Skip to main content

Помилка в 1С 7.7 «Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного"При роботі в програмі 1С користувачі стикаються з різними проблемами, вирішити які часто не в змозі самостійно. Сьогодні ми вирішимо одну з таких помилок в 1С 7.7 «Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного». Виникає вона найчастіше на двох популярних версіях ОС - Windows Vista і Windows 7.

Зміст статті:

Усунення проблеми з 1С в Windows XP

Для того, щоб вирішити проблему 1C в Windows XP, необхідно виконати наступні дії:


 • відкрийте «Панель управління» в меню «Пуск». У розділі «Регіональні параметри» повинен бути встановлений відповідний мова (російська);
 • далі нам потрібно відкрити програму 1С як конфігуратор, виберіть необхідну базу даних;

  Раздел "Конфигуратор"
  Розділ «Конфігуратор» в 1С
 • наступним кроком буде вибір «Адміністрування», потім натисніть «Кодова сторінка таблиць»,
  Кодовая страница таблиц
  Кодова сторінка таблиць

  знову натисніть «Кодова сторінка», «тисячу двісті п'ятьдесят одна» і натисніть на потрібну мову. При спробі зберегти зміни, ви зіткнетеся з повідомленням про зміну інформації бази даних, а також буде потрібно підтвердження цих дій;

 • після цього закриваємо вікна налаштувань конфігуратора, і входимо в програму в стандартному режимі.

Після цього буде процес перебудови всіх компонентів програми під змінені конфігурації 1С. Якщо комп'ютер зі слабкою конфігурацією, даний процес може зайняти кілька хвилин. В кінці ви побачите невелике системне вікно, де нас сповіщають про успішне завершення зміні налаштувань, а помилка «Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного» більше не буде вас турбувати. При цьому якщо необхідно застосовувати УРІБ (компонент), то ідентифікатори дочірніх і головної бази необхідно залишити на латиниці. Інакше ви можете зіткнутися з іншими помилками в 1С. Якщо відключити перевірку порядку сортування, то це може привести до несподіваного розташуванню рядків в побудові звітів і довідників.

Може бути корисним: Виявлено порушення цілісності системи в 1C що робити .

Змінюємопараметри 1С для Windows Vista, 7

Якщо у вас більш пізні версії операційної системи, то інструкція виправлення помилки в 1С 7.7 трохи відрізняється від попередньої.


 1. Запустіть 1С. У розділі «Запуск 1С» виберіть необхідну базу.
 2. У списку потрібно вибрати пункт «Конфігуратор».
 3. Далі натисніть «Адміністрування» в меню, і після цього натисніть «Кодова сторінка таблиць».
 4. У цьому вікні необхідно натиснути «Поточне системне установка» і підтвердіть вибір.

  Текущая системная установка
  Поточне системне установка в 1С
 5. У вікні, в якому з'явиться запит на збереження налаштувань, натисніть «Так».
 6. Далі має відобразитися системне повідомлення з фразою про успішну зміну.
 7. Закрийте вікна налаштувань і запустіть програму в звичайному режимі.

Виправляємо дисфункцію з порядком сортування в 1С за допомогою ordnochk.prm

Зустрічати помилку в 1С версії 7.7 з повідомленням про відміну порядку сортування, встановлених для баз даних, можуть і користувачі, які застосовують для роботи різні операційні системи, наприклад, Windows 7 і Windows Vista. Це може відбуватися, коли використовується 2 різних комп'ютера, що виходять в мережу, припустимо на роботі і вдома. Для вирішення проблеми достатньо створити файлик з назвою «ordnochk» і розширення .prm.

 1. Знайдіть папку з програмою 1С на своєму комп'ютері. Якщо ви не змінювали шлях при установці, то вона буде перебувати по шляху C: \ Program Files \ 1Cv77 \.
 2. Відкрийте її і тут створіть порожній текстовий файл.
 3. Для цього натисніть правою кнопкою миші, перебуваючи в папці. Виберіть пункт «Створити», «Текстовий файл».
 4. Найголовніше - при збереженні цього файлу потрібно в поле «Назва» ввести «ordnochk.prm» і натиснути «Зберегти». Іноді система комп'ютера вносить частину імені після крапки до складу імені. Вам необхідно, щоб «prm» була саме розширенням файлу.
 5. Можна спочатку створити файл в будь-якій папці, потім перемістити його в корінь програми 1С.

Перед створенням файлу програму краще закрити. Коли ви розмістите його в корені, спробуйте знову запустити 1С. При дотриманні цього способу, іноді з'являються проблеми при відображенні рядків у звіті. Він не підійде, якщо застосовується система сортування баз даних.

Читайте також: Невірний формат сховища даних 1C 8.3 як виправити .Усунення помилки при відновленні файлів Windows XP

В ОС Windows XP, в деяких випадках, може допомогти відновлення файлів з завантажувального диска. Можна зробити це вручну.

 1. Для цього потрібно відкрити дистрибутив з Windows, який встановлено у вашій системі, відшукати в ньому 2 файли - «c_1251.nls» і «cp_1251.nls».
 2. Потім знайти їх в системі. Можна скористатися пошуковим рядком.
 3. Після того, як ви знайшли в системі ці 2 файли їх потрібно замінити на файли з дистрибутива, тобто замінити на нові.

Можна також це зробити при консолі або командного рядка. Для цього вставте диск в привід, і запустіть процес відновлення системи за допомогою диска. Коли ви опинитеся в меню відновлення, натисніть «R», щоб потрапити в консоль. Далі введіть в ній наступну команду «copy C: \ Windows \ system32 \ c_1251.nls», таку ж команду введіть для файлу «cp_1251.lns». І увійдіть в систему в звичайному режимі. Помилка 1С версії 7.7 «Порядок сортування, який встановлений для баз даних, відрізняється від системного» повинна зникнути.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 4 Коментарі "Помилка в 1С 7.7« Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного ""

 1. На хп варто 1с 7.7. Купили новий комп мережеве оточення відкрито файли 1 з видно але вискачіло: порядок сортування відрізняється від системного. Як взагалі правильно побачити 1 з і включити її?
  Як взагалі правильно працювати з різними системами в 1 С? Все стоїть на ХП, як побачити на винде 7 і винде 10 її? Потім будуть правильно формуватися таблиці якщо щось зробити на 7 і 10? І що робити в даному випадку якщо 1С встановити на 7 або 10 може побачити хп? Хто небудь може на все це мені відповісти?

 2. Кілька ПК, різна ОС. Все працює. Є новий ПК Win10, спливає ця помилка. 1-й спосіб використовується (різні ОС - одна база), 2-й можна використовувати так як можуть виникнути проблеми у інших ПК. Що ще можна зробити?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.