Skip to main content

Сталася помилка Undefined в Яндекс поштаВ середині грудня 2016 роки (з 16 грудня і після) ряд користувачів електронних поштових скриньок на Yandex масово зіткнулися з неможливістю відправки своєї електронної кореспонденції та відповідними повідомленнями «undefined error», «error data failed» та низкою інших в Яндекс поштою. При цьому повторна спроба відправити електронну пошту також закінчується невдало, система видає ту ж помилку, і що далі робити в даній ситуації користувач не знає і не уявляє. У цій статті я розповім, що це за помилка Undefined в Яндекс пошта, які можуть бути її причини, і що робити якщо сталася помилка Undefined в пошті від Яндекс.

Яндекс почта
Яндекс поштаЗміст статті:

Що за помилка Undefined в поштовому сервісі

Відповідь на питання про те, що це помилка Undefined в Яндекс, слід почати з перекладу тексту самої помилки. У перекладі з англійської мови «undefined» означає «невизначений». Відповідно, під даним терміном система Яндекса позначає невизначену помилку, суть якої системі не відома (або, при використанні мови Javascript, значення «undefined» виходить при зверненні до змінної або об'єкта, які були створені, але ще не ініціалізовані).

Відповідно, якщо ми маємо справу з «невизначеною» помилкою, то причини виникнення останньої можуть бути різними. Деякі з фахівців пов'язаних з «Яндекс» висувають версію про DOS-атаки, спрямованої на сервери Яндекса, до якої могли докласти руку зарубіжні хакери (висувається навіть досить сумнівна версія про «помсти» компанії Гугл за скандальне антимонопольне справу, ініційовану компанією «Яндекс») .

Ошибка Undefined
Помилка Undefined

Проте, сервіс Яндекс.Пошта, яким користуються близько 27 мільйонів чоловік, приблизно з 16 грудня став регулярно видавати помилку «undefined error», а приватна і корпоративна пошта багатьох поштових акаунтів на Яндекс не була вчасно доставлена ​​до місця призначення.Як виправити помилку Undefined в Яндекс пошта

Оскільки, як я вже згадував трохи вище, це похибка не призначена для користувача, а самого сервісу Яндекс, це суттєво вплинути на розвиток ситуації ви навряд чи зможете. Проте, можу порекомендувати вам ряд дій, здатних допомогти в питанні усунення помилки Undefined в поштовому сервісі Яндекса. Отже:

  1. Зверніться по допомогу в технічну підтримку Яндекса . За запевненням фахівців техпідтримки, вони оперативно реагують на подібні помилки, і досить швидко виправляють ситуацію;
  2. Спробуйте очистити кеш і куки вашого браузера (наприклад, на Мозилла це робиться переходом в «Налаштування», потім у вкладку "Налаштування", і натисненням на «Видалити вашу недавню історію» і «Видалити окремі куки»);
  3. Спробуйте зайти на свою поштову скриньку і виконати відправку своєї пошти з іншого браузера, це допоможе виправити Undefined в Yandex;
  4. Почекайте якийсь час. Можливо, на поштовому сервері спостерігаються деякі проблеми (або проводяться технічні роботи з метою усунення проблем), і через деякий час коректна робота поштового сервісу буде відновлена.
Почтовая служба
Поштова служба

висновок

Як уже згадувалося вище, якщо у вас сталася помилка Undefined в Яндекс пошта, то це помилка самого поштового сервісу, і істотно вплинути на ситуацію ви можете лише звернувшись з відповідним повідомленням до служби технічної підтримки. Станом на дату написання даного матеріалу подібні проблеми були вже в цілому усунуті, а поштовий сервіс Яндекс нині працює без помітних проблем.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.