Skip to main content

Unsupported partition table в Windows Loader - що робити?Операційна система Windows 7 до цих пір лідирує за кількістю користувачів серед всіх версій цієї ОС. Незважаючи на те, що вже давно вийшло кілька нових, включаючи Windows 10. Продукти компанії Microsoft коштують досить дорого, тому більшість використовують піратські версії. Будь-який продукт цієї компанії необхідно активувати спеціальними утилітами. Іноді виникають проблеми з активацією, і користувачі стикаються з повідомленням Unsupported partition в Windows Loader. Що робити в цій ситуації, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Зміст статті:

Причини, за якими з'являється повідомлення в Windows Loader

Помилка «Unsupported partition table» в Windows 7 може з'являтися з кількох причин. Одна з найпоширеніших - активатор блокує вбудоване програмне забезпечення. При цьому в активаторі може бути статус про успішну активації, але в системному вікні все одно вказана обмежена версія на 30 днів. Проблема з'являється і при установці ОС, коли в комп'ютері встановлено кілька дисків з різною файлової архітектурою.Читайте, як вирішити проблему: не вдається підключитися до служби Windows .

Рішення помилки Unsupported partition table

Щоб вирішити помилку при активації системи, необхідно для початку зробити, щоб система показала приховані дані. Для цього:

 1. Виберіть велику кнопку «Пуск» і натисніть праворуч у вікні «Панель управління»;

  Открытие панели управления
  Відкриття панелі управління в Windows 7
 2. Знайдіть у правому кутку «Перегляд» посилання. З'явиться вікно, де потрібно вказати «Дрібні значки»;
 3. Вам потрібно відшукати пункт «Параметри папок» і вибрати його;

  Пункт "Параметры папок"
  Пункт «Параметри папок» в Windows 7
 4. Вгорі вікна виберіть вкладку «Вид» і у вікні додаткових параметрів знайдете пункт «Показати приховані папки». Встановіть галочку на ньому.

Тепер нам потрібно зупинити службу, яка в системі відповідає за захист програмного забезпечення. Для цього відкрийте служби:


 1. » и выберите клавишу ENTER; Натисніть разом 2 клавіші - WIN + R, напишіть латинськими символами «services.msc» і виберіть клавішу ENTER;
 2. Ви побачите вікно служб, де нам потрібно знайти рядок під назвою «Захист програмного забезпечення»;
 3. Виберіть її ПКМ і натисніть «Властивості»;

  Остановка службы защиты
  Зупинка служби захисту Windows
 4. Тут виберіть в пункті «Тип запуску» параметр «Відключено»;
 5. Потім знайдіть кнопку «Зупинити» і натисніть, нижче виберіть «Застосувати», «Ок».

Далі нам потрібно відкрити системний диск і знайти в ньому пару файлів, які викликаються нашу помилку Unsupported partition table в Windows Loader.

 1. Натисніть разом WIN + E для відкриття провідника, виберіть системний диск (зазвичай це C: \);
 2. Виберіть папку «Windows», а в ній знайдіть «System32». У цій папці бажано скористатися пошуком (він знаходиться справа вгорі), щоб знайти два файли, після яких варто розширення .C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0;
 3. Видаліть ці два файли;
 4. Перейдіть знову в служби Windows, знайдіть нашу вимкнуту рядок захисту програм і запустіть її. У типі запуску необхідно встановити колишнє значення.

Усунення помилки «c0000145 Application error» в Windows 7 .

Активація Windows 7 за допомогою Windows Loader

Утиліта Windows Loader розроблена для безкоштовної активації операційних систем Windows. Її можна знайти на різних ресурсах, включаючи торрент трекер. Є також російськомовний сайт, присвячений цій утиліті, знаходиться він за адресою https://windows-loader.ru/ . Активатор зручний тим, що працює в портативному режимі. Завантажте архів і розпакуйте його. Після цього потрібно вибрати файл з розширенням .exe.Дуже важливо запускати утиліту від імені адміністратора, щоб уникнути помилок. Для цього натисніть ПКМ і виберіть «Від імені адміністратора». При цьому утиліта активатор безсилий, якщо розділ має файлову архітектуру GPT. Запустіть активатор і натискаємо кнопку «Install». Відбудеться активація системи. Поруч можна помітити ще одну кнопку «Uninstall». Якщо її натиснути, система знову повернеться в тріал-версію.

А ви знаєте, що робити, якщо служба аудіо не запущено в Windows 7 ?

Як відформатувати диск GPT в MBR

Щоб змінити вигляд жорсткого диска є як вбудовані засоби Windows, так і сторонні програми. Ми будемо використовувати системні засоби. Тому якщо ви не хочете це робити вручну, можете знайти на просторах інтернету таку утиліту.

Якщо помилка виникла при перевстановлення ОС Windows, натисніть 2 клавіші разом - SHIFT + F10.

 1. Ви побачите перед собою командний рядок. (Якщо відкривати командний рядок через систему, необхідно запускати її від імені адміністратора);
 2. Введіть в рядку команду «diskpart»;
 3. Тут потрібно написати латинськими ще одну команду «list disk» - вона відображає всі диски, підключені до вашого комп'ютера;
 4. Потрібно ввести команду «select disk C». Якщо у вас система знаходиться на іншому диску, введіть відповідну букву диска;
 5. Далі введіть «clean», за нею «detail disk»;
 6. Продовжуємо вводити в командному рядку параметри «select volume», нижче «delete volume»;
 7. Наступна команда перетворює диск в потрібний нам формат «convert mbr»;
 8. На завершення введіть «exit», щоб вийти з рядка.

  Конвертация GPT в MBR
  Конвертація GPT в MBR

Тепер спробуйте знову перевірити наявність помилки Unsupported partition table в Windows Loader.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

2 Коментарі "Unsupported partition table в Windows Loader - що робити? "

 1. Велике вам дякую. Дуже цікава стаття і дуже допомогла. Ви можна сказати життя врятували;) спасибі що є такі сайт.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.