Skip to main content

Unhandled exception has occurred in your application що робитиПри запуску різних програм користувач може зустрітися з повідомленням «Unhandled exception has occurred in your application», після чого програма зазвичай просить натиснути на кнопку «Continue» для продовження роботи. При цьому після натискання на цю кнопку додаток зазвичай буває закрито. Даний матеріал покликаний допомогти користувачеві виправити цю помилку, я розповім, що це за проблема, і як виправити Unhandled exception has occurred на вашому ПК.

Ошибка Unhandled exception has occurred при запуске игры PES
Помилка Unhandled exception has occurred при запуску гри PESЗміст статті:

Суть проблеми Unhandled exception has occurred

У перекладі з англійської повідомлення «Unhandled exception has occurred in your application» повністю звучить як «У вашому додатку відбулося необроблене виняток. Якщо ви натиснете на «Continue», то додаток проігнорує цю помилку і спробує продовжити роботу. Якщо ви натиснете на «Quit», додаток буде негайно закрито ».

Поява такого повідомлення має широку варіативність причин, пов'язану з пошкодженням файлів, які обслуговують роботу програми, а також з проблемами в їх налагодженому функціонал. Помилку з повідомленням Unhandled exception has occurred можна зустріти як при запуску безлічі ігор, так і під час роботи різних службових додатків і інших спеціалізованих програм.

Скриншот проблемы
Скріншот проблеми

Що робити з Unhandled exception

Щоб виправити цю дисфункцію потрібно зробити наступне:


  • Перезавантажте ваш комп'ютер, іноді це допомагає;
  • Запускайте проблемне додаток з правами адміністратора, в деяких випадках це виявилося ефективним;

  • Перевірте вашу систему на наявність вірусів, іноді причиною виникнення даної дисфункції є пошкодження зловредів тіла програми. Використовуйте перевірені антивірусні програми рівня Dr.Web CureIt !, Trojan Remover і інші;
  • Проведіть відновлення програми NET Framework (зайдіть в список встановлених програм, знайдіть NET Framework, і, клікнувши на неї двічі виберіть «Repair»). Після проведення процедури відновлення спробуйте знову запустити якої потрібно прочитати інструкції;
  • Переінсталюйте додаток Visual C ++, проблеми в його роботі також можуть викликати описану мною проблему
  • Переінсталюйте з нуля проблемне додаток, а також спробуйте інший злом до нього (при піратської версії);
  • Завантажте ваш комп'ютер в безпечному режимі (safe mode) і спробуйте запустити додаток. Незважаючи на те, що в даному режимі функціонал системи істотно обмежений, для деяких проблемних додатків це може бути хорошим лакмусом у виявленні кореня проблеми. Якщо додаток запустилось, переконайтеся в свіжості драйверів для компонентів вашого ПК, а також перевірте, чи немає конфліктів між компонентами системи в диспетчері пристроїв;
  • Якщо в безпечному режимі помилка «Unhandled exception has occurred in your application» повторюється, тоді виконайте чисту завантаження (clean boot) системи.

Як виправити помилку в залежності від вашої операційної системи описано тут .

висновок

Описувана вище помилка Unhandled exception has occurred має широку варіативність причин свого виникнення. Дуже часто в цьому винні вірусні програми, а іноді програма погано функціонує через некоректно виробленого злому. Спробуйте весь список запропонованих мною рад, один з них обов'язково виявиться для вас найбільш дієвим і ефективним.
Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оцінок, середнє: 4,56 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.