Skip to main content

Як замовляти через Кешбек JoomБагато користувачів, які вже купували в інших Інтернет-магазинах товари, таких як AliExpress, цікавить питання про Кешбек в Joom. Їм цікаво, як йде справа з поверненням частини витрачених коштів в магазині Joom. А точніше як замовляти товари з програмою Кешбек на Джума. Давайте далі в статті в цьому розберемося.

Есть ли на Joom кэшбэк
Чи є на Joom КешбекЗміст статті:

Чи можна купувати на Джума з Кешбек

Можливо для когось це здасться дивним, але такий магазин, як Joom Кешбек не має. Цілком можливо, що в майбутньому власники сервісу це виправлять і ми зможемо задовольнятися великими відсотковими поверненнями коштів, роблячи тут покупки. Справа в тому, що власники магазину не змогли домовитися з партнерами, які можуть надавати cashback. Швидше за все це пов'язано з високим відсотком, який повинен платити Джум за партнерство.

Є ще причини для відмови мати подібних партнерів. Адже сервіс відносно молодий і знаходиться на етапі просування і популяризації. Основні кошти йдуть на рекламу сервісу, а не на вигідні умови і переваги перед конкурентами. Швидше за все, через деякий час ми ще отримаємо різні бонуси від магазину.

На сьогоднішній день власники магазину Joom вирішили, що відрахування процентних коштів партнерам - недозволена розкіш, замість цього пропонуються інші бонуси користувачам у вигляді зниження цін на деякі товари. Реклама і низькі ціни дозволяють вигравати деякі позиції у конкурентів.Бонуси, які Джум пропонує сьогодні

Багатьом стане цікаво, а що ж Joom пропонує замість Кешбек, які бонуси?

 • У магазині дуже часто діють різні акції. Ці акції з'являються на головній сторінці магазину, якщо ви постійний гість, то не пропустіть таких оголошень.

  Акции Joom
  Акції на головній сторінці Joom
 • Для всіх користувачів, які завантажать мобільний додаток Joom на свій Android або iPhone, магазин пропонує купон на 10% знижку на будь-яку покупку.
 • На сайті постійно дію «Пропозиції години» - це величезні знижки до 99% на певні товари, які доступні протягом поточного години.
  Предложение часа
  Пропозиція години на Joom

  На кожному з таких товарів варто таймер зворотного відліку часу до закінчення пропозиції.

 • Товари за 1 рубль - ці пропозиції можна знайти в розділі «Акції». Тут трапляються досить дорогі товари за все за 1 рубль. Але не все так просто. Переможець, той, кому дістанеться товар за 1 рубль, визначається шляхом лотереї. Якщо ви володієте великим везінням, то вам обов'язково варто спробувати.

Інші бонуси та акції на Джум

Крім усього в Інтернет-магазині Joom діють і інші акції, наприклад, «Акція дня». Тут вам пропонують знижки на цілий розділи, наприклад, «Сезонний одяг».

Акции дня
Акції дня в Інтернет-магазині Joom

Тут ви можете знайти знижки, які варіюються від 1 до 99%. Причому види знижок можуть бути різних видів в одному розділі з товаром. На головній сторінці магазину час від часу з'являються великі знижки на тренди - найпопулярніші товари, до яких звертаються користувачі.Замість інтернет-магазину з Кешбек, на Joom можна замовити товари за дуже вигідними цінами, якщо поєднати різні бонуси. Завантаживши додаток на телефон, поєднавши свою першу покупку в магазині з вигідною пропозицією дня або години можна купити товар, який обійдеться вам практично безкоштовно. Навіть не поєднуючи бонуси можна знайти товари за дуже низькими цінами, на це і зробили упор розробники магазину, які відмовилися від послуг партнерів на користь зниження цін на деякі товари та створення спеціальних акцій і пропозицій дня. За відгуками користувачів купують на Джума, більшість товарів, які пропонуються в «Пропозиція години», є найменш популярними серед інших.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.