Skip to main content

This device is locked Xiaomi як розблокуватиУ мережі можна знайти безліч кастомних прошивок на різні пристрої. Одні вдається встановити без проблем, інші викликають помилки, так як на пристрої встановлено захист або з інших причин. При установці неофіційною прошивки на смартфон Xiaomi користувачі стикаються з повідомленням This device is locked, як розблокувати його і встановити необхідне програмне забезпечення - читайте далі в статті.

Сообщение в смартфоне Xiaomi This device is locked Xiaomi
Повідомлення в смартфоні Xiaomi This device is locked XiaomiЗміст статті:

Перевіряємо, чи заблокований завантажувач

Є кілька варіантів перевірити статус Bootloader. Наступний спосіб перевірки точно працює для Redmi Note 3 і Redmi 3, для інших необхідно перевіряти самостійно.

 1. Відкрийте налаштування пристрою.

  Настройки устройства Xiaomi
  Налаштування пристрою Xiaomi
 2. Опустіть список в самий низ і знайдіть рядок «Інформація про пристрій».
 3. На пункт «Ядро» потрібно натиснути швидко кілька разів.
 4. Перед вами відкриється меню, виберіть «Software version».
 5. Тут знайдете пункт «Fastboot lock state», відкрийте його і знайдете статус завантажувача. Lock означає, що завантажувач заблокований, unlock - відповідно, розблоковано.

Наступна інструкція перевірки стану смартфона буде визначатися на ОС Windows. Ваше мобільний пристрій має бути в режимі fastboot. Потрібно натиснути 2 кнопки відразу - кнопку харчування і нижню гучності (зменшення) на телефоні. далі:

 • Для під'єднання пристрою до ПК за допомогою USB-кабелю;
 • на комп'ютері викличте рядок введення, натиснувши WIN + R;
 • тут введіть «cmd»;
 • в відкрилася командному рядку введіть «adb» і ENTER.

При заблокованому завантажувач ви побачите статус: Device unlocked: false. Коли він буде розблоковано, статус зміниться на «true».Читайте також: Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою в Xiaomi що робити .

Отримуємо дозвіл на розблокування Xiaomi

При повідомленні This device is locked Xiaomi нам потрібно отримати дозвіл на розблокування. Для цього перейдіть на сайт en.miui.com/unlock, тут потрібно вибрати одну кнопку, більше посилань немає в цьому вікні. Повинна відобразитися сторінка англійською, якщо текст буде на китайському, дотримуйтесь подальшої інструкції:

 • в наступному вікні введіть свої дані - пароль і адресу електронної пошти;

  Вход на сайт Xiaomi
  Вхід на сайт Xiaomi
 • в деяких випадках для користувачів відкривається відразу сторінка завантаження потрібної нам програми, в інших випадках сайт пропонує заповнити форму - введіть в ній свої дані ПІБ;

  Ввод данных на сайте
  Введення даних на сайті
 • вкажіть свою країну;
 • введіть номер мобільного;
 • напишіть причину, по якій вам необхідно розблокувати свій смартфон.

Причину введіть тут на китайському, для цього скористайтеся перекладачем Google за посиланням https://translate.google.com/?hl=ru . Модель потрібно вказати свою, а також напишіть, що вам потрібно розблокувати смартфон для установки прошивки російською мовою. Тепер поставте галочку, що ви згодні з умовою використання програми і натисніть кнопку підтвердження. Повинно прийти SMS-повідомлення, в якому буде код, введіть його у відповідне поле на сайті і виберіть кнопку «Next».


Форма для подтверждения запроса
Форма для підтвердження запиту

Перед вами відкриється вікно, в якому міститься текст на китайському про те, що заявка успішно створена і відправлена. Термін її обробки іноді доходить од тижні. Вам потрібно періодично заходити на сайт і перевіряти статус заявки. Зазвичай, приходить SMS, коли ваша заявка проходить модерацію, але її може і не бути. Коли у вас буде дозвіл, потрібно завантажити програму. Це можна зробити на сторінці http://en.miui.com/unlock/download_en.html .

Розблокуємо пристрій Xiaomi від This device is locked

Тепер програму потрібно помістити в пам'ять пристрою. Потім відкрийте пункт «Оновлення, зайдіть в меню, виберіть пункт« Вибрати файл »і вкажіть програму, яку ви помістили в пристрій. Краще скопіювати цей файл і інші важливі дані, так як вся пам'ять пристрою буде стерта після установки прошивки.

 1. Вимкніть свій пристрій наступним чином: натисніть одночасно кнопку живлення і гучності до появи режиму Fastboot.
 2. Приєднайте смартфон до комп'ютера через USB.
 3. Запустіть завантажену утиліту Mi Flash Unlock, підтвердіть, що приймаєте всю відповідальність за встановлювану прошивку.
 4. У наступному вікні введіть дані реєстрації на сайті (або Mi аккаунта) - пароль і ідентифікатор (ID).

  Вход в Mi аккаунт
  Вхід в Mi аккаунт
 5. Щоб авторизуватися, натисніть зелену кнопку для входу.
 6. У наступному вікні ви повинні побачити напис - «Пристрій підключений», далі виберіть «Розблокувати» і дочекайтеся завершення процесу.

Тепер у вас є можливість встановлювати Root-права для свого пристрою, змінювати прошивку, встановлювати оновлення за допомогою Mi Flash, так як завантажувач розблоковано. Щоб наочно в цьому переконатися - ви можете відкрити вікно статусу завантажника, як ми це робили вище. Ви повинні будете побачити: device locked: true. Тепер ми точно знаємо, що захист знята для будь-яких подальших маніпуляцій зі смартфоном, а повідомлення This device is locked в Xiaomi ви вже не побачите. Але будьте обережні зі сторонніми прошивками, вибирати їх необхідно уважно інакше можна отримати з працюючого пристрій неживий «цеглина».Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.