Skip to main content

Як на клавіатурі набрати собакуЕлектронна поштова адреса напевно є у більшості користувачів мережі Інтернет. Завдяки е-мейлу ми можемо здійснювати листування один з одним, реєструвати акаунти в соціальних мережах, створення облікових записів в онлайн-іграх і багато іншого. Написання ж будь-якого е-мейла не обходиться без символу собака - @, що є обов'язковим атрибутом будь-якої адреси електронної пошти. При цьому новачки не завжди знають, як набрати його на клавіатурі, а натискання на клавішу «2», на якій зображений знак собачка, не завжди призводить до його появи на екрані. У цій статті я допоможу таким користувачам і розповім, як на клавіатурі набрати собаку, і якими методами для цього можна скористатися.

Якщо ви не знаєте, як написати корінь за допомогою клавіатури , тоді вам необхідно перейти на відповідну статтю.


Вставляем символ собачка
Вставляємо символ собачка

Зміст статті:

Символ собака на клавіатурі

Перш ніж я детально викладу, як на клавіатурі написати символ собака, слід згадати про те, що таке собачка на клавіатурі, чому даний символ називають «собака», і які джерела його виникнення.

Так чому «собака»? Даний символ називають «собачкою» через те, що він віддалено нагадує собаку, згорнувся калачиком разом зі своїм хвостом.


Что означает символ собака
Що означає символ собака

Поява даного символу датується періодом кінця Середньовіччя і початком Ренесансу (приблизно 14-15 століття). Так, в 15 столітті цей символ означав міру ваги «амфора» (близько 12 кг), пізніше він прижився в бухгалтерській справі, позначаючи прийменник «at» (в перекладі на російську «до, по, в»). З огляду на його поширеність в торгівлі, знак «собаки» розмістили на клавіші однією з перших друкарських машинок, і вже звідти він і перекочував на клавіатури ПК тих років. А вже з початку 1970-х років знак «собаки» став застосовуватися як роздільник імені користувача від імені домена (зокрема, в адресі електронної пошти).

Офіційне ж назву даного символу - «комерційне at» і нині крім електронної пошти «собака на клавіатурі» застосовується в різних мовах програмування (індикатори, суфікси і так далі).


Значок @
значок @

Як поставити собаку на клавіатурі

Отже, як же вводити собаку на клавіатурі? Для цього існують кілька простих методів:

 1. Переведіть клавіатуру на англійську розкладку, натисніть на кнопку «Shift», і, не віджимаючи її, натисніть на кнопку «2» (остання розміщена на клавіатурі зліва зверху);

  Набираем собаку на компьютере
  Набираємо собаку на комп'ютері
 2. Натисніть на клавішу Num Lock (повинен засвітитися). Тепер затисніть клавішу Alt, і, не віджимаючи останню, наберіть на клавіатурі праворуч 64, а вже потім відіжміть клавішу Alt;

  Вводим @ на клавиатуре
  Вводимо @ на клавіатурі
 3. Використовуйте таблицю символів, вбудовану в ОС Віндовс. Натисніть на «Пуск», потім перейдіть у «Усі програми», виберіть там «Стандартні», потім «Службові», і в списку клікніть на «Таблиця символів». Там знайдіть собачку, клікніть на ній, потім натисніть на кнопку «Вибрати», а потім «Копіювати». Потім перейдіть в той документ чи рядок, де ви хочете набрати даний символ, клікніть туди курсором, а потім натисніть на Ctrl + V;
 4. Також можна скористатися вбудованою в Word йди Excel таблицею символів. Помістіть курсор в документі туди, де ви хочете набрати собачку, потім виберіть вкладку «Вставка», а в ній натисніть на «Символ» праворуч. З'явиться меню символів, знайдіть там @ і клікніть на ній, вона з'явиться у вашому документі.

Всі ці методи допоможуть набрати собаку на ноутбуці, так як універсально застосовуються і на лептопах.

Иллюстрация собаки в клавиатуре под цифрой 2
Ілюстрація собаки в клавіатурі під цифрою 2

Ілюстрація введення символу @

Вище я перерахував кілька способів як на клавіатурі набрати собаку. Найбільш простим і зручним є перший з перерахованих способів, інші ж вимагають додаткових натискань, тому рідко використовуються в роботі з комп'ютером. Якщо вам необхідно швидко набрати «собачку», тоді просто натисніть Shift + 2 при англійській розкладці клавіатури, а також потрібний символ негайно з'явиться на екрані вашого ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...

” 12 Коментарі "Як на клавіатурі набрати собаку"

  1. Поміняти розкладку на англійську і спробувати ще раз. Якщо не спрацює, то скопіюйте @ і використовуйте в потрібних місцях.

  1. мова перемикаю, все одно на місці собачки двокрапка, пробувала собачку копіювати, при введенні адреси сайт видає, що неправильно введений адреса, зовсім загубилася, не розумію як бути

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.