Skip to main content

Як подивитися, скільки часу провів в ІнстаграмСоціальні мережі часто оновлюють веб-інтерфейс і функції для більш комфортного проведення часу користувачів на їх сторінках. Власники Instagram і Facebook ввели нову функцію, яка дозволяє показувати час перебування в мережі певного користувача. У цій статті ви зможете прочитати про те, яким чином можна подивитися, скільки часу ви провели в мережі Інстаграм.

Зміст статті:

Детальніше про оновлення в Інстаграм

Один з власників і директор Instagram Аміт Ранаде заявив, що нововведенням вони хочуть переконатися, що соціальна мережа не впливає погано на відвідувачів. Можна досягти позитивного результату, якщо користувачі стануть відвідувати соцмережі усвідомлено. В інтерфейсі двох популярних ресурсів з'явилася функція у вигляді графіка, який відображає заходи користувача на свою сторінку в протягом тижня. Щоб побачити час відвідування конкретного дня, потрібно вибрати його в стовпці.


График времени
Графік часу, проведеного в Інстаграм

Тут є корисна функція для тих, хто вважає, що занадто багато часу віддає Фейсбуку чи Інстаграму. Кожен тепер зможе створити певні настройки, в яких сам вибере відрізок часу для перебування на сторінці. Кожен раз досягаючи встановленого ліміту, сторінка буде виводити повідомлення про необхідність завершити сесію. Але блокування доступу при цьому не передбачено. Функція заснована на власному рішенні користувача - залишати сторінку чи ні.

Це дуже цікаво: SFS в Інстаграме що це таке .

Як подивитися час перебування в Інстаграм

Лічильник, який відображає час, проведений в Instagram, починає відраховувати час з моменту відкриття програми та припиняє зараховувати його в момент переходу вами в інший додаток або закриття Інстаграм. Подивитися інформацію можна за 7 минулих днів.Щоб побачити час проведений в соц. мережі Instagram:

 1. Виберіть значок з трьох смуг, що символізує меню і торкніться його;
 2. Натисніть на значок шестерні, щоб відкрити налаштування програми;

  Настройки Инстаграм
  налаштування Інстаграм
 3. У наступному вікні виберіть пункт «Ваші дії».

  Пункт "Ваши действия"
  Пункт «Ваші дії» в Інстаграм

Тут ви зможете побачити тривалість часу в середньому значенні (дивіться також, як дізнатися, хто зберіг вашу фотку ). У розрахунок береться час за кожен день останнього тижня і виводиться середнє арифметичне. А також графіки вашої активності за ці дні. За графіками можна визначити день, коли ви знаходилися в соціальній мережі найдовше.

Як обмежити своє перебування в Instagram бажаним часом

Щоб встановити нагадування, яке буде сповіщати вас про завершеному періоді поточної сесії:


 1. Відкрийте свою сторінку Інстаграм і виберіть значок меню;
 2. Потім знову натисніть значок у вигляді шестерні, який означає настройки профілю;
 3. Виберіть тут розділ «Ваша активність», після цього знайдіть наступний пункт «Встановити нагадування»;
 4. Задайте потрібний час і для того, щоб активувати його, натисніть «Встановити нагадування».

  Установка времени пребывания
  Установка часу перебування в Інстаграм

и максимальное значение 8 часов . Зі списку можна вибрати 15 хвилин, 1 годину, 2, 4 і максимальне значення 8 годин. Для мобільних пристроїв можна включати функцію вібрації. При досягненні зазначеного ліміту вона буде активована разом з текстовим повідомленням. Таким простим способом ви зможете подивитися, скільки часу провели в улюбленому Інстаграм.

Як дізнатися витрачений час на додатки в iPhone

Експерти, які проводять соціальні експерименти, стверджують, що в середньому користувач iPhone віддає трохи більше двох годин кожен день на «спілкування» з додатками пристрою. І це не дивно, адже асортимент маркету App Store величезний. У ваших пристроях теж є інструменти, за допомогою яких ви можете визначити час перебування в тих чи інших додатках.

Для того, щоб подивитися його:

 1. Виберіть на пристрої розділ «Налаштування»;
 2. Натисніть в ньому пункт «Акумулятор»;
 3. Потім натисніть на піктограму циферблата, яка знаходиться правіше пункт «Останні 7 днів».

  Время пребывания в приложениях
  Час перебування в додатках iPhone

Користувач зможе побачити найбільш використовувані додатки (наприклад: Інстаграм), зазвичай, в порядку убування. Кожен блок з додатком буде містити час, яке ви йому присвятили. Насправді цей час відображення програми на пристрої, ви могли його використовувати і в фоновому режимі. Тут буде час роботи по днях і тижнях. Фоновий режим враховується, так як додатки можуть приймати повідомлення, активувати сигнали при певних подіях і так далі.

Як подивитися проведене в додатках час на Android

Для пристроїв на Android функцій для перегляду часу проведення в додатку немає. Але ви можете скористатися Play Market і знайти тут те, що вам необхідно. Одним з таких додатків є AntiSocial . З його допомогою ви зможете не тільки простежити, яке з додатків забирає у вас найбільше часу, але і обмежити його. Результати визначення вашої прихильності до додатків будуть порівнюватися з результатами інших користувачів, які використовують це додатки (наприклад Instagram).

Мобильное приложение AntiSocial
Мобільний додаток AntiSocial

Основними перевагами AntiSocial є простота призначеного для користувача інтерфейсу, невеликий розмір самого додатка, а також відсутність реклами. З його допомогою можна також визначити, скільки часу ви провели в профілі Інстаграм.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Як подивитися, скільки часу провів в Інстаграм"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.