Skip to main content

Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали як прибрати на айФоніЗа останні кілька років соціальна мережа ВКонтакте сильно змінилася. Можливо це пов'язано з тим, що змінився її власник. Тому ми спостерігаємо нововведення як в кращу сторону, так і деякі обмеження, які не до смаку пересічному користувачеві. Йдеться про повідомленні «Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали». Як прибрати на айФоні його, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Зміст статті:

За яких обставин з'являється обмеження в iPhone

Йтиметься лише про пристрої від компанії Apple. Подібне повідомлення з'являється у ВКонтакте, коли користувач намагається потрапити на сторінку певної групи. Але пристрій, з якихось причин віднесло матеріал до заборонених. Тому ви бачите «Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали як прибрати на айФоні» на екрані смартфона. Такій поведінці соцмережі є пояснення. Можливо модератор групи неправильно налаштував своє співтовариство. Є й інша причина - контент групи дійсно відноситься до забороненого для території, на якій ви проживаєте.


Сообщение об ограничении
Повідомлення про обмеження доступу до групи

На мобільних пристроях Android користувачі не стикаються з цим обмеженням. Це відбувається тільки на «яблучних» гаджетах. Як відомо їх користувачам, це не єдина заборонена функція, яка є тільки в Айфон. Про них ми ще згадаємо.

Читайте також: що значите буква Е в музиці ВКонтакте.

Який контент Айфон відносить до неприпустимого

Якщо ваш пристрій Apple відмовляється перейти в певну групу в ВКонтакте, тобто і список тем, які визначають неприпустимість. До них відносяться:


 • Пости в групі, які розташовані в незаконному поле. Вони можуть містити шахрайський характер;
 • У співтоваристві є теми, які оспівують або пропагують злочинну діяльність, світ. Є матеріали, які можуть демонструвати, як робити ті чи інші злочини закону;
 • Групи, в яких закликають до образи певних людей чи спільнот. Кілька років тому такі групи створювалися як інструмент впливу на конкурентів або групу осіб з іншими поглядами. Сьогодні досить кількох скарг на подібні співтовариства та їх швидко блокують;
 • Групи із забороненими матеріалами для показу особам, які не досягли повноліття. Хоча деякий контент еротичного характеру модератори груп можуть розміщувати, не порушуючи правила ВКонтакте. Детальніше про це ви зможете прочитати на сторінці з правилами створення груп;
 • Заборонено розміщувати пости, в яких є явні образи окремих категорій людей або соціальних груп. Під цей пункт можуть потрапити групи з широким спектром тим, наприклад, агресивні висловлювання на адресу політичних партій, соціальних спільнот і так далі;
 • Заборонено створювати групи або розміщувати в них контент з темами, які пропагують наркотики в будь-якому їх вигляді. Особливо це відноситься до навчального контенту, як робити ті чи інші заборонені речовини. Такі теми відслідковуються і швидко блокуються адміністрацією;
 • Будь-які теми, групи з пропагандою екстремістської діяльності, заклики до формування таких груп та інше.

В заборонений матеріал може потрапити ще чимало тем. З усіма ви можете ознайомитися на сторінці ВК. Останні події, пов'язані з постами в соцмережах, скоротили кількість груп з яскраво вираженими темами забороненого характеру. Після того, як кілька користувачів опинилися на лаві підсудних кримінального суду за пости із закликом до екстремістської діяльності.

Групповые ограничения
Групові обмеження в ВКонтакте

Часто неповнолітні користувачі iPhone отримують повідомлення про те, що спільнота містить неприпустимі матеріали. Це може відбуватися через те, що пристроєм було прочитано вікове обмеження в описі групи. Творці спеціально виставляють обмеження 18+, щоб додати солідності своїй групі. Хоча в ній відповідних матеріалів може і не бути.

Дізнайтеся: як повернутися в бесіду ВК, якщо вийшов з неї і видалив діалог.Як обійти обмеження в ВК

Для того, щоб потрапити на сторінки групи, яку блокує ваш iPhone або iOS, можна використовувати кілька способів. Найпростішим є правильний пошук спільноти, групи, паблік. При цьому багато хто стикається з обмежуючим повідомленням в тому випадку. Трапляється і так, що групу зовсім не можна знайти серед інших в пошуку. Це відбувається тому, як в параметрах налаштувань встановлена ​​галочка на «Безпечний пошук».

Щоб знайти групу і відвідати її в ВК без обмежень:

 1. Відкрийте свою сторінку і вгорі, в рядку пошуку введіть назву потрібної групи;
 2. Відкриється вікно, в ньому опустіть сторінку так, щоб правий блок з параметрами був в самому низу;
 3. Знайдіть тут пункт «Безпечний пошук» і приберіть з нього галочку;
 4. Тепер спробуйте знову ввести ім'я групи і натисніть кнопку пошуку.

  Безопасный поиск
  Безпечний пошук в ВКонтакте

Є ще один простий спосіб відвідати групу, якщо ви бачите повідомлення про обмеження. Після того, як ви натиснете кнопку «Підписатися» і станете повноправним учасником групи, ви зможете відвідувати її без будь-яких обмежень, як мінімум з боку соцмережі. Якщо ви намагаєтеся це зробити з мобільного пристрою і у вас не вийшло, спробуйте натиснути у верхній частині екрану кнопку меню (вона виглядає як 3 точки). Потім натисніть пункт «Відкрити в Safari», щоб ви відвідали сторінку через веб-браузер. У ньому підпишіться на групу і після цього ви зможете відвідувати її з додатка.

Інші способи обходу обмеження доступу до групи ВК

Ще одним альтернативним способом обійти блокування від iPhone «Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали» є звернення до модератора або адміністратора, щоб змінити обмеження. Якщо ви самі є власником групи або співвласником, то для вас це зробити буде взагалі дуже просто.

Можливо потрапити на бажану сторінку вам може не давати сам пристрій Apple. Ви можете в настройках виправити це.

 1. У своєму смартфоні відкрийте стандартні настройки системи;
 2. Відкрийте розділ під назвою «Основні»;
 3. У ньому знайдіть пункт «Обмеження» - саме він нам допоможе зняти блокування при вході в групу ВК. Тут також знаходяться всі пункти, що обмежують вас в тих чи інших діях на цьому пристрої. Тому, якщо у вас є інші проблеми зі входом на сайти або відтворенням забороненого контенту, ви зможете тут усунути їх;
 4. Щоб продовжити, вам потрібно натиснути на пункт «Включити обмеження», а потім ввести пароль. Після цього ви зможете редагувати цей розділ;
 5. Опустіть сторінку налаштувань до блоку «Дозволений контент» і натисніть на пункт «Веб-сайти»;
 6. У ньому необхідно вибрати пункт «Межа на контент ...» і нижче додати в поле «Дозволити» сайт ВКонтакте;
 7. Збережіть створені налаштування і спробуйте знову потрапити на сайт соціальної мережі, щоб перевірити, чи вдалося нам усунути обмеження.

У цих настройках можна дуже грамотно створити безпечний доступ на сайти для дитини. Для його аккаунта можна внести весь інтернету в чорний список, а в білий вибрати тільки ті сайти, яким ви довіряєте. Таким чином ви зможете бути впевненим, що дитина не потрапить на сайти для дорослих або не зніме з ваших банківських карт кошти на чергову онлайн-гру.

Навіть якщо вам не допомогли всі ці інструкції, ви можете спробувати змінити мобільний додаток. Якщо у вас оригінальна програма від ВКонтакте, спробуйте завантажити інший клієнт. Спробуйте також зайти ні з мобільного додатка, а з веб-браузера. Скачайте для цього інший оглядач, щоб не використовувати стандартний Safari. Після цього перевірте, чи з'являється повідомлення про те, що спільнота містить неприпустимі матеріали на айФоні.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.