Skip to main content

У додатку com.android.snap сталася помилкаКористувачі деяких мобільних гаджетів можуть зіткнутися з регулярно вискакують на екран повідомленням на чорному тлі «У додатку com.android.snap сталася помилка». Після натискання на «Ок» повідомлення закривається, проходить деякий час, а потім вказане повідомлення з'являється знову. У цьому матеріалі я розповім, що таке com.android.snap, чому виникає ця помилка, і як виправити com.android.snap на вашому мобільному пристрої.

Ошибка в приложении Андроид
Помилка в додатку АндроїдЗміст статті:

Що таке com.android.snap і чому виникає ця помилка

Згідно з наявними у мене даними програма com.android.snap - це рекламне adware (злоякісна програма), яке потрапляє на мобільному пристрої користувача використовуючи різні мобільні додатки, наприклад фоторедактори (Snap Camera HDR, Beauty Camera), месенджери (Snapchat, Viber) і так далі.

Функціонал такого adware спрямований на демонстрацію реклами на вашому пристрої, перенаправлення користувача на різні рекламні сайти, а також збір різної маркетингової інформації про переваги користувача.

У більшості випадків проблеми з com.android фіксувалася на смартфонах китайських марок Doogee і Bluboo Picasso, що працюють на ОС Android.При цьому, в більшості випадків, антивірусне ПЗ на мобільних пристроях було відсутнє, що дозволяло згаданому зловредів безперешкодно проникати в операційну систему і проводити там свою діяльність. снеп3

Як виправити помилку «У додатку com.android.snap сталася помилка»

Так як виправити помилку com.android.snap? Інструкція вирішення проблеми складається з декількох основних кроків:

 • Деактивуйте роботу додатка com.android.snap. Для реалізації цього перейдіть в «Налаштування» вашого телефону, а потім в «Додатки», виберіть вкладку «Все» праворуч, відшукайте там додаток com.android.snap. Тапніте на ньому, і увійшовши в його налаштування зупиніть цей процес, очистіть його кеш і дані, при можливості зніміть галочку з опції «виводити повідомлення»;
Приложение com.android.snap
додаток com.android.snap
 • Встановіть на свій пристрій надійний мобільний антивірус (наприклад, AVG), і проскануйте з його допомогою вмісту вашого смартфона (або планшета);

  Мобильный антивирус AVG
  Мобільний антивірус AVG
 • Встановіть на ваш пристрій фаєрвол (наприклад, DroidWall) , і з його допомогою заблокуйте всі підключення даного (com.android.snap) додатки;

  DroidWall
  DroidWall
 • Деякі досвідчені користувачі також рекомендую використовувати рут-привілеї для деактивувати програму com.android.snap, але зазвичай вистачає і двох описаних вище способів щоб позбутися від помилки com.android.snap на вашому смартфоні.

висновок

Якщо на вашому пристрої з'явилося повідомлення на чорному тлі з текстом «У додатку com.android.snap сталася помилка», то це означає, що на вашому пристрої функціонує злоякісне рекламне adware, роботу якого слід негайно припинити. Для його видалення рекомендую знайти і деактивувати цю програму як описано вище, а також встановити на смартфон надійний антивірус (рівня мобільного AVG), він зможе запобігти появі подібних зловредів на вашому пристрої в майбутньому.
Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "У додатку com.android.snap сталася помилка"

 1. Велике спасибі, з'являвся рекламний банер, хард різет не допомагав, поки не зупинив процес, телефон doogee!

 2. Дякуємо! Телефон Doogee з Алі. Через 2 міс. після покупки, після поновлення з'явилася ця погань, хоча стояв безкоштовний Аваст. Перевіряв Каспером, Доктором ЗЕБом, іншими антивирь - без результату. Реклами ставало все більше, конкретно заважала просто дзвонити, не кажучи вже про інет. Почистив і відключив поки тільки - вже зітхнув вільно, але буду до кінця вбивати цю гидоту.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.