Skip to main content

IML Express що за трансфер з АліекспрессУ китайського інтернет-магазину AliExpress з'явився новий російський партнер. Китайська компанія підписала договір з IML. Це служба експрес-доставки товарів, яка складається в холдингу Alibaba Group. Служба надає користувачам магазину прискорену доставку їх товарів. У цій статті ми детально розберемо, що це за трансфер з Аліекспресс IML Express.

Зміст статті:

Що таке IML Express?

Компанія IML з'явилася в 2007 році. Вона відразу взяла напрямок на популярні інтернет-магазини, які не мали можливостей доставки товару. Разом з розвитком мережевого маркетингу, розвивалася і служба логістики ILM. Через кілька років компанія могла надавати послуги більш високої якості. Всього за 3 дні будь-яка посилка досягала одержувача в більш ніж 1000 містах Росії. Одним з переваг її є розвинена мережа відділень служби. З 2015 року служба доставляє посилки в Білорусію. IML Express надає послуги як фізичним особам, так і юридичним. Вона працює з бізнес-поштою, доставки на спеціалізованих пунктах, фулфілмент і іншим.Компанія IML Express доставляє близько 3% посилок з мережевих магазинів по всій Росії. Вона має максимальний відсоток успішних доставок серед подібних компаній - 98%. Логістична служба тісно співпрацює з подібними компаніями Китаю. Після прийняття вантажу на кордоні, він успішно доставляється на адресу отримувача. IML гарантують доставку товару протягом десяти днів з моменту, коли він виявиться на території Росії. В середньому доставки товарів з Китаю за допомогою ILM Express здійснюється за 15 днів. У деяких ускладнених ситуаціях товар може затриматися терміном на 45 діб. Сподіваюся вам зрозуміло, що за доставка це - IML Express.

Як відстежити доставки з цієї компанії

Якщо ви замовили товар на AliExpress і ваша посилка буде доставлятися за допомогою IML, ви можете відстежити її на сайті https://iml.ru/status . Для цього вам знадобитися трек-код. Його можна знайти на сайті AliExpress в особистому кабінеті.

 1. Увійдіть в свій кабінет і відкрийте розділ «Мої замовлення».
 2. У списку ваших замовлених товарів виберіть потрібний і натисніть «Подивитися дані» навпроти посилки.
 3. У наступному вікні знайдіть внизу трек-код. Його потрібно скопіювати.

  Трэк-номер
  Трек-номер на сайті AliExpress

Далі перейдіть на сайт IML і введіть його в першому полі «Штрих-код» введіть свій трек-номер.


Поле для ввода трэк-номера
Поле для введення трек-номера на iml.ru

Нижче введіть капчу або код, який знаходиться праворуч і натисніть кнопку «Знайти». У наступному вікні ви отримаєте необхідну інформацію у вигляді статусів вашої посилки.

Рекомендую скористатися: промокодом для Pandao від блогерів нові 2018.

Статуси ILM Express

Багато користувачів не знають, не тільки, що це за спосіб доставки IML Express, але і її статуси. Якщо ви хочете відстежити доставку з Аліекспресс через послуги IML Express, то вам необхідно буде знати статуси для цієї служби. Коли ви введете трек-номер на сайті IML, в наступному вікні буде інформація про перебування посилки. Розглянемо, що ці статуси означають.


 1. Самовивезення пошта - статус означає, що ваша посилка знаходиться на поштовому відділенні і її можна забрати. Для отримання потрібен паспорт і трек-код.
 2. Транзит - це статус з'являється при переході з одного пункту слідування в інший і означає, що посилка вже на шляху до вас.
 3. Замовлення очікує отримання товару - ваш товар знаходиться ще на складі AliExpress. Статус говорить про те, що китайська служба доставки товар ще не отримала. Як тільки товар буде упакований, його отримає служба доставки і зможе відправити на прикордонний пункт для подальшого прямування.
 4. Митниця Росії - посилка знаходиться вже на митниці Росії. Зазвичай посилки проходять митний контроль за одну добу. Це означає, що залишилося чекати товару близько 10 днів.

  Таможенный пункт
  таможений пункт
 5. Очікується в регіоні відправника - статус говорить про те, що продавець оформив заявку в компанії IML на відправлення, але товар ще не передав логістичним службам. Коли він це зробить, у відстеженні з'явиться інший пункт - «на складі Москва».

Якщо посилка очікується з Китаю, то останній статус може не змінюватися до тих пір, поки замовлення не перетне російський кордон.

Оформити доставку в службі доставки

Якщо ви є продавцем і вам необхідно створити заявку на послуги компанії IML, то ви можете скористатися спеціальним калькулятором на сайті, щоб розрахувати вартість доставки з вашого місцезнаходження в місто покупця. Для цього перейдіть на головну сторінку компанії iml.ru і виберіть вгорі розділ «Розрахунок вартості».

Расчет стоимости доставки
Розрахунок вартості доставки на iml.ru

Тут можна вибрати для кого буде розрахована доставка - юридична або фізична особа. Увімкніть детальний розрахунок, щоб сума оплати максимально відповідала для вашого випадку. Це можна зробити вгорі під першим блоком калькулятора. Виберіть необхідні параметри доставки - вкажіть початкові і кінцеві пункти у відповідних графах, варіанти оплати доставки і іншу інформацію. Тут же можна дізнатися термін доставки. Коли всі пункти будуть заповнені, введіть капчу і натисніть кнопку «Розрахувати». Тут же на сайті IML Express можна знайти інформацію про доставку з Аліекспресс.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.