши, наприклад, на F5). Збій в перегляді відео може мати випадкову природу, і оновлення сторінки може допомогти виправити помилку HTML5;
 2. Спробуйте зменшити дозвіл відео в його налаштуваннях, іноді це може виявитися ефективним;
 3. Очистіть кеш і куки вашого браузера. Наприклад, в браузері Мозилла це робиться переходом в настройки браузера, потім у вкладку "Налаштування" і натисканням на «Видалити вашу недавню історію» (у визначенні тимчасового періоду потрібно вибрати «все»);

  Чистим кэш и куки в браузере
  Чистимо кеш і куки в браузері
 4. Встановіть найсвіжішу версію браузера. Звичайне оновлення браузера за допомогою вбудованого функціоналу не завжди виявилась ефективною, тому рекомендую скачати найсвіжішу версію браузера з сайту розробника, і інсталювати даний продукт на ваш ПК;
 5. Спробуйте переглянути потрібний відеоролик на іншому браузері. Можливо, ваш базовий браузер не функціонує належним чином;
 6. Спробуйте відключити на час сторонні розширення браузера (зокрема, Adblock). Деякі з них можуть перешкоджати коректному відтворенню відео в HTML5;

  Попробуйте остановить Adblock и другие браузерные расширение
  Спробуйте зупинити Adblock та інші браузерні розширення
 7. Просто почекайте якийсь час. На проблемному сайті можуть проходити технічні роботи, тому для нормалізації функціоналу ресурсу може знадобитися якийсь час.

висновок

Виправити помилку HTML вам допоможе комплекс рад, перерахованих мною вище. Варто звернути найбільш пильну увагу на установку найсвіжішої версії вашого браузера, а також тимчасову деактивацію сторонніх браузерних розширень - саме ці способи часто допомагають усунути помилку HTML5 на ваших ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 9 Коментарі "Помилка HTML5 як виправити"

 1. Чому завжди при оновленні софту відбувається велика кількість помилок і багів? Чому не можна зробити все якісно спочатку? За вашим рекомендаціям виправив, спасибі!

 2. повністю 60 фпс в фільмі звичайно ж не буде, там буде перебиратися між 59-40 фпс (((пробував дивитися фільм 2012 ну там то 60 то 40 бажано дивитися фільми в якості фул hd!

 3. З ДАТОЮ ВСЕ НОРМАЛЬНО, вірусів НІ, ВСЕ браузер працює, А В Мазілу некоректно відображаються СТОРІНКУ, антівірусника відключати і ВСЕ ОДНО НЕ ПРАЦЮЄ. (АНТИВІРУС 360 Total Security.) Хто знає що робити виручайте !!!

 4. Та ж проблема що в статті, інтернет точно є. Не працюють браузери: Мазій, Експлоер і Хром (іншими не користуємося). На подив, був встановлений браузер «Макстрон», на ньому і шукаю причину. Перепробував багато факторів, сглупил правда видаливши реєстр без копіювання (так було сказано у відео на яке натрапив). Почистив віруси кількома антівірусника. Шукав трояна за реєстрами і папці vin32. Результат колишній. А, ще радили видалити останні оновлення вінди (певний пакет). Не допомогло.
  Все почалося з закрузка програми, яка виявилася диверсантом і наставили мені аміго і всілякі дурниці. Почистив і поудалял, все було пучком з вечора, а на ранок тріндец.
  ЧТо робити? ... .. список варіантів закінчився. Можна сказати що в безпечному режимі все запускається.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.