Skip to main content

Процес com.android.phone зупинений що робитиДеякі з користувачів смартфонів (часто це серія Samsung Galaxy) можуть зіткнутися з помилкою в роботі їх пристроїв і регулярно з'являються текстом «Процес com.android.phone зупинений». При цьому апарат починає постійно «глючить»: чи не відкриваються різні додатки, не відбуваються дзвінки, робота пристрою сповільнюється, що приносить користувачеві безліч незручностей. У цьому матеріалі я розповім про суть даної проблеми, перерахую причини її появи, а також поясню, як виправити помилку з текстом про зупинку процесу com.android.phone.

Скриншот ошибки на смартфоне Андроид
Скріншот помилки на смартфоні АндроїдЗміст статті:

Причини помилки процес com.android.phone зупинений

Я б відзначив такі причини виникнення проблеми з завершеним процесом com.android.phone:

 • Нестабільна кастомними (призначена для користувача) прошивка;
 • Некоректно встановлена ​​сама прошивка;
 • Пошкоджено файли встановлених в системі додатків;
 • Невдале оновлення програмного забезпечення (в тому числі системних файлів ОС «Андроїд»);
 • Дія шкідливих програм;
 • Нестабільна робота будь-якого з емуляторів «Андроїд» на ПК;
 • Некоректне відновлення бекапу і ін.
Предупреждающее сообщение
попередження

Іноді, при виникненні даної помилки, користувач навіть не може розблокувати свій телефон, не кажучи вже про те, що під час вхідного дзвінка помилка виникає із завидною постійністю.

Так як позбутися від помилки процес com.android.phone зупинений? Перейду до переліку всіх дієвих варіантів.Як виправити помилку «Процес com.android.phone зупинений»

Щоб виправити помилку com.android.phone виконайте наступне:

 1. Перевірте коректність установки дати і часу в настройках свого телефону. Якщо вони відображаються некоректно, спробуйте відмовитися від автоматичної настройки дати та часу (прибравши відповідну галочку в налаштуваннях), і встановити для користувача дату і час (Настройки - Дата і час);
 2. Очистіть дані додатків «Телефон» та «SIM toolkit» (при наявності). Перейдіть в налаштування вашого пристрою, потім в «Додатки» - «Все», знайдіть у списку додаток «Телефон» і тапніте на нього. Зайшовши до відомостей про програму, натисніть на кнопку «Очистити дані» і «Очистити кеш» (при можливості). Аналогічні дії виконайте і для додатка «SIM toolkit», це може допомогти вирішити проблему процесу com.android.phone на Андроїд;

  Удаляем данные некоторых приложений
  Видаляємо дані деяких додатків
 3. Перейдіть в безпечний режим і ідентифікуйте виникнення проблеми. Перехід в безпечний режим відключає роботу всіх сторонніх додатків, залишаючи лише системні. Тому, якщо після переходу в безпечний режим у вас продовжить виникати помилка - це буде сигналізувати про те, що проблема має системний характер, і справа, швидше за все, в прошивці вашого пристрою. Якщо ж помилка пропаде - значить в ній винне якесь із встановлених ззовні додатків (можливо, встановлених зовсім недавно). Тоді необхідно буде по черзі відключити (видалити) сторонні додатки (особливо свіжі) для знаходження винуватця проблеми.

Для входження в безпечний режим необхідно буде вибрати опцію перезавантаження пристрою. Потім, при початку самої перезавантаження, затиснути клавішу «Гучність вниз» і не віджимати до тих пір, поки телефон не завантажили, і внизу екрану не з'явиться напис «Безпечний режим».

Входим в безопасный режим
Входимо в безпечний режим

Якщо нічого не допомогло

Якщо вищеописані способи не спрацювали, і ви готові на кардинальні заходи, тоді я рекомендую виконати скидання вашого телефону до заводських налаштувань з видаленням наявних в пам'яті даних для виправлення com.android.phone. При цьому, оскільки всі ваші дані на телефоні будуть видалені, подбайте про їх збереження шляхом створення бекапів.Отже, для здійснення скидання до заводських налаштувань виконайте наступне:

 1. Повністю вимкніть ваш апарат;
 2. Затисніть і потримайте «Гучність вверх» + «Home» + «Power»;
 3. При включенні пристрою і появі відповідної вібрації відпустіть кнопку «Power», інші клавіші тримайте натиснутими до появи меню;
 4. Переміщаючи курсор клавішами «Гучність вверх» і «Гучність вниз» виберіть опцію «Wipe data / factory reset» та натисніть на кнопку «Включення» (підтвердити);
 5. Підтвердіть ваші наміри, вибравши «Yes - delete all user data»;
 6. Після виконання зазначеної дії виберіть «Reboot system now» для стандартного завантаження вашого пристрою.

  Сброс Андроид устройства
  Скидання Андроїд пристрої

За статистикою користувачів цей варіант допомагає в абсолютній більшості випадків. Якщо ж це не допомогло, то справа, швидше за все, в прошивці вашого пристрою (особливо якщо у вас стоїть не офіційна прошивка, а кастомний варіант). Тут залишається лише знайти робочу офіційну прошивку і заново перепрошити ваш апарат.

висновок

При вирішенні помилки «Процес com.android.phone зупинений» найбільш ефективним способом серед усіх перерахованих вище буде скидання налаштувань телефону до заводських показників. Інші описані способи мають більш низькою практичністю, і допомагають в значно меншій кількості випадків. При цьому пам'ятайте, що скидання до заводських налаштувань повністю знищить ваші дані, тому завчасно подбайте про їх збереження на інших пристроях.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Процес com.android.phone зупинений що робити"

 1. все це дуже весело якби не одне «Але» після натискання reboot system now з'являється ПОМИЛКА і все

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.