Skip to main content

PMT changed for the ROM it must be downloaded що робитиВ процесі прошивки свого телефону користувачі можуть зіткнутися з повідомленням PMT changed for the ROM it must be downloaded . У даній статті я розповім, що це за помилка, чому вона виникає, і як виправити PMT changed for the ROM it must be downloaded під час прошивки мобільного пристрою.

Ошибка при прошивке
Помилка при прошивціЗміст статті:

Суть проблеми PMT

Кожен смартфон або планшет використовує таблицю розділів (розмітку пам'яті), за допомогою якої здійснюється нормальна робота операційної системи.

При перепрошивке пристрої застосовується спеціальне програмне забезпечення, що використовує власні дані про розмітку телефону. Якщо ці дані (зазвичай в файлі Scatter) відрізняються від фактичної розмітки телефону (PMT), тоді виникає описувана мною помилка PMT changed for the ROM it must be downloaded, і користувач, намагаючись перепрошити свій апарат, отримує вищеописану проблему.

Ще однією причиною виникнення подібної дисфункції є пошкоджена (corrupted) таблиця розділів самого телефону.


Скриншот ошибки "PMT changed for the ROM it must be downloaded "
Скріншот помилки «PMT changed for the ROM it must be downloaded«

ідентифікація проблеми

Відразу обмовлюся, що все пропоновані мною дії ви будете здійснювати на свій страх і ризик, так як братися за прошивку свого апарату не володіючи спеціальними технічними знаннями - це мати великий шанс перетворити свій телефон в неживий «цеглина».

Для початку перевірте стан телефону і відповідність вашого програмного забезпечення даного апарату по IMEI. Якщо використовуваний вами софт не відповідає версії вашого телефону, тоді пошукайте в мережі саме ту версію прошивки, яка вам необхідна.

Якщо телефон зовсім не починається або після включення зависає на логотипі, і ви, намагаючись перепрошити його за допомогою SP Flash Tool, отримуєте описувану помилку PMT changed for the ROM it must be downloaded - тоді, ймовірно, у телефону існують суттєві проблеми з таблицею розділів ( вона пошкоджена).Буває і так, що версії деяких файлів, що входять в використовувану прошивку, не відповідають заявленим, і це також може викликати описану мною дисфункцію.

Исправление проблемы
виправлення проблеми

Як виправити помилку PMT changed for the ROM it must be downloaded

Спосіб 1. Крім вищеописаного пошуку в мережі софта, відповідного версії вашого телефону, ви можете вибрати режим «Firmware Upgrade» замість «Download Only» під час прошивки. Прошивочно програмою буде викачаний спеціальний завантажувач, але при цьому, якщо він буде відрізнятися від телефонного завантажувача, апарат може «померти». У більшості ж випадків даний метод дозволяє виправити вказану проблему, і телефон буде працювати без проблем.

Спосіб 2. Ще одним варіантом вирішення проблеми PMT changed for the ROM буде вибір прошивки, а потім форматування телефону за допомогою СП Флеш Тул (виберіть опцію Auto Format Flash), потім скачайте прошивку (download flash) без вибору завантажувача. Після завершення процесу прошивки вам буде необхідно виправити IMEI.

Спосіб 3. Вимкніть ваш телефон і запустіть утиліту для прошивки СП Флеш Тул. Виберіть підменю «Format» та натисніть на кнопку «Start». Підключіть до комп'ютера вимкнений смартфон і дочекайтеся закінчення процесу форматування. Після отримання таблички «Format OK» вимкніть пристрій. Тепер перейдіть на підрозділ «Download», виберіть Скаттер-файл і натисніть на «Download». Знову підключіть апарат, і почнеться сам процес прошивки.

Як відбувається виправлення помилки за способом 3 можете подивитися на відео:

Спосіб 4. Відкрийте СП Флеш Тул, виберіть Скаттер-файл. Натисніть на підміню «Format», виберіть опцію «formal all except bootloader». Потім відформатуйте пристрій і спробуйте знову прошити його заново. У деяких випадках цей варіант опинявся ефективним.

висновок

У більшості випадків, причинами виникнення описуваної помилки "PMT changed for the ROM it must be downloaded" буває розбіжність фактичної розмітки телефону з розміткою, використовуваної в файлі Скаттер. Перераховані мною способи покликані виправити проблему, що сталася, при цьому будьте обережні, і якщо ви не є професіоналом в цій галузі, тоді довірте цю справу фахівцеві.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оцінок, середнє: 4,98 з 5)
Завантаження ...

” 44 Коментарі "PMT changed for the ROM it must be downloaded що робити"

 1. Друже, я тебе нестерпно поважаю! Спасибі тобі! 3 спосіб допоміг, трохи трубу не викинув вже). Зараз назад поставив рідну прошивку. більше ну його нахрен, прошивати, особливо коли нубяра в цій темі. Хай прибуде з тобою сила !

  1. ІМЕІ востанавливаются наступним чином) є кілька варіантів це через різні програми і через інженерне меню телефону))) спочатку йдеш по шляху Налаштування \ Про телефоні \ опускаешся до пункту Прошивка модуля зв'язку \
   якщо там ненаписана неізвесно то все в порядку і можна йти в інженерне меню телефону (як туди потрапити теж є кілька варіантів, або за допомогою набору спец.кода в дзвонилка або за допомогою таких програм Mobileuncle MTK Tools і ToolHero, до речі задопомогою цих же програм можна і спробувати поставити ІМЕІ яких прописав рідні ІМЕІ яких ІМЕІ запропоновані програмою але промені завжди свої прописувати))) але описувати спосіб востановления ІМЕІ я буду через інженерне меню)) і так заходимо в инженерки вводячи код в дзвонилка * # * # 3646633 # * # * далі відкриється менюшка інж нерМеню, верху бачимо вкладки під назвою Telephony-Connectivity-Hardware Testing-Location-і ін., нам потрібна вкладка з назвою Connectivity, свайпом з права на ліво> свайпа це ковзне рух пальця по екрану (перегортання сторінок)>
   >> CDS Information, відкриється список цього пункту в ньому шукаєш рядок під назвою Radio Information Тапа (натискаємо) на неї і Тапа за назвою Phone 1 відкриється інформаційний відділ з режимом редагування, зверху бачимо рядок з написом AT + це нам і потрібно, Тапа по рядку і вводимо англиского E відразу ж випадає меню з назвами AT + EGMR = 1,7, »» і т.д Тапа на першій сходинці і між лапками вписуємо свій май, виглядати приблизно так повинно так >> AT + EGMR = 1,7, »123456789123456" далі тиснемо кнопку SEND AT COMMAND яка знаходиться трохи нижче вписаного вашого май, тепер тиснемо назад і виб іраем >>
   Phone 2 і робимо оналогічную операцію що і з першою сімки Phone 1 тільки на цей раз вже вибираємо другий рядок AT + EGMR = 1,10, »» також в лапках вписуємо свій другий май тиснемо кнопку SEND AT COMMAND, при успішних відправленнях команд повинно бути написано приблизно таке AT Command Set: OK, на різних моделях напевно може по іншому писатися але у мене було так написано, після цього повідомлення просто виходимо з инженерки натискаючи на будиночок внизу екрану телефону і відправляємо свій смарт на перезавантаження звичайним стандартним (штатним) способом через кнопку вимикання, чекаємо поки ті лефону включиться потім чекаємо ще деякий час поки телефон реєструватимуться сімку (ки) після знову відкриваємо звонилку і набираємо код для перевірки май * # 06 # (якщо так не сработет то може потрібно ще й виклик натиснути) все! откриается маленьке віконце де ми бачимо вже свої ІМЕІ (цифри) а не написи невірні Imei. Це і підтверджує що ІМЕІ встали нормально і без помилок, тепер все працює мережа ловити дзвонити можна! Будь ласка тим кому допоможе невелика статейка про відновленні Imei. поки що

 2. Мужик огромнешее спасибі, третій спосіб відродив мого мерця. Вирішив на свою голову перепрошити свій Леново в результаті загнав красеня в цегла. ))) Пол ночі голову ламав, що з ним робити. Але тут твоя статейка. Із цегли він знову перетворився на телефон. Ще раз спасибі братан, ну його нафіг, що або прошивати))

 3. Даааа приєднаюся до едіномишленікам які говорять про те що ця стаття корисна))) мені от особисто вона ваще допомогла я і не окірпічіл свій смарт і навіть прошив з успіхом в100%)) після прошивки і модуль зв'язку стало не невідомо а там написані стали букви і цифри і в инженерки ІМЕІ без проблем прописалися))) все як треба))) дуже дякую тобі Дядя)))))

 4. Дякуємо! Відмінна стаття! 3-й спосіб врятував. Навіть IMEI не заблукали. Автору ВЕЛИЧЕЗНЕ людське СПАСИБО!

 5. Доброго дня!
  Є питання: на планшеті не працює recovery mode, дитина встановив графічний ключ і забув какой.В результаті не можу скинути на заводські настройки і перевстановити прошивку теж не виходить з'являється віконце з повідомленням з цієї теми.Что порадите?

 6. А що якщо помилка вилітає коли я рекавери кастомними хочу поставити? І формат робити не хочеться пристрасть як ... Підкажіть може? Я вже і скатери різні пробувала ...

 7. Micromax E313 (MTK6592), повернувся з країни цегли після неднельной коми. Уже встиг віддати всі надії на пожвавлення, натомість на новий SP mmx a79 (небо і земля в порівнянні з E313),
  Павлик Мороз, спасибі Вам, величезна!

  1. P / S; Допомогло форматування з наступним завантаженням нового скат-файлу. в даний момент висить на заставці після прошивки стокової lol 5,1.1.

 8. Автор - ти супер! Завдяки тільки твоєї статті, поставив прошивку на тел. На 4ПДА немає інформації про помилку, тільки інструкції (або може я погано шукав?). Поставив методом 4, все окей! Працює! Додав цю сторінку собі в закладки)

 9. архіпіздатая стаття, нарешті на горизонті замаячив людина, яка знає рідну мову, і не сленг заради демонстрації власного інтелектуального переваги. Велике спасибі і +100 до карми

 10. Дякую! Дуже допомогло-пол дня просидів даром, поки не прочитав цю статтю-відформатував і прошивка началась.ОГРОМНОЕ СПАСИБО !!!

 11. Хлопці робив все по 3 способу але не до кінця прочел.і на півдорозі збився тепер не включається що робити?

 12. Не ризикуйте, IMEI злітає, пробуйте змінювати версію Flash Tool, у мене теж вилітала ця помилка, проблему вирішив зміною флештула

 13. намагався виправити за першим способом, в результаті апарат таки «помер». Як це виправити, будь ласка напишіть !!!

 14. непогано, для новачків зрозуміло і простий, тільки варто додати таку фразу на закінчення «все що вище вказане ви робіть на свій страх і ризик»

 15. Имхо спосіб No1 зміна версії прошівальщіка (Flash Tool) - допомогло!
  Форматування - танці з бубном
  За статтю +100

 16. Мда ... А читати доки до програма хто буде? Або звикли як мавпочки кнопки жмякато НЕ вдумуючись в процес? (Це я про тих хто окірпічіл апарати)
  п.с правка imei в інженерному меню призводить до того що після загального скидання вони зроблять. За правильним ім'я потрібно правити в nvram

 17. 3 метод вирішив проблему, але тепер інша проблема ... Неможливо увімкнути ... Не можу знайти підходящу прошивку ...

 18. До речі, якщо у вас досить старий телефон на четвертому, наприклад, андроїд, спробуйте просто поміняти версію SP Flash Tool на старіший: я замість тисячі п'ятсот тридцять дві скористався 1312 і в старій версії все встановилося нормально.

 19. Величезне СПАСИБО !!! Подивився ммс довелося перепрошівать.После перезавантаження телефон зависає при початковій заставці, Ваша стаття мені дуже допомогла, тільки ось кнопочку ресет ще Понатискавши і все пішло.

 20. Ги, способи 2-4 відрізняються лише словесами ... Десь без словесних обважень, десь - з ...
  Ну треба ж, раптово в 3-м способі вказані секретні шаманські прийоми.
  - Підключати відключений тел. А то SP Flash Tool побачить включений, чекайте)))
  - Завершити з'єднання тіл від ПК після формату. «Могутній мови» змусив автора скористатися словами «відключіть пристрій» - це щоб ви поворожити, ніж (як) вимикання від відключення - ну ви зрозуміли)))
  Від'єднати ... під'єднати - яка нахрен різниця, якщо SPFT побачив / підчепив тіло.
  Format, потім Download - ось і весь зміст пунктів 2-4. Тепер шукайте формальні відмінності і думайте, наскільки вони істотні ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.