Skip to main content

У додатку SystemRef сталася помилка - що робитиВелика розмаїтість і популярність Андроїд-смартфонів з Китаю, представлених на світовому ринку, обумовлені в першу чергу невисокою вартістю апаратів. На жаль, говорити про високий рівень якості системного програмного забезпечення для таких рішень не доводиться. Дуже часто прошивки, під керуванням яких працюють бюджетні китайські апарати маловідомих брендів рясніють різними багами, що не дає можливості використовувати девайс повноцінно.

Ошибка SystemRef
Помилка SystemRefОстаннім часом досить часто користувачі скаржаться на прояв помилки програми SystemRef. Розберемося, як виправити збій і повернути смартфону можливість повноцінно виконувати свої функції.

Зміст статті:

призначення SystemRef

Перш ніж переходити до розгляду причин виникнення помилки SystemRef, слід зазначити, що на сьогоднішній день неможливо з'ясувати достовірно призначення додатки викликає помилку. А також цілі, з якими китайські розробники прошивок інтегрують даний програмний компонент в свої рішення. З точки зору користувача, наявність або відсутність SystemRef в смартфоні абсолютно не впливає на функціональність Андроїд-девайса, а ось збої додатки можуть іноді повністю заблокувати можливість нормально користуватися смартфоном.

Коли відбувається помилка «У додатку SystemRef сталася помилка»

Повідомлення «У додатку SystemRef сталася помилка» користувач може отримати абсолютно спонтанно і без видимих ​​на те об'єктивних причин. При цьому в більшості випадків відзначається, що збій настає після:


 • Оновлення операційної системи смартфона через ОТА;
 • Зараження пристрою вірусами і / або троянами.

Що робити, якщо помилку SystemRef викликали віруси

У тому випадку якщо є підозра на те, що Андроїд-девайс був підданий вірусній атаці для усунення помилки SystemRef необхідно:

 1. Зайти в PlayMarket і завантажити на телефон антивірусну програму. В ідеальному випадку слід встановити продукт від відомих розробників, у всякому разі, пробну версію.
 2. Провести повне сканування системи за допомогою антивірусної програми і видалити всі підозрілі елементи.
 3. Перезавантажити смартфон.

  Антивирусы на Андроид
  Антивіруси на Андроїд

OTA-оновлення Android

Якщо помилка SystemRef почала даватися взнаки після того, як було отримано оновлення операційної системи, слід використовувати покроково наступні методи.

Видалення програми SystemPref за допомогою стандартних засобів Android

 1. Відкриваємо «Налаштування» і знаходимо в меню пункт «Додатки».
 2. На вкладці «Все» або за допомогою пошуку знаходимо «SystemPref».
 3. Заходимо в параметри програми і видаляємо компонент за допомогою відповідної кнопки.

У ситуації, коли деінсталяція SystemRef за допомогою меню «Додатки» нездійсненна, тобто програма має статус системного; доведеться отримати права Суперкористувача на пристрої і скористатися одним з численних програмних інструментів для видалення системних додатків, доступних в PlayMarket.Скидання налаштувань

Якщо видалення причини виникнення помилки SystemRef, тобто однойменного програми виконати не вдається, можна спробувати зробити скидання налаштувань системи. В ідеальному випадку здійснюватися дана операція повинна через середу відновлення Андроїд - рекавери.

Попередньо необхідно переконатися в наявності резервної копії важливих даних, що містяться в апараті, так як в результаті скидання буде видалена вся інформація користувача.

 1. Перезавантажуємося в рекавери.
 2. Вибираємо пункт «wipedata / factoryreset».
 3. Підтверджуємо намір очистити девайс від встановлених додатків, різного сміття, що накопичилося в процесі роботи Андроїд, параметри програми, вибравши пункт «Yes ...»
 4. По завершенні маніпуляцій перезавантажуємо апарат - пункт «Rebootsystemnow» в середовищі відновлення.

перепрошивати устройтсво

У тому випадку, коли виконання вищезгаданого не допомагає, залишається єдиний варіант усунення помилки SystemRef - перепрошивка пристрою. Залежно від моделі девайса процедура повного переустановлення програмного забезпечення може здійснюватися різними способами. В ідеальному варіанті процес повинен здійснюватися за допомогою програмних інструментів і засобів, рекомендованих виробниками апаратів.

Як бачимо усунути проблему з SystemRef можна, в тому числі і відносно простими способами. Крім іншого, є велика впевненість, що розробники прошивок звернуть увагу на цю проблему і усунуть причини її прояви в наступних оновленнях Android.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.