Skip to main content

ТОВ ЕОС що це за організаціяУ Росії існує досить багато колекторських контор. Особливий статус має «ЕОС». Ця організація зуміла вийти на міжнародний рівень. Хоча рід діяльності і види послуг, які вони надають нічим не відрізняються від конкурентів. У цій статті ви дізнаєтеся, що це за організація ТОВ ЕОС.

Зміст статті:

Основна інформація про ТОВ ЕОС

Організація з обмеженою відповідальністю «ЕОС» має державну ліцензію і входить до реєстру колекторів. Їй було присвоєно реєстраційний номер запису 13/17/77000-КЛ, який можна знайти на сайті Федеральної Служби. Організація складається з 40 компаній, які надають свої послуги більш ніж 20 різних країнах. Штат працівників ОЕС налічує близько 3 тисяч. Компанія пропонує такі послуги, як:


 • Спрямовану роботу з боржниками на міжнародному рівні
 • Викуп заборгованостей у фінансових організацій
 • Стягнення викуплених боргів

ЕОС надає оплачувані послуги і має реквізити для оплати боргів: ІПН 7714704125, КПП - 771001001, ОГРН - 7077758117117. Найчастіше клієнти воліють шукати одержувача по ІПН.

Адреса організації

Для російських клієнтів головний офіс ТОВ ЕОС розташований в Москві за адресою вул. Тверська 12, будова 9. Компанія має власні інтернет ресурси. Ними виступають офіційний сайт: http://d.eos-solutions.ru . А також кілька разів на рік випускаються статті у власному журналі EOS Journal. Тут надається звіт про виконану роботу за рік, висвітлюються всі новини, які пов'язані з організацією. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті даного агентства. Що це за контора ТОВ ЕОС ми дізналися, тепер розберемося з оплатою боргів.

Читайте також: ТОВ РСВ що це за організація, прийшов лист.Де можна оплатити свій обов'язок компанії ЕОС

Якщо ви не бажаєте зустрічатися з представниками компанії ЕОС, ви можете здійснити оплату заборгованості онлайн. Для цього існує форма оплати за допомогою карток Master Card і Visa на офіційному сайті. Щоб здійснити платіж:

 1. Відкрийте сайт компанії;
 2. Пройдіть реєстрацію, якщо ви ще не маєте свого облікового запису;
  Форма регистрации

   Форма реєстрації на сайті ТОВ ЕОС
 3. Відкрийте розділ «Погашення онлайн»;
 4. Виберіть спосіб оплати;
 5. Заповніть форму і оплатіть свій борг.

Агентство ЕОС дотримується законів про персональні дані клієнтів. При творі оплати все права регулюються міжнародним центром Best2Pay. Це означає, що при оплаті ваші реквізити співробітникам компанії ЕОС не помітні. Вони побачать тільки основну інформацію: хто скоїв оплату. Платіж відбувається за допомогою захищеного з'єднання через протокол TLS 1.2.Як вести діалог з представниками колекторських агентств

Багато юристи радять громадянам записувати по можливості всі переговори з представниками колекторських контор. Засобами для запису телефонних розмов може виступати диктофон. Якщо вас відвідали колектори, ви можете вести зйомку вашої зустрічі. Ці матеріали стануть у пригоді під час розгляду спірних моментів в суді. Ви зможете довести, що з боку колекторів були зроблені неправомірні дії (якщо вони дійсно були). Не потрібно боятися таких співробітників. Їх дії по відношенню до боржників були обмежені законом в 2017 році.

Як тільки ви отримали загрозу з боку представників цієї організації ТОВ ЕОС у вигляді обіцянок псування вашого майна, розправи і так далі, відразу ж звертайтеся в правоохоронні органи за допомогою. Часто ці люди ведуть себе занадто зухвало з боржниками, думаючи, що мають справу з юридично безграмотними громадянами.

Отдел взысканий
Відділ стягнень

Ви можете звернутися і в саму колекторську контору і пояснити представнику, що їх співробітники поводяться неправильно. Повідомте, що ви маєте намір звернутися куди слід і подати скаргу. У цьому випадку вони переглянуть своє ставлення до вас. Якщо і тут вам не допоможуть - звертайтеся до відповідних служб за допомогою.

Якщо вам необхідні якісь дані колекторській контори - контактний номер телефону, розташування відділень і інше, то ви можете перейти на сайт і знайти всю інформацію тут. У розділі «Якщо у вас борг» зібрані поради, що робити в цій ситуації. Розділ «Персональні пропозиції» містить інформацію про те, що компанія готова вести діалог з позичальником і вислухає будь-які пропозиції вирішення ситуації, що склалася.

Спеціальна програма для боржників ТОВ ЕОС

Колекторські контори викликають у громадян виключно негативні емоції. Пов'язано це з тим, що в багатьох спірних ситуаціях справа доходить до суду. Але на практиці трапляються й винятки. У компанії є спеціальна дисконтна програма, по якій громадяни активно співпрацюють з конторою ЕОС отримують деякі знижки на виплати своїх боргів. Якщо ви є боржником і вам повідомляють, що ваш борг викупила контора ЕОС, ви можете відвідати сайт і відкрити розділ «Боржникам», де зможете прочитати детальніше про спеціальну програму ТОВ ЕОС організації для боржників. Одна з думок можете подивитися на відео.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.