Skip to main content

У додатку DMG сталася помилка що робитиОдне з найбільш неприємних повідомлень це «В додатку DMG сталася помилка», з яким може зіткнутися власник смартфона на ОС «Android». Зазвичай таке повідомлення з'являється після установки на телефон будь-якої програми, або після різних падінь (ударів) мобільного девайса. Сам же телефон після появи зазначеного повідомлення починає подвисать на якийсь час. Розберемося, як це можна виправити.

Уведомление об ошибке в приложении DMG
Повідомлення про помилку в додатку DMGЗміст статті:

Що значить помилка в додатку DMG?

Формат файлів «DMG» (скорочення від «disk image») зазвичай використовується в продуктах фірмах «Apple» для позначення формату образу диска. На ОС «Android» такі файли досить рідкісні гості, тому повідомлення зі згадуванням «DMG» зазвичай пов'язане:

 • Зі збоєм в роботі внутрішнього системного застосування «com.Android.dmg», специфіка роботи якого до кінця не визначена;
 • З наявністю на телефоні шкідливого вірусного додатки.

При появі повідомлення «У додатку DMG сталася помилка» користувач натискає на «Ок», після чого повідомлення про помилку може з'явитися знову (і так до нескінченності). У деяких випадках після натискання на «Ок» екран телефону блокується (підвисає) на невизначений час.

Основними причинами помилки зазвичай є будь-які форми фізичного впливу на гаджет (наприклад, його падіння на підлогу або удар). Також причиною помилки DMG може бути установка на телефон будь-якого вірусного софта.Як виправити дисфункцію в програмі DMG

Проблема має досить масовий характер, і вирішити помилку DMG в домашніх умовах досить складно. Пропонуються наступні варіанти рішень:

 • Видаліть недавно встановлену програму в безпечному режимі. Якщо помилка почала з'являтися після установки якого-небудь нового софта (особливо з неперевірених джерел), рекомендується видалити з девайса недавно встановлений додаток.
 • Для цього необхідно завантажитися в безпечному режимі, який у кожного телефону запускається по-своєму (наприклад на Самсунг при увімкненні телефону потрібно затиснути клавішу «Гучність вниз» і тримати її до тих пір, поки апарат не завантажиться і ви не побачите знизу напис «Безпечний режим »).
  О безопасном режиме будет сигнализировать соответствующая надпись внизу экрана
  Про безпечному режимі буде сигналізувати відповідний напис внизу екрана

  Потім необхідно перейти в налаштування гаджета, далі в «Додатки», знайти там завантажену програму і видалити її стандартним шляхом. Потім перезавантажте девайс стандартним чином, і спостерігайте, чи вдалося позбутися від проблеми «В додатку DMG сталася помилка»;

 • Очистіть кеш і дані додатка «com.Android.dmg». Перейдіть в Налаштування, потім в «Додатки» - «Все» (або «Показати системні»), знайдіть там додаток з назвою «com.Android.dmg» (або схоже до нього за назвою), тапніте на нього, і в його налаштуваннях натисніть на «Очистити дані» і «Очистити кеш»;
 • Скиньте телефону до заводських налаштувань. Це робиться переходом в «Recovery Mode» (у кожного телефону своя специфіка запуску зазначеного режиму), після чого там вибирається пункт «Wipe data / factory reset».
  Выберите указанный режим
  Виберіть вказаний режим

  Підтвердіть зроблені зміни, а потім перезавантажте девайс за допомогою опції «reboot system now» (Читайте також: Rereboot to Bootloader що це таке на Андроїд ). Відразу обмовлюся, що шанс виправити помилку в цьому випадку досить малий, але як один з варіантів вирішення проблеми розглянути варто. Пам'ятайте, що всі ваші файли на телефоні після зазначеної операції будуть видалені;

 • Деяким користувачам допомогла деінсталяція програми «DMG» (за наявності такого) за допомогою інструментів «KingRoot» або «Mobileuncle» (потрібні рут-права), після чого програма має повернутися до базової формі «com.dmg.apps». Потім необхідно перезавантажити ваш девайс, що дозволить вирішити проблему додатки DMG на вашому гаджеті;
 • Перепрошити ваш девайс. Перепрошивка зазвичай виконується в сервісному центрі, і передбачає повну переустановку операційної системи для користувача гаджета. Найбільш ефективне рішення даної проблеми.

  Обратитесь за помощью в сервисный центр
  Зверніться по допомогу в сервісний центр

висновок

Повідомлення «У додатку DMG сталася помилка» зазвичай має апаратну природу, і викликано серйозними системними збоями в роботі пристрою. В абсолютній більшості випадків вирішити помилку DMG на Андроїд допоможе лише сервісний центр, здійснивши повну перепрошивання проблемного гаджета.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.