Skip to main content

Що значить буква Е в музиці ВКСоціальна мережа Вконтакте надає для своїх користувачів величезний архів музичних композицій, який вони можуть прослуховувати в будь-який час. Будь тут може становити свій плейлист, натиснувши на знак плюса навпроти будь-якої пісні. При перегляді списку мелодій іноді трапляються невідомі символи, наприклад, буква Е. Більшість користувачів не здогадується - що означає буква E навпроти назви музики в ВК, давайте розбиратися.

Иллюстрация буквы E возле песни
Ілюстрація букви E біля пісніЗміст статті:

Що це за буква Е біля пісні ВК

За правилами ВКонтакте, завести обліковий запис можуть користувачі не молодше 12 років. Тому неповнолітніх осіб на сайті досить багато. Музичні виконавці, як ми знаємо, не завжди дотримуються літературної російської мови. І адміністрація сайту всіляко намагається застерегти дітей від прослуховування подібного контенту. (явный, откровенный). Навпаки таких пісень можна побачити букву E, яка є початковою літерою слова Explicit (явний, відвертий). Тобто в піснях можуть бути сцени інтимного характеру.

Буква Е возле названия композиции в ВК
Буква Е біля назви композиції в ВК

Ви можете зустріти пісні з літерою Е, якщо вказали в своїй анкеті вік менше 18 років. Цілком можливо, якщо інший повнолітній користувач відкриє ту ж композицію, цієї букви біля пісні не буде. Поки що це просто попередження в ВКонтакте, хоча в інших соціальних мережах і сервісах діють трохи інші правила щодо нецензурних пісень.

Вопрос пользователя о букве Е в музыке ВК
Питання користувача про букву Е в музиці ВКБуква Е в музиці Apple

Подібна ситуація в Apple Music. Тут буква Е вказує на нецензурну лексику, вживану в пісні, а також такий ролик може бути надалі видалений або заблокований адміністрацією.

Щоб обійти блокування і прослухати заборонений контент:

 • перейдіть в налаштування свого пристрою Apple;
 • виберіть розділ «Основні»;
 • далі знайдіть пункт «Обмеження»;

  Раздел "Ограничения" в устройстве Apple
  Розділ «Обмеження» в пристрої Apple
 • якщо ви раніше використовували обмеження на цьому пристрої, то у вас вже є пароль, вам залишиться просто його ввести, якщо немає - створіть;
 • після того, як ви увійшли, знайдіть «Дозволений контент», там, де розташовані подкасти, музика. Тут швидше за все буде встановлено Clean, але потрібно активувати Explicit.

  Раздел "Подкасты, музыка" в устройстве Apple
  Розділ «Подкасти, музика» в пристрої Apple

. Тепер перейдіть знову в Apple Music і можете спробувати відкрити будь-яку пісню з позначкою Explicit. Вона повинна відкритися. Готово, вам доступний будь-який контент з буквою E.Читайте також: Як заморозити сторінку в ВК .

Що відбувається з музикою ВКонтакте зараз?

У деяких випадках на музику соціальної мережі ВКонтакте накладені обмеження в безкоштовному використанні. Наприклад, користувачі не зможуть прослухати треки з мобільного додатка в згорнутому стані. Або, коли телефон блокується. Ці обмеження знімає платна підписка, хоча її оформлення не є обов'язковим.

Адміністрація соц. мережі стала масово видаляти композиції деяких виконавців. Триває це вже з 2012 року, коли артисти почали пред'являти претензії ВКонтакте. Поступово обмежувався сервіс музики ВК в iOS, до певного моменту, поки в 2015 році він зовсім не закрився. З тих пір соціальна мережа змогла налагодити відносини з такими світовими лідерами в музичній індустрії, як Universal Music, Sony Music і Warner Music і тепер сервіс музики ВКонтакте знову відновив свою роботу в Apple. Тут теж присутня буква E в музиці ВК.

Додаток Boom для скачування і прослуховування пісень VK

Додаток Boom - це партнер ВКонтакте, який допомагає легалізувати музику і бере активну участь у розвитку всього сервісу. Додаток Boom дає можливість завантажувати треки, після чого їх можна прослуховувати без підключення. Підписка на музику ВКонтакте поширюється і на цю програму.

У цій програмі є спеціальні розділи з новинками, а також з рекомендаціями. Є ще одна вагома перевага - тут є можливість кешувати контент. А в стрічці відображаються записи друзів користувача, груп, паблік, де прикріплена композиція.

На думку багатьох користувачів - додаток не допрацьовано. Тут не відокремлюються при пошуку композиції в оригіналі від перероблених, доданих іншими користувачами. Як і на сторінці соціальних мереж, тут можна почути замість оригіналу Lady Gaga - недоумкуватий «репчик» якогось підлітка.

Розробники оголосили велику кількість функцій і можливостей програми. Серед них плеєр з еквалайзером, топ новинок пісень на головній сторінці, розумний пошук з безліччю фільтрів, збереження композицій на пристрій або жорсткий диск, створення власних колекцій. Але користувачі взяли додаток досить холодно. У магазині Play Google воно набрало лише 1.9 балів.

Приложение Boom
додаток Boom

Переваги музики ВКонтакте

Незважаючи на те, що останнім часом адміністрація соц. мережі ВКонтакте все більше обмежує доступ до популярної музики, сервіс все одно залишається досить популярним для багатьох. Тут як і раніше знаходиться найбільший архів музичних композицій з усього світу. У тому числі творів виконавців-початківців. Якщо порівнювати з іншими сервісами, ВКонтакте має самі «м'які» обмеження на музику (буква E в музиці ВК, в інших сервісах це може означати блокування), а ціна платної підписки на контент залишається найнижчою.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.