Skip to main content

ФКУ Податок-Сервіс що за лист прийшов на поштуУ Російській Федерації податкові служби мають різні функції. Даний державний орган виконує не тільки контроль своєчасної оплати відповідних податків фізичних і юридичних осіб, а й виконує реєстраційні функції. Тому співробітникам служби доводиться працювати з великою кількістю інформації. Спеціально для цих функцій було додатково сформовано установа - ФКУ «Податок-Сервіс». Воно бере частину роботи основного органу на себе. У цій статті ми розберемо, що за листи приходять громадянам від ФКУ Податок-Сервіс.

Зміст статті:

Що це за лист від ФКУ Податок-Сервіс?

Абревіатура ФКУ розшифровується як федеральне казенне установа. Назва установи говорить про те, що воно наділене певними повноваженнями, а також містить якесь майно, яким ніхто не може розпоряджатися без згоди відповідних державних органів. Комерційні компанії не мають відношення і не впливають на її діяльність, але можуть бути контрагентами або посередниками.У 2013 році був створений наказ від головного органу - ФНС, про передачу функцій обробці і розсилці податкових повідомлень і вимог громадянам та іншим підприємствам.

В обов'язки ФКУ Податок-Сервіс також входить:

  • Обробка даних і створення необхідних документів;
  • Обробка всієї податкової бухгалтерії, вхідної документації, прийом і вихідний контроль;
  • Сканування і введення документів при реєстрації громадян і юридичних осіб;
  • Зв'язок з платниками податків по телефону і іншим контактам для інформування про необхідність сплати податків і зборів;
  • Створення архіву документів;
  • Створення копій документів і їх розсилка;
  • Управління мережевою інфраструктурою та створення умов для IT-аутсорсингу.

Як можна бачити зі списку обов'язків ФКУ Податок-Сервіс займається не тільки зберіганням і збором необхідної інформації, але і роздруківкою, розсилкою вимог і інших документів для податкової служби. Таким чином всі громадяни, які є платниками податків, можуть періодично отримувати лист від відправника ФКУ Податок-Сервіс.Зв'язок з організацією ФКУ Податок-Сервіс

У деяких ситуаціях, в тому числі спірних, у громадян, які отримали лист з ФКУ Податок-Сервіс, можуть виникнути питання до цієї служби. Це зможе зробити кожен, ця служба має фізичну адресу. Вона розташована в Москві, проїзд Похідний 3/3. Вона має індекс - 125373. Але, на жаль, адреси електронної пошти у ФКУ немає, як немає і номера мобільного телефону. Можливо він є для юридичних осіб, але простому громадянину в службу не додзвонитися.

Цього не можна зробити з простої причини - служба є тільки посередником, дочірньої організацією. Всі питання ви зможете задати основний службі ФНС. Тут є технічна підтримка, в яку можна зателефонувати, написати на e-mail або скласти звернення в електронному вигляді на офіційному сайті установи.

Деяких громадян цікавить питання, чому листи з вимогами оплати податків приходять не від основної податкової служби, а від ФКУ Податок-Сервіс. Питання це вже розкритий вище - служба ФКУ була створена, щоб взяти частину робочих функцій на себе, в тому числі це стосується і поштовим розсилок. Тому лист приходить на пошту від ФКУ Податок-Сервіс і сподіваюся ви розібралися з тим, що за лист прийшов до вас на пошту.Що може бути в листі від ФКУ Податок-Сервіс

Після отримання повідомлення про лист від ФКУ Податок-Сервіс, у людей виникає безліч питань, один з них - що може знаходиться в листі? Щоб точно дізнатися це, людині необхідно з повідомленням і паспортом самостійно відвідати поштове відділення за адресою, яка вказана в повідомлення і відкрити конверт.

Можна лише припустити якого характеру лист у отриманому конверті:

  • в листі може знаходиться прохання для пред'явлення особистих даних, які не були доповнені при заповненні тих чи інших документів, податкових деклараціях;
  • оповіщення про те, що справа про несплату податків передано в суд. Це може статися, якщо довгий час ігнорувати вимоги виплат необхідних коштів, як податок на володіння майном;
  • оповіщення про переплату грошових коштів, яке було вироблено раніше.

Випадки з повідомленням про переплату відбуваються набагато рідше, ніж інші. І багато хто думає, що це не дуже важливе повідомлення і не реагують на нього належним чином, помилково вважаючи, що сплачені кошти понад норму автоматично перейдуть на оплату податку в наступний раз. На жаль, якщо ці кошти не спрямувати в потрібне русло, вони просто пропадуть. Тому необхідно відправитися в податковий філія і виконати необхідні вказівки.

Чи можна не отримувати цей лист?

Листи зі зворотною адресою ФКУ Податок-Сервіс необхідно отримати в будь-якому випадку. Якщо ви проігноруєте таку кореспонденцію, ви пропустіть можливість вчасно відреагувати на зміст цього листа. Наприклад, якщо в конверті знаходиться інформація про те, що податкова служба звернулася до суду, ви зможете вчасно залагодити свої справи і не доводити до крайніх заходів з боку представників податкових служб.

Поштові сортувальні центри

Іноді листи приходять з позначеннями інших міст, що відрізняються від населеного пункту адресата. Наприклад, жителю Санкт-Петербурга приходить лист з позначенням ДТИ Шарапова або Санкт-Петербург-ДТИ, перший з яких знаходиться в Московській області. Також можуть приходити листи з помітками: Подольск ДТИ , Красноярськ 75 і Столбіще 42031 . Це відбувається через закону, який був прийнятий ще в 2012 році. У ньому йдеться про припинення надсилання листів платникам податків місцевими органами податкових служб. Тепер цим займаються певні органи, а листи досить швидко направляються адресату через спеціальні сортувальні центри.

Кожен лист або посилка, яка проходить той чи інший центр, позначається спеціальним віртуальним адресою або технологічним індексом, до якого доповнюється місто, де лист пройшло сортування. Іноді в окремому блоці повідомлення вказується логотип конкретної служби, яка вам направила лист. А також про територіальному органі, в якому платник податків перебуває на обліку. За цією адресою громадяни можуть звертатися за додатковою інформацією за їх питань.

Здание Федеральной Налоговой Службы
Будівля Федеральної Податкової Служби

Детальна інформація про пільги і ставках

Для отримання інформації про ставки і пільги для кожного випадку громадяни можуть звертатися в спеціальний розділ на офіційному сайті податкової служби. Тут ви знайдете спеціальну форму, де потрібно вказати вид податку: транспортний, земельний, на майно фізичної особи або майно організацій. При цьому повинна відображатися електронна карта, на якій можна вибрати свій регіон для заповнення форми. Якщо карта не відображається, значить у вашому браузері не встановлено Adobe Flash Player або просто вимкнений в настройках браузера.

Нижче необхідно вибрати податковий період, за яким необхідно розрахувати суму. І в завершенні вибрати необхідний суб'єкт Російської Федерації. Тут же на сайті можна знайти всю інформацію про податкову службу, її філіях, послуги та сервіси.

Якщо Вам потрібно звернутися з представниками служби, виберіть розділ «Контакти і звернення». Там можна знайти не тільки адреси та платіжні реквізити інспекцій, а й після того, як прийшов лист на пошту від ФКУ Податок-Сервіс, і ви з ним ознайомилися, - записатися на прийом до інспекції.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” Коментар "ФКУ Податок-Сервіс що за лист прийшов на пошту"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.