Skip to main content

Коди для стікерів Нескафе 3 в 1Компанія Nescafe проводить акцію в своїй офіційній групі ВКонтакте. За умовами цієї акції спеціальний бот буде працювати 4 місяці (до 28.02.2018 р), можна ще встигнути отримати унікальний і одноразовий код для отримання безкоштовних стікерів Нескафе 3 в 1.

Страница Nescafe в ВК
Сторінка Nescafe в ВКЗміст статті:

Умови акції Нескафе

Всі бажаючі користувачі соціальною мережею ВКонтакте можуть відвідати групу https://vk.com/nescafe3v1 і стати учасниками «Код на стікери всередині Nescafe 3 в 1». Цю акцію компанія проводить на територіях 3 країн - Росії, Білорусі, Казахстану.

За умовами акції необхідно виконати 3 обов'язкові умови, а саме:

 • зайти на офіційну сторінку;
 • написати повідомлення «привіт»;
 • вибрати одиницю, ввести її і почекати відповідного повідомлення - «Погнали! ..».

Для того, щоб отримати безкоштовний стікер, необхідно надати промо-код, який можна отримати з упаковки Nescafe 3 в 1. Для цього потрібно придбати спеціальний стікер, на якому є значок ВКонтакте.


Логотип на стіках
Логотип Вконтакте на стіках Нескафе

На упаковці ви знайдете спеціальний код, що складається з 12 цифр, який потрібно надати боту на сторінці Nescafe. Після того, як ви введете в повідомленні код, бот сповістить вас про результати справжності цього коду. Якщо ви введете невірний код, то побачите повідомлення - «Пфф, алло, це не наш унікальний код з пачки кави Nescafe», якщо код дійсний - «А ти знаєш толк в промо-коди, два (чотири) нових стікера Нескафе твої!» .

При цьому не можна вводити придумані промо-коди, які використовувалися раніше вже іншими учасниками акції. Некоректно запроваджені і коди, які були зареєстровані раніше 3 жовтня 2017 року або пізніше 28 лютого 2018.

Перший введений промо-код учасником дає 4 безкоштовних стікера кави, всі наступні - 2. Якщо учасник купив стікер з повторним кодом, кодом, який у нього вже є (був), то він має право обміняти його в спеціальному додатку https: // vk .com / app6158779_-25901021 , яке так і називається «Менялка».Всі коди стікерів Нескафе 3 в 1

Все ж в деяких джерелах можна знайти коди з пачок кави, які можна ввести на сторінці і отримати безкоштовне кави по акції. Ці коди найчастіше можуть залишати ентузіасти, які не люблять Нескафе, а може бути і кави взагалі. коди:

 • 37drr65d8a2f;
 • 37drxqfdd2e5;
 • 37drrmfa40de;
 • 37drqvb6f45c.

Якщо ввести поспіль 5 неправильних варіантів кодів або 5 разів поспіль помилитися з введенням повідомлення боту, то він великодушно повідомляє «Ввів неправильних 5 кодів? Вернись через одну годину, і я все прощу ».

Питання та відповіді про акції Nescafe 3 в 1

На сторінці акції є найбільш поширені питання, які пов'язані з різними неприємними моментами, пов'язані з акціями, наприклад:

 • Що робити якщо бот видав стікер, але не повідомив про це? - необхідно надати скрін листування і свій набір стікерів;
 • Бот не видає кілька останніх стікерів кави - відправити скріни переписки з роботом, а також відсутніх стікерів;
 • Бот не сприймає введений код - потрібно відправити переписку в техпідтримку групи.

Ще один конкурс від Нескафе

На сторінці в честь виходу оновлених Нескафе стікерів розігрується конкурс, в якому можна виграти 63 рубля і витратити на що завгодно. Ось обов'язкові умови для конкурсу:

 • зробити репост сторінки Нескафе;
 • бути передплатником групи;
 • поставити повідомлення про записи в групі і надати скріншот в коментарях;
 • напишіть в групі повідомлення зі словом «ство».

Підсумки цього конкурсу будуть відомі 10 березня 2018 року. Щоб поставити повідомлення про записи на цій сторінці, виберіть кнопку з трьома точка, біля синьої кнопки «Вступити в групу» на банері сторінки.

Кнопка на странице Нескафе
Кнопка для відображення записів сторінки Нескафе

Потім натисніть пункт «Повідомляти про записи».

Уведомлять о записях
Пункт «Повідомляти про записи»

Тепер на вашій стіні будуть з'являтися новини та повідомлення групи.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Коди для стікерів Нескафе 3 в 1"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.