Skip to main content

Як на Озоне оплатити бонусами «ДЯКУЮ»З цієї статті ви дізнаєтеся, як на Озоне оплатити бонусами «ДЯКУЮ». У Ощадбанку досить багато партнерів. Одним з них є інтернет-магазин Ozon.ru. На цьому сайті користувачі можуть купити все - від продуктів харчування до книг і DVD-дисків. Сьогодні партнери максимально взаємодіють між собою. В такому тісній співдружності народжуються нові ідеї залучення клієнтів на свій ринок. Ощадбанк пропонує своїм клієнтам спеціальні бонуси, які вони можуть витрачати в супермаркетах, турфірмах, на сайтах розваг і ось тепер на Ozon.ru.

Зміст статті:

Як зараховуються бонуси «ДЯКУЮ» на ozon.ru

Крім отримання бонусів Спасибі від програми в системі Ощадбанку, користувачі можуть отримувати ці бонуси на сайті ozon.ru. Якщо ви є учасником цієї програми, то сайт повертає вам до трьох відсотків від купленого у них товару бонусами СПАСИБІ. Відсоток розраховується від суми товару в рублях і не має обмежень. с момента, когда купленный товар на сайте перейдет в статус « Выполнено ». При купівлі товару бонус зараховується після 14 днів з моменту, коли куплений товар на сайті перейде в статус «Виконано».У разі оплати товару на суму понад 1 тисячі рублів, на ваш бонусний рахунок зараховується 3% (максимальна кількість) бонусів «ДЯКУЮ». Якщо сума менше, ви отримуєте 1%. Покупки можна здійснювати на всіх розділах магазину Озон, крім антикварних виробів, антикваріату, розділу ozon.travel, а також рулонного паперу і приладдя для малювання.

Як стати учасником програми «ДЯКУЮ» від Сбербанк?

Бонусна програма «ДЯКУЮ» доступна кожному власнику карти від Сбербанк. Щоб зареєструватися в програмі, необхідно пройти простий процес авторизації. Для тих, хто не пов'язаний з банком, бонуси не доступні навіть в ozon.ru. Способів реєстрації досить багато. Ви можете це зробити за допомогою банкомату, з якого знімаєте гроші. Для цього увійдіть в систему банкомату під своїм паролем, виберіть спеціальний розділ «Бонусна програм».

Після цього система запросить ваш номер мобільного телефону. Після введення цифр номера підтвердіть його. У повідомленні вам повинно прийти сповіщення про успішну реєстрацію. Можна використовувати сервіс «Сбербанк Онлайн». Увійдіть в систему, вказавши свої дані. У меню праворуч необхідно знайти блок «Спасибі від Ощадбанку». Далі вам буде запропоновано ввести свій телефон. На ваш номер буде висланий код підтвердження, його потрібно ввести у відповідне поле.Ви можете зареєструватися в програмі Дякую просто, набравши в SMS-повідомлення з текстом «ДЯКУЮ», і через пробіл набрати чотири останні цифри вашої картки. Його потрібно відправити на номер 900. У відповідь ви отримаєте СМС, в якому буде код з 5 символів. Надішліть його назад, і ви стаєте учасником.

Способы регистрации в бонусной программе
Способи реєстрації в бонусної програмі Дякую

Як оплатити товар бонусами Спасибі на ozon.ru

Виберіть товар в інтернет-магазині Ozon і, перейшовши до оплати, вкажіть спосіб «Сбербанк Спасибі». Далі потрібно вказати:

 • ваш мобільний номер телефону;
 • доставку і адреса;
 • прізвище та ім'я покупця;
 • коментар вводити не обов'язково.

Важливо вводити ці дані уважно. Після того, як ви підтвердите дії, змінити їх вже не вийде. На даному сайті розрахунками бонусів займається система Assist. Після цього ви потрапите на сторінку, де потрібно буде ввести повторно особисті дані і номер карти. Необхідний буде заповнити наступні поля:


 • дані вашої карти. Необхідно вказати тип системи оплати, код CVV, завершення терміну її дії. Інші дані вказувати не потрібно (пін-код і т.д.);

  Ввод данных карты Сбербанка
  Введення даних карти Ощадбанку в системі Assist
 • вкажіть потрібну кількість бонусів Спасибо;
 • після цього ви будете перенаправлені на сторінку підтвердження, тут потрібно вказати спосіб - SMS-повідомлення або Вашу електронну адресу e-mail;
 • якщо ви вибрали підтвердження по СМС, вам прийде код, який потрібно ввести в поле. Сума бонусів, яку ви вказали, буде відображена тут же;
 • коли операція буде успішно завершена, ви отримаєте електронний чек, де будуть дані оплати і інша інформація.

  Система расчета бонусами
  Система розрахунку бонусами Assist

Необхідно врахувати деякі моменти: оплачувати бонусами «ДЯКУЮ» ви можете не більше 70 відсотків від суми покупки на сайті ozon.ru. З вашого рахунку в банку Сбербанк також будуть зняті кошти в розмірі 20 рублів. Це мінімальний відсоток, який необхідний для здійснення покупки.

Накопичення балів Дякую

Для того, щоб почати збирати бонуси Спасибі на Озоне, кожному клієнту необхідно зробити покупку за допомогою своєї картки. Після цього на ваш рахунок будуть надходити бали від інших покупок, в тому числі з інших сервісів. Крім цього, програм поширюється і на інші сервіси. Ви можете отримувати бонуси, розраховуючись за товар на таких популярних сервісах, як Farmani, Летуаль, Burger Kings і багатьох інших. Можна порадити користувачам пильно спостерігати за подібними сервісами, щоб бути в курсі самих вигідних пропозицій з бонусами. Коли накопичиться необхідна сума, ви знову можете оплатити товар на Озоне бонусами Спасибі від Сбербанк.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.