Skip to main content

Що за сайт Valet.ruХто є найпопулярнішим користувачем в соціальній мережі ВКонтакте? Щоб це дізнатися, необхідно виконати чималу роботу на своїй сторінці, провести розрахунки передплатників, відвідувань і багато чого ще. Але виявляється є сайти, які можуть надати вам список користувачів. Чиї сторінки найбільш популярні без попередніх розрахунків своїми силами. Сьогодні ми розглянемо, що це за сайт Valet.ru і дізнаємося, як з ним працювати.

Зміст статті:

Що це за сайт Valet.ru?

Якщо перейти на сторінку Valet.ru, можна побачити на головній - список найпопулярніших користувачів соцмережі ВКонтакте. На першій позиції знаходиться творець цього популярного сервісу Павло Дуров. Наступні 3 місця займають: Іван Рудська (Івангай), Дмитро Медведєв і Катя КЛЕП. Основним показником популярності тут виступає кількість передплатників користувача. Павло Дуров має майже 6 мільйонів шанувальників, Івангай більше 2 441 000 передплатників, Дмитро Медведєв 2 275 000 і Катя КЛЕП 1 588 000.


Главная страница
Головна сторінка Valet.ru

Кожен користувач тут має аватар, який відповідає реальній фотографії на сторінці користувача. Сайт має досить мінімалістичний стиль дизайну. Вгорі розташований головний блок меню, який виконаний у вигляді блідо-синьою стрічки. Тут розташовано назву сайту, праворуч 2 пункту - «Топ користувачів» і «Контакти». У шапці головної сторінки розташований великий банер з рекламою. Внизу сторінки є ще 2 невеликих рекламних блоку, за рахунок чого і існує сайт.

Розділ «Контакти» дозволяє створити повідомлення і відправити його адміністратору сайту. Якщо вибрати один із профілів в списку, ви зможете побачити основну інформацію про нього, яку можна прочитати і на сайті ВКонтакте, нічого нового.

Информация пользователя
Інформація користувача на сторінці Valet.ru

Під ім'ям знаходиться кнопка «Видалити сторінку». Нижче розташований блок з інтересами користувача, а праворуч рід занять і освіту.Всього на сторінці «Топ користувачів» знаходиться 200 персон. На головній знаходяться сторінки людей з топа і нижче стільки ж випадкових користувачів ВКонтакте. Крім цієї інформації, сайт більше нічого не містить. Сподіваюся тепер вам ясно, що це за сайт Валет.ру.

Читайте також: 9091 сайт знайдіть в пошуковику - що це таке ?

Як видалити свою сторінку з бази даних сайту Валет.ру

Під топом відображаються випадкові сторінки користувачів. Якщо ваша сторінка на цей момент існує, значить є невелика ймовірність, що вона потрапить в цей блок і буде доступна іншим користувачам цього сайту. Якщо ви не хочете, щоб ваша сторінка відображалася на ресурсі Валет.ру, ви можете створити заявку про видалення і відправити її на пошту адміністратору.


Ссылка "Контакты"
Посилання «Контакти» на сторінці Valet.ru

Сторінки, які були закриті від загального перегляду на сайті ВКонтакте в блоці «Випадкові користувачі» на сайті Valet.ru відображатися не будуть. Про це пише сам адміністратор сайту. При цьому в повідомленні також зазначено, що профілі на сайті можуть бути видалені тільки в тому випадку, якщо вони будуть видалені на сайті ВКонтакте. Тому прохання, а тим більше вимоги будуть проігноровані.

У будь-якому випадку можна спробувати створити заявку:

  • натисніть вгорі кнопку «Контакти»;
  • в першому полі введіть своє ім'я, яке у вас використовується на сторінці;
  • і введіть адресу електронної пошти, введіть той, який прив'язаний до сторінки ВКонтакте;
  • введіть прохання видалити сторінку в поле «Повідомлення»;
  • натисніть кнопку «Я не робот» і нижче «Відправити».

    Форма обращения к администратору
    Форма звернення до адміністратора

Може бути корисно: Як подивитися, кого додав друг у ВКонтакте .

Видалення сторінки з Valet.ru за гроші

На сайті є ще можливість видалити не тільки свій профіль з бази Valet.ru, але і будь-який інший за гроші. Для цього в профілі сторінки потрібно натиснути відповідну кнопку, після чого система вас перенесе на сторінку видалення і оплати послуги. Для користувачів з блоку «Випадкові» вартість послуги становить 199 рублів. Якщо ви хочете видалити когось із топа, то тут ціни вже значно вище. Наприклад, щоб видалити розробника ВКонтакте з бази Valet.ru, потрібно викласти адміністратору аж 6 000 рублів.

Удаление страницы
Видалення сторінки з бази

Для оплати послуги видалення сторінки надається 3 способи - переклад з балансу мобільного телефону, Яндекс.Деньги, і карта Visa. Для оплати необхідно вибрати спосіб, ввести платіжні дані і підтвердити оплату.

Читайте також: Як дізнатися хто переглянув записи, фото, стіну в ВК .

Чи дійсно зникають дані з Valet після закриття сторінки ВК

Деякі користувачі пишуть, що після видалення своєї сторінки на сайті VKontakte дані все одно залишаються на сайті Valet.ru. Це легко можна перевірити за допомогою будь-якої пошукової системи. Досить ввести в пошуковий рядок свою ім'я або нікнейм зі сторінки, і ви зможете відшукати її на Valet.ru. Якщо вибрати одного з користувачів на цьому сайті, то тут буде відображена вся інформація про користувача так само, як і на сторінці ВК.

Багато користувачів вкрай незадоволені цим сайтом в зв'язку з порушенням закону про поширення особистих даних користувачів. Тому, якщо у вас виникли непорозуміння з адміністратором сайту Валет.ру, ви можете звернутися в підтримку ВКонтакте і поскаржитися на вміст сайту Valet.ru.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” Коментар "Що за сайт Valet.ru"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.