Skip to main content

Що це за підписка Білайн 9855Мобільний зв'язок в наші дні перестала бути просто засобом спілкування. Сьогодні за допомогою мобільного телефону можна підключати послуги, здійснювати підписки на журнали, підтверджувати вхід на різні інтернет-ресурси і багато іншого. Незважаючи на величезний прибуток мобільних операторів, вони часто йдуть на хитрість і, користуючись недосвідченістю абонента, підключають різні сервіси автоматично. Дивуючись, чому з рахунку пропадають кошти, абоненти телефонують операторам для з'ясування цього феномена. Вони отримують відповідь, що до номера прив'язана якась підписка. Що це за підписка у Білайн 9855 і чому вона підключена без відома користувача, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Подписка на развлекательный контент от РГК Продакшен
Підписка на розважальний контент від РГК ПродакшенЗміст статті:

Що це за підписка по номеру 9855?

Підписка оформляється при підтвердженні номера на якомусь сайті. Це виглядає так: вас просять ввести свій номер телефону для підтвердження реєстрації. Ви вводите свій номер телефону, приходить SMS-повідомлення з кодом підтвердження, ви вводите його в форму на сайті, і підписка 9855 оформляється на ваш номер. Зателефонувавши оператору, можна дізнатися, що ви підключені до інформаційно-розважального ресурсу від ТОВ «РГК Продакшен». Це компанія, яка надає розважальний контент для абонентів Білайн. Для його підключення потрібно відправити порожнє повідомлення на номер 9855. Або натиснути на посилання підписки на сайтах-партнерів.

За послугу, зазвичай, знімається 30 рублів на місяць. Підключити можна кілька послуг, в цьому випадку оплата за кожну послугу буде підсумовуватися, в місяць буде знято з рахунку вже не 30 рублів - а 60, в залежності від виду послуги, ціна може бути різною.

Рекомендую: 0770 що за номер Білайн .Як перевірити, які підписки оформлені на вашому номері

Отримати всю інформацію про ваших підписках можна на офіційному сайті Білайн в особистому кабінеті.

 1. Тут потрібно буде відкрити розділ «Профіль».
 2. Перейти на вкладку «Послуги».
 3. Потім виберіть пункт «Підключення послуги».
 4. Перед вами відкриється перелік, де можна буде побачити всі свої підписки на цьому номері.

Як відключити платну підписку 9855 на Білайні

Якщо ця підписка Білайн 9855 була активована випадково, і ви хочете від неї позбутися, то це можна буде зробити на сайті оператора, перейшовши на my.beeline.ru .

 1. Для цього знову заходимо в особистий кабінет Білайн.
 2. Знайдіть в послугах «Платні послуги».
 3. Знайдіть у списку підключену послугу від «РГК Продакшен».
 4. Наведіть повзунок для її деактивації.

  Деактивация подписки 9855 Билайн
  Деактивация підписки 9855 Білайн

Послуга буде відключена, а ви отримаєте повідомлення, в якому буде говоритися про успішне її відключенні.Відключити підписку 9855 за допомогою SMS

Для відключення підписок і послуг ви можете використовувати безкоштовні повідомлення. ». Щоб відключити нашу підписку, вам необхідно відіслати на номер 9855 повідомлення з текстом «Stop». Якщо з'являться якісь складнощі у відключенні послуги, зателефонуйте номером 0611 оператору Білайн і викладіть суть своєї проблеми.

За допомогою USSD-команди * 110 * # можна отримати список платних послуг, а також всі способи їх відключення. Знайдіть тут послуги компанії «РГК Продакшен». Ви можете також скористатися в своєму телефоні SIM-меню і «Мій Білайн».

Заборона на підключення платних послуг

Платна підписка при відключенні може знову з'явитися у вас в списках. У відгуках абонентів можна знайти багато випадків, коли підписка поновлювалася знову, як міфічна птиця Фенікс. Виходячи з цього, можна тільки порекомендувати встановити на свій номер заборона на підключення платних послуги і підписок.

Оператор Білайн надає можливість всім своїм абонентам активувати «Заборона Контенту» або по-іншому «Чорно-білі списки», яка не дає можливість відправляти вручну або автоматично повідомлення на всі короткі номери підписок і послуг. Є 2 способи заборонити активацію:

 • зателефонувати за безкоштовним номером 0858 і діяти за підказками оператора;
 • через особистий кабінет користувача на сайті Білайн, тут потрібно буде знайти розділ «Послуги» і «Заборона контенту», після чого активувати послугу.

  Деактивация подписки 9855 Билайн
  Список підключених послуг в особистому кабінеті Білайн

Мобільний додаток Білайн

Управляти власним рахунком досить просто через особистий кабінет на сайті. Оператор зробив цей процес ще простіше - розробив мобільний додаток, в якому є все ті ж функції, що і на сайті. Це дуже зручно, адже мобільний телефон з вами практично скрізь і завжди. Ви можете перейти в магазин Play Market і завантажити додаток на свій смартфон.

Щоб почати користуватися додатком Білайн, вам необхідно авторизуватись, вказавши свої дані для входу. Після цього зайти в список підключених послуг і вимкнути всі платні підписки.

Якщо виникли складнощі при відключенні підписки - відвідайте салон мобільного зв'язку Білайн, який є в будь-якому місті Росії. Вам знадобитися взяти з собою документи, що засвідчують вашу особу і мобільний телефон. Там ви зможете отримати інформацію про те, що це за підписка від Білайн по 9855, а також успішно відключити її за допомогою співробітників компанії.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.