Skip to main content

Помилка при виконанні запиту POST до ресурсу / e1cib / logFormПри обміні даними клієнт-сервер в програмі «1С Бухгалтерія» (зазвичай версій 8.3.хххх) оператор локального ПК може раптово зіткнутися з повідомленням «Помилка при виконанні запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm». Дана проблема зазвичай має програмну природу, і викликана некоректно написаним оновленням до даної програми. Нижче я розберу, що це за помилка запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm, які фактори її виникнення, і як її виправити.

Сообщение об ошибке
Повідомлення про виниклу помилкуЗміст статті:

Переклад і причини дисфункції

Після тексту повідомлення про помилку при зверненні до / e1cib / logForm зазвичай йде опис причини її виникнення, яка може мати різний характер (помилка на сервері, помилка СУБД та інші).

Проблема виникає на серверної версії програми, причому після установки чергового оновлення до «1С». Проблемними стали версії програми 8.3.6, 8.3.8.хх, 8.3.9.ххх, на яких розглядається мною дисфункція виникає найчастіше.

«Помилка при виконанні запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm» виникає досить випадково, в більшості випадків не має будь-яких закономірностей при своїй появі, ніж дратує досить багатьох користувачів, які завалюють техпідтримку 1С «листи щастя».


Разбираем причины возникшей дисфункции
Розбираємо причини виникла дисфункції

Як я вже згадував вище, причиною виникнення помилки запиту POST є некоректно написаний розробниками код програми. Тому в даному випадку не варто шукати причини в некоректному функціонал свого ПК, а зосередитися на діючих варіанти вирішення проблеми, які я опишу нижче.

Також вам може бути цікавий наш матеріал про коді помилки 0000000002, пов'язаної з дисфункцією подається декларації.

Як виправити помилку запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm

Щоб позбутися від помилки POST до ресурсу / e1cib / logForm рекомендую виконати наступне:


 • Виконайте стандартне «Тестування і Виправлення» (тії) вашої бази даних. Дана операція здійснюється переходом в «Конфігуратор», де у вкладці «Адміністрування» необхідно вибрати опцію «Тестування і виправлення». Операцію необхідно здійснювати в монопольному режимі, тому нікого крім вас в базі бути не повинно. Перед виконанням зазначеної процедури рекомендується зробити страхувальну копію ваших баз даних;

  Выполните исправление вашей базы данных
  Виконайте виправлення вашої бази даних
 • Встановіть найбільш свіжі оновлення до вашої версії 1С. Оскільки пік появи цієї помилки припав на 2016-2017 роки, то з тих пір розробниками був випущений ряд оновлень, що дозволяють усунути цю помилку. Встановіть свіжі апдейти для вашої «1С», і якщо не допомогло, то йдемо далі;
 • Відкотити програму до попередньої версії. У деяких випадках (коли у користувачів було встановлено найсвіжіші оновлення) допоміг відкат програми до більш ранньої (і більш стабільною) версії програми;
 • При доступі до сервера 1С рекомендується почистити кеш. Зупиніть на сервері службу під назвою «агент сервера 1с підприємство», в каталозі кешу сервера видаліть все крім файлів, що мають розширення * .1 Приблизний шлях до каталогу може бути:

Program Files \ 1cv8 \ srvinfo \ reg_1541

Після чого знову запустіть зазначену службу;

 • Перезапустіть сам сервер 1С Підприємство. У деяких користувачів це допомогло вирішити проблему запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm;
 • Зверніться в офіційну підтримку 1С за консультацією та допомогою. Також може допомогти звернення по мережі (наприклад, на е-мейл v8@1c.ru) або по телефону (495) 956-11-81 в технічну підтримку 1С. Оскільки розглянута помилка має масовий характер і спостерігається не перший рік, то напевно у фахівців техпідтримки вже є працюючі алгоритми вирішення виниклої проблеми.

  Обратитесь в техподдержку продуктов 1С
  Зверніться в техпідтримку продуктів 1С

Також на нашому сайті ми розібрали помилку 0400300003, пов'язану з порушенням умови обов'язкової присутності елемента .

висновок

Основним фактором виникнення помилки запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm є некоректно написаний розробниками код поновлення до програми «1С». Ефективним вирішенням виниклої проблеми стане оновлення вашої версії 1С до найсвіжішої версії, де розглядається дисфункція вже виправлена, і появ даної помилки більш не спостерігається.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оцінок, середнє: 1,44 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Помилка при виконанні запиту POST до ресурсу / e1cib / logForm"

 1. Пояснення амбітне і пусте.
  Одна з причин цієї помилки - це передача параметра в запиті, у якого значення перевищує 2048 символів або має деякі спец.символов в значенні.

  1. Так в вище і написано «некоректно написаний розробниками код», що заважало прибрати «деякі спец.символов в значенні» із запиту і обрізати довжину або повернути запит із зазначенням конкретної помилки.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.