Skip to main content

You need to fix your Microsoft Account for apps on Your other devices що робитиКористувачі Windows 10 після чергового оновлення системи можуть зіткнутися з постійно виникають сполученням «You need to fix your microsoft account for apps on your other devices». Вікно з даним повідомленням спливає із завидною постійністю (раз в декілька хвилин), дратуючи своїм виглядом і заважаючи користувачеві. У даній статті я розповім, чому з'являється це повідомлення, а також поясню, як позбутися від повідомлення You need to fix your microsoft account на вашому ПК.

Скриншот ошибки в Майкрософт
Скріншот помилки в МайкрософтЗміст статті:

Що значить це повідомлення Майкрософт

Повний текст повідомлення «You need to fix your microsoft account for apps on your other devices» в перекладі звучить як «Вам потрібно налаштувати ваш аккаунт в Майкрософт для роботи з додатками на інших ваших пристроях, щоб мати можливість працювати і запускати додатки на цьому пристрої» .

Проблема має досить «свіжий» характер, і пов'язана з щорічним оновленням від Майкрософт (версія 1607) від серпня цього року. Після установки цього оновлення вікно з даним повідомленням з'являється при входженні користувача в систему, і продовжує виникати з регулярністю раз на пару хвилин.

Причому таке віконце виникає при використанні користувачем облікового запису в Windows (НЕ облікового запису Майкрософт), і незалежно від того, чи є у користувача ще пристрої з ОС від Microsoft.Причинами виникнення повідомлення You need to fix your microsoft account є кілька причин:

 • необхідність зміни свого локального Windows аккаунта на обліковий запис Microsoft;
 • не проведено процедура верифікації користувача аккаунта Майкрософт;
 • користувальницький аккаунт Майкрософт пошкоджений.

Як виправити You need to fix your microsoft account

Для виправлення цієї проблеми існує кілька основних методів:

 • Якщо у вас ще немає облікового запису в Майкрософт, тоді створіть акаунт в Майкрософт, а потім залогініться в ньому. (це можна зробити ось тут );

  Создать аккаунт Microsoft
  Створити обліковий запис Microsoft
 • Якщо у вас вже є обліковий запис в Майкрософт, і у вас виникає подібна проблема, то ви вийдете з неї, і спробуйте створити новий обліковий запис. Цілком можливо, що ваш існуючий Майкрософт аккаунт пошкоджений;
 • Також можна спробувати використовувати інший комп'ютер для входу в свій постійний аккаунт в Майкрософт;
 • Використовуйте засіб для усунення несправностей від Майкрософт. Скачайте його ось тут , запустіть, поставте галочку на «Apply repairs automatically» ( «застосовувати виправлення автоматично») і натисніть на кнопку «Next». Програма зробить всі необхідні зміни, і проблема буде вирішена. Якщо немає, використовуйте наступну пораду;
 • Відключаємо всі спливаючі повідомлення. Тиснемо клавіші Win + R, вбиваємо в вікні gpedit.msc (краще це робити від імені адміністратора), тим самим отримуючи доступ до редактора групових політик. У ньому переходимо по маршруту Конфігурація користувача, потім Адміністративні шаблони, потім Стартове меню і панель завдань, далі Повідомлення. У списку шукаємо «Вимкнути спливаючі повідомлення» (Turn off toast notifications) і подвійним натисканням на цій опції задіємо її.

висновок

Виникнення проблеми «You need to fix your microsoft account for apps on your other devices» пов'язано з черговим оновленням від компанії Майкрософт, яка бажає домогтися активного використання користувачами їх аккаунта в Майкрософт. Якщо ви не бажаєте створювати подібний аккаунт, тоді просто відключіть спливаючі повідомлення в системі, і дана проблема вас більше не потурбує.
Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.