Skip to main content

ВАТ МТТ що за організаціяКористувачі інтернету, мобільного зв'язку та інших подібних послуг часто зустрічають маловідоме назва компанії - ВАТ МТТ. Що це за організація, і що вона пропонує - про це ви дізнаєтеся з цієї статті. Ви також зможете детально ознайомитися з відгуками користувачів про якість надаваних послуг і інші подробиці по темі.

Зміст статті:

Історія створення організації

— это одна из самых крупных телекоммуникационных организаций в России. Міжрегіональний Транзиттелеком (МТТ) - це одна з найбільших телекомунікаційних організацій в Росії. Надає різні послуги в різних інформаційних сферах. Компанія є провайдером, оператором телефонного зв'язку, віртуальним АТС.Була сформована в 1994 році. Послуги міжнародного та міжміського телефонії почала надавати з березня 2006 року. З того часу став першим і впливовим конкурентом компанії «Ростелеком». ВАТ МТТ пов'язує між собою більше 300 мереж різних російських операторів. А також більше 50 зарубіжних мереж зв'язку. Послуги компанії надаються за кодом 58 - для міжміського зв'язку і 53 - для міжнародних мереж.

Один з перших транзитних вузлів радіозв'язку був створений ВАТ МТТ в 1995 році. У наступному році був створений ще один в Санкт-Петербурзі. Уже в 2005 компанія запустила кілька послуг, такі як «Телеголосування», «Доступ до сервісних служб» та інші. Сьогодні компанія знаходиться в десятці лідерів з надання телекомунікаційних послуг на російському ринку. У 2016 році вона стала володарем однієї з найпопулярнішої нагороди для IT компаній - «Премія Рунета» за внесок в розвиток російського інтернету.

Читайте також: ТОВ НСВ що це за організація?Які послуги надає компанія ВАТ МТТ

Що потрібно знати про ВАТ МТТ? Практично всі послуги компанії ВАТ МТТ надаються в пакеті з іншими послугами. Вони діляться між собою за видами і призначенням. Кожен клієнт може самостійно «збирати» такі пакети і оплачувати згідно ціною на включені послуги.

Кожен клієнт може скористатися:

 • номером: 8 900 для своїх фірм або компаній. Є можливість орендувати сервісні номери, що починаються на 8 800. Дзвінки на них від ваших клієнтів будуть безкоштовними;

  Виртаульные номера
  Виділення віртуальних сервісних номерів
 • Послуги IP-телефонії - це голосовий зв'язок засобами мережі інтернет. Вона характерна цінами значно нижче мобільного або міського зв'язку. Наприклад, для дзвінків в Німеччину вартість хвилини становитиме 0.23 рубля. В одному з таких пакетів завжди є внутрішні робочі номери, за якими співробітники однієї компанії можуть спілкуватися безкоштовно. І це не залежить від їх місця знаходження. Щоб розуміти, що це за компанія ВАТ МТТ важливо все це знати;
 • Віртуальна АТС для мобільних - спеціальні карти SIM, які роблять мобільний телефон робочим. Вони вже включені в базу віртуальної АТС і мережу вашої компанії. Немає необхідності в інтернеті. Дзвінки з такого пристрою будуть коштувати як здійснюються за тарифами IP-телефонії. Приклад ціни можна побачити вище. Такі СІМ-карти дозволяють вести статистику по всіх ваших дзвінків, а також враховувати вартість розтрат на дзвінки;
 • Запис розмов - послуга дозволяє фіксувати розмови між клієнтами і менеджерами. На основі цих розмов можна навчати своїх співробітників працювати над відмовами. Знижуючи таким чином кількість відмовивши від послуг і підвищуючи продажу компанії;

  Запись разговоров
  Послуга MTT - «Запис розмов»
 • Короткі і красиві номери - компанія виділяє спеціальні номери для своїх клієнтів. Кожен може замовити номери із зірочками або інші типи комбінацій. У базі є прості і легко запам'ятовуються комбінації цифр номера, наприклад, 8 800 555-11-22. Часто сервісні номери можна почути в рекламі. Їх озвучують в риму, щоб клієнти легко запам'ятали і подзвонили по ньому. Тих же результатів можна добитися і при використанні коротких сервісних номерів;

  Просты номера
  Послуга - «Прості номери» компанії MTT
 • Організація ВАТ МТТ пропонує своїм клієнтам сервісні SMS-повідомлення. Вони можуть підвищити репутацію вашої компанії в очах потенційних клієнтів. Часто такі послуги можуть вирішувати різні ситуації для клієнтів. Наприклад, в ресторані власник може залишити подібне звернення при вході «Написати користувачеві, якщо ви не задоволені якістю обслуговування офіціанта»;
 • Спеціальні віджети для сайтів - це скрипти, розроблені програмістами компанії МТТ. Вони покликані зробити будь-який сайт більш зручним і підвищити продажі.

Це цікаво: Подольск ДТИ - що це за організація?Відгуки клієнтів компанії ВАТ МТТ

Що це за організація ВАТ МТТ за відгуками? Більшість користувачів залишають відгуки по виділеним віртуальним сервісним номерами, які надає компанія ВАТ МТТ. У мережі досить багато думок з приводу якості їх послуг. Одні стверджують, що послугами легко і просто користуватися. Інші кажуть, що легко тільки оформити замовлення, але з виникненням неполадок і проблем техпідтримка не відповідає. Або користувачам радять перейти на інший тарифний план без будь-якої допомоги в поточній проблемі.

Задоволені користувачі вказують на якість їх послуг, хорошу підтримку з боку оператора і невисокі ціни на тарифи. У порівнянні з цінами інших компаній. Популярністю користуються віджети для сайтів. Після їх розміщення потік реальних клієнтів збільшується. Найпопулярнішим віджетом є форма швидкого зв'язку з представниками організації на сайті. Тут будь-який зацікавився може залишити свої контакти і попросити передзвонити на наданий номер.

Також користувачі відзначають зручність і доступність послуг по всіх регіонах Росії. Компанія МТТ підтримує ділове партнерство з багатьма організаціями. Тому співробітники вашої компанії можуть замовити їжу по телефону на робочому місці. При цьому дзвінки на номери доставки безкоштовні. Доступні і інші подібні номери для тих, хто користується послугами MTT.

Положительный отзыв
Позитивний відгук користувача послугами MTT

Об'єктом для невдоволення клієнтів часто стає служба зворотного зв'язку. Багато хто стверджує, що вона не завжди працює добре. І в разі виникнення проблем з послугами MTT, відповіді на дзвінок на підтримку можна чекати досить довго. Часто оператор обіцяє передзвонити через завантаженість лінії. Але ця відповідь можна чекати нескінченно. При багаторазових дзвінках - оператор просто скидає виклик.

Отрицательный отзыв
Негативний відгук користувача

Контакти компанії ВАТ МТТ

Подібно іншим компаніям, MTT має адресу розташування головного корпусу, а також контакти для зв'язку. Розташований він за адресою: м Москва, вул. Марксистська, д. 22, будівля 1. Компанія має кілька філій, в тому числі в Нижньому Новгороді і Санкт-Петербурзі. При необхідності ви можете зв'язатися з представниками:

 • За сервісного безкоштовним номером - 8800 333 3140. Дзвонити можна в будь-який час доби;
 • Ви можете написати на електронну скриньку компанії: sale@mtt.ru, а також держсектору - gossektor@mtt.ru;
 • Пошта для партнерів - agent@mtt.ru.

  Расположение главного корпуса
  Розташування головного корпусу MTT в Москві

Якщо вам зручно, ви може скористатися формою зворотного зв'язку на сайті компанії за адресою https://www.mtt.ru/ru/about/contacts/ . На цій сторінці поруч з наданими контактами знаходиться форма. У ній можна створити заяву на підтримку без необхідності телефонувати або писати на пошту.

 1. У формі введіть своє ім'я, прізвище та по батькові. Вони повинні відповідати даним, які ви вказали в договорі;
 2. Нижче введіть свій номер мобільного телефону в міжнародному форматі;
 3. В наступному полі потрібно ввести адресу електронної пошти і в останньому - написати саме звернення.

Коли повідомлення буде сформовано, поставте внизу галочку. Вона означає вашу згоду на обробку наведених даних. І натисніть кнопку для відправки звернення до організації ВАТ MTT.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” Коментар "ВАТ МТТ що за організація"

 1. Номер +79586127019 належить оператору ВАТ «МТТ» в регіоні Ростовська обл.

  Дзвонять і скидають, вже не перший раз з Ростовської області, читав про схожий номер, що таким чином хочуть щоб їм передзвонили і за це знімають непогані гроші

  дозвон з бсрос. шахраї

  Стабільно в одну два тижні дзвонять і скидають, спам - реклама. Внесіть в чорний список і все Ок.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.