Skip to main content

G.co/recover відновлення пароля аккаунта на телефоніУ процесі роботи з мобільними пристроями на базі ОС Android користувач може зіткнутися з неможливістю отримання доступу до свого облікового запису в Google. При спробі переходу в акаунт система видає повідомлення про помилку, про неправильному введенні пароля і так далі, відповідно, доступ до пошти на gmail.com також виявляється заблокований. Що ж робити в даній ситуації? У цій статті я розповім про G.co/recover відновлення пароля аккаунта на телефоні, поясню, якими інструментами можна відновити втрачений пароль, і які кроки для цього буде необхідно зробити.

Зміст статті:

Причини необхідності відновлення пароля на телефоні

Описана вище проблема, пов'язана з втратою пароля до телефону, може відбутися з кількох основних причин:


 • Користувач скинув налаштування свого облікового запису до заводських, при цьому елементарно забув пароль до свого Гугл аккаунту;
 • Пароль облікового запису був змінений вірусної програмою;
 • Пароль облікового запису був змінений третіми особами (зазвичай в шахрайських цілях);
 • Користувач довгий час не входив в свій аккаунт (зазвичай це термін в 9 місяців) і останній був автоматично видалений системою;
 • Користувач самостійно видалив свій аккаунт раніше.

  Пользователь забыл пароль от сервисов от Google
  Користувач забув пароль від сервісів від Google

Як відновити пароль через G.co/recover

Отже, як відновити пароль gmail? У подібних випадках раніше нам пропонувалося перейти за адресою G.co/recover, і запустити процедуру відновлення пароля. Зараз же перехід за вказаною адресою автоматично переводить нас на дану сторінку , пропонуючи ввести адресу електронної пошти на gmail.com, пароль до якого нами було втрачено.

Отвечаем на вопросы для восстановления аккаунта Google
Відповідаємо на питання для відновлення облікового запису Google

Після коректного введення система пропонує пройти верифікацію аккаунта декількома шляхами (відправлення запиту на мобільний пристрій, відправка смс, дзвінок, відправка підтверджує листа на альтернативну адресу електронної пошти, ряд навідних запитань про призначеному для користувача пристрої), і, при вдалій валідації, користувач зможе змінити пароль до свого облікового запису і користуватися його оновленою версією.

Код подтверждения
код підтвердження

Для цього потрібно буде придумати новий пароль (краще складається з ряду букв і цифр) і двічі ввести його в відповідному вікні.Детальна інструкція по відновленню доступу до вашого профілю від Google запропонована ось тут . При цьому відразу зазначу, що писати в службу підтримки з приводу відновлення вашого пароля в більшості випадків безглуздо - вам запропонують перейти на сторінку відновлення пароля (посилання на неї вказана мною вище), і слідувати стандартній процедурі відновлення.

Выбираем подходящий вариант при потери доступа в аккаунт
Вибираємо підходящий варіант при втрати доступу до облікового запису

Як відновити пароль через google.com/accounts/recovery

Інший раніше існуючої можливістю для відновлення пароля до Гугл-аккаунту був перехід за адресою google.com/accounts/recovery. Сьогодні при спробі переходу за цим посиланням система автоматично перенаправляє нас по вже зазначеної вище адресою , де користувач може пройти класичну процедуру відновлення пароля (смс, дзвінок, навідні запитання). Тобто, de facto, різниці між переходом по першій або другій посиланням немає ніякої.

Якщо видалили акаунт на Gmail

Якщо ви з яких-небудь причин видалили свій аккаунт на Gmail (або просто не заходили в свою поштову скриньку на протязі терміну понад 9 місяців), то, швидше за все, відновити доступ до свого електронного ящика в Гугл вам не вдасться. Доведеться створювати новий акаунт, з іншою назвою (стара назва ви також взяти не зможете), і почати все з нуля. Якщо ж ви видалили акаунт зовсім недавно (тиждень-два), можна спробувати перейти на зазначену вище сторінку відновлення облікового запису, і спробувати відновити останній за стандартною процедурою.


Удаление Гугл аккаунта
Видалення Гугл аккаунта

Якщо доступ до вашого аккаунту отримали зловмисники

Якщо ж ваш аккаунт змогли зламати зловмисники, тоді процедура відновлення пароля може ускладнитися. Для відновлення через G.co/recover варто використовувати ті кошти і інформацію, доступ до яких маєте лише ви, і не мають треті особи (наприклад, вірно відповісти на навідні запитання з приводу вашого IP-адреси, версії вашого браузера і інших приватних конфіденційних даних ).

висновок

Якщо ви втратили пароль до вашого облікового запису в Гугл, скористайтеся процедурою через G.co/recover відновлення пароля аккаунта на телефоні, і пройдіть всі, необхідні для цього, кроки. Найбільш зручним рішенням буде відновлення пароля через смс - воно дозволить досить легко відновити доступ до свого облікового запису. Якщо ж мобільний номер не був прив'язаний до вашого мобільного аккаунту в Гугл раніше, тоді варто використовувати підтвердження через альтернативний e-mail та відповіді на навідні запитання - це дозволить виконати коректний вхід в ваш аккаунт, і далі насолоджуватися повноцінними можливостями його функціоналу.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (29 оцінок, середнє: 2,90 з 5)
Завантаження ...

” 50 Коментарі "G.co/recover відновлення пароля аккаунта на телефоні"

 1. Ех я хотів обміняти аккаунт Менш кинули всі дані змінили. Готовий посперечатися на канал ютуб що ніхто не допоможе

  1. Така ж хрень! І головне, адже є альтернативний Gmail !!! А вони мені, мовляв вхід виконаний успішно, але те, що Ви це Ви ми не впевнені!))) І пропонують заново всю процедуру реєстрації на Gmail зробити! Дурдом якийсь, просто!)))

 2. Хочу відновити старий аккаунт. Знаю gmail і пароль, ввожу пише що треба підтвердити аккаунт паролем який висилає на номер який мені вже не належить ...?

 3. На старому телефоні був аккаунт я випадково скинула настройки. як відновити аккаунт? gmail пам'ятаю а пароль забув. як відновити пароль?

 4. повністю перезавантажив телефон спочатку сумісного А7! не пам'ятаю пароль підтвердження, що робити, запарился конкретно

 5. Всім Пт з двох ТТ, тепер до суті. Я зробив скидання налаштувань на Samsung Galaxy J1 (2016) пише що налаштовано за замовчуванням, ведіть адресу Gmail пошти, або номер телефону, але все настройки синхронізовані за замовчуванням, і я не пам'ятаю ні х @ я ні пошту, а сімки давно вже немає !!! величезний гугл, чорний за дурницю Ви придумали з цими захистами 5.1 і више.Как вирішити мою проблему, взагалі без кілець. ......!

 6. Доброго дня! Адреса та пароль вірні! Смартфон став працювати погано, скидає зарядку до нуля і заряджається знову. В цей час я і втратив вхід в свій аккаунт - не зміг во`время підтвердити кодом пароль. Чому Ви не можете відкрити для мене мої унікальні питання і відповіді на них, тим самим Ви переконаєтеся, що акаунт мій (!)? Також, є пов'язані з моїм обліковим записом Google інші е-адреси, за якими Ви можете в цьому переконатися (!)? На жаль, маю тільки один прив'язаний до аккаунту номер телефону (мій смартфон), який є «каменем спотикання». Ось і зараз, він зарядився до 80% і йде вниз, але не відкривається. Мої акаунти є в google (@ gmail.ru), @ outlook.com, @ yandex.com, @ yandex.ru і ін. Чи не втрачаю надії! Оскільки закритий вхід в основний ящик, який для мене дуже важливий! Дякую за ваше терпіння!

  1. (Продовження ...) Не розумію, що значить посилання внизу «<Зробити прозорий фон онлайн", (боюся втратити даний текст, з цим, вперше). Чи повинен я, що або ще коментувати? З Вашого боку буде дуже люб'язно, якщо Ви підкажете мені, де я зможу прочитати Ваші рекомендації. Дякую.

 7. Купив андроїд мотое4 плюс абсолютно новий тиждень тому, і він підла не відкривається постійно требує ел пошту і пароль. І так вже 7 днів не можу скористатися телефоном. П усть буде проклятий той день як я купив це уебіще.

 8. Реально, я ось часто міняю номера телефонів, а рахунок у Gmail у мене один основний, а другий допоміжний. Так ось, деякий час я не користувався другим аккаунтом, номер телефону який був прив'язаний до нього я вже давно втратив і відновити його немає жодної можливості. Вказую основний аккаунт при введенні відновлення даних, а вони кажуть що ви ввійшли успішно, але не впевнені що це Ви!)) На фіга питається, додаткові аккаути потрібні? !!

 9. Здравствуйте меня зламали що мені робити коли я намагаюся відновити пароль всякі способи Ірині як не виходить пишит не вдалося підтвердити що аккаунт належить вам

 10. Доброго дня !!! Після декількох спроб увійти в обліковий запис нічого не виходить, після того як заглючить телефон мені довелося скинути настройки до заводських після цього смс з кодом потвержденія не спадає на телефон і тому доводиться отримувати через пошту Майла через це є у gugl сумніви що мені робити?

 11. така ж проблема пише не вдалося підтвердити що аккуант належить мені. а у мене тіл не працює через цієї проблеми. і як мені бути

 12. не можу користуватися телефоном.пішет що аккаунт належить не мне.пароль пам'ятаю але запевняє що це не той пароль.пробовала змінити і знову така ж проблема

 13. намагаюся увійти на акк, пише пароль невірний, хочу встановити, лівий електронну адресу варто. і ще якісь питання задає типу моє перше ім'я, Яке перше я не за чоловіком. Запитує коли створила, а я пам'ятаю 300 років тому було, просто заходила з старого сотого автоматом. А його спіз..і. даю новий електро адресу пишуть не переконалися що акк мій. гугл як же ти зае..л

 14. Скільки можна задавати одні і ті ж одноманітні запитання протягом 2-х місяців типу: ваша ел. пошта, ваше ім'я, номер телефону. Підтверджую кодом і в підсумку: ми не впевнені .... Не вже немає інших питань. Адже Google бачить мої дзвінки, листування, друзів, мої пристрої, провайдера. Поясніть як ще можна потрапити в свій планшет. Скільки ще мучитися?

 15. така ж хрень.
  Довелося скинути телефон до заводських налаштувань .... тепер купу питань задає а результат один - ми не впевнені що це ваш аккаунт ... .. навіщо тоді стільки питань, додатковий поштова адреса ... і проблема та тільки в тому що прив'язаний до іншого номеру, який я вже й не пам'ятаю ... в 14 році було справа ...

 16. Доброго дня !!! Після декількох спроб увійти в обліковий запис нічого не виходить, після того як заглючить телефон мені довелося скинути настройки до заводських .А аккаунт я не пам'ятаю, що мені робити?

 17. Пароль вводжу по 2 рази, на Ел. Пошту приходить код, але все одно Гугл не вірить що це Я. Слідство - не можу встановити і відновити ватсап і вайбер, контакти з хмари теж. Апарат новий, номера телефону старі, але знімки довелося поміняти. В чому проблема?? !!!! 4 дня б'юся !!!!!

 18. Гугл підар ВИ ТАМ ВАЩЕ ебнуть Я теліфонов СУКА ТИЖДЕНЬ немогу РАЗБЛАКІРОВАТЬ засуньте ЕТОТ акаунтом СЕБЕ В жопу уебкі Я спав ВАШУ Халупа

 19. Привіт, дитина видалив аккаунт, більше року назад.Восстановіть НЕ могу.Как тепер можна користуватися сервісами гугл, з нового облікового запису?

 20. не можу востоновіть терміново потрібен був контакт, ввожу номер тел. поки дивлюся смс та сторінка з аккаунтом зникає і пороль вже не дійсний. Вводжу адресу пошти так там не впевнені що я це я. ех ...... ..

 21. скажіть будь ласка у мене сьогодні було оновлення андроїда, потім телефон завантажився і не включається поки я не введу аккаунт мого гугла.логін пам'ятаю пароль немає, він мене відправляє на пошту восстонавіть, а я від пошти не пам'ятаю пароль і телефон прив'язаний до пошти його вже немає ! будь ласка допоможіть я без телефону в цій ситуації

 22. Моїм аккаунтом скористався зловмисники, заблокували сімку, пароль не можу відправити на колишній номер телефону, ввожу новий-не приймає, як можна відновити обліковий запис? У листах багато документів особистого характеру

 23. Будь ласка допоможіть мені втратив теліфонов хтось нашол васпользиваліся їм поміняли в акаунті все прибрали номір прив'язки немогу ніщо ні здолати ну пам'ятаю всю інформацію при реєстрації !!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.